Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

orcun9988

Pct sorunum

Önerilen İletiler

orcun9988    0

21766497_1862641580432005_3614647948987407474_n.jpg.df8c0ef598bec8190163c685fabbc209.jpg.86e904b2fb67033585ee79deeec9f9fc.jpgMERHABALAR 12HAFTALIK ŞU KÜRÜ YAPIP BİTİRDİM

CARBON PHARMA

TESTO E. HAFTALIK 500MG / 2YE BÖLÜNEREK 250 250 ALINDI

BOLDENON HAFTALIK 400MG / 2YE BÖLÜNEREK 200 200 ALINDI

1-6HAFTA DİANABOL GÜNLÜK 30MG 

KÜR BİTTİ TEST YAPTIRDIM DOĞAL ÜRETİMİM DURMUŞ

chromoion (yanlış yazmış olabilirim siz anlarsınız) 5000iu  2ye bölerek 1gün arayla 2500 2500 vurdurdum

zinko günlük 50mg alıyorum

b vitaminimi alıyorum

tamoksifen dedi birde hocam veya nolvadex 24-25eczane gezdim hiçbirinde yok  stoerid satan sitelerde buldum 30tabletine 75tl para istiyorlar eczane fiyatı 12tl olan birşey

araştırmalarıma göre bu ilaçlar jinokomastiyi önlemek içinmiş bende hiçbir belirtisi yok bunu kullanmasam ne olur? kullanmak zorundamıyım pct için nasıl yapim nerden alim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Bu testi 5000iu yu vurduktan sonra mı aldın vurmadan önce mi? Ayrıca tamoxifen bulamazsın kolay kolay steroid sitelerinde satılan o fiyat normal bi fiyat çünkü bulamıyorsun nolva, klomen araştır. Ben PCT'de klomen ve nolva beraber kullanıyorum. Eğer imkanın varsa nolva da klomen de kullan yoksa eczaneden klomen al 50mg(1 hap) 5 hafta boyunca her gün kullan sonunda tekrar test yaptırırsan sonuçlarını görürsün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frankii    16

Dostum kız arkadasını gonder eczaneye ona aldır verırler. Piyasada az kaldıgı ıcındr eczaclar gercekten ihtiyacı olan kanser hastası Kişilere verme taraftarı zaten. O yuzden yok dıyorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

Ben daha yeni Yunanistan'dan aldırdım 5 kutu Nolvadex. Yunanistan'a tatil için giden Türkiye'den bu ara zaten çok gerçi yaz bitti ama yine de çevrenizde varsa rica edin alabilirler. Kutusuna 6 Euro gibi bir para verdim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
Atalay, 6 saat önce yazdı:

Ben daha yeni Yunanistan'dan aldırdım 5 kutu Nolvadex. Yunanistan'a tatil için giden Türkiye'den bu ara zaten çok gerçi yaz bitti ama yine de çevrenizde varsa rica edin alabilirler. Kutusuna 6 Euro gibi bir para verdim. 

Recete istemiyorlar mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orcun9988    0

32eczane gezmiş bulunuyorum sadece1 i var ama reçeteyle verebiliriz dediler.    eczane fiyatı 12tl olan bu ilaci steroid satan sitelerden 75 e buldum ve çok pahalı olduğu için almayı düşünmüyorum   bu test sonuçları kür bittikten 11gün sonra yaptırdım chromoinu vurdurdum hergün zinkomu ve b vitaminimide alıyorum bu ilaci almasam nolur hala bi cevap almış değilim carbondanda çok bi fark görmedim vucud açısından ama ilaçlar çalışmışki kan değerlerim böyle çıkmış testte 

çevremde hiç yurtdışına giden bir tanıdığım yok o yüzden yurt dışındanda aldırma şansım yok

kız arkadaşımıda yolladım onada aynı cevabı verdiler

tarihinde orcun9988 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
xeaven, 8 saat önce yazdı:

Recete istemiyorlar mi?

İstememişler. Atina'dan aldı bir arkadaşım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orcun9988    0

arkadaşlar hala soruma cevap almış değilim nolvadex tamoksifen klomen kullanmasamda değerlerim normale dönermi? 

son enjektem 12eylülde oldu 26eylül gibi chromion 5000iu vurdum hergün düzenli çinko b vitaminimi alıyorum bu ilaçlari almam zorunlumu pct için jino belirtim yok. 12kasımda tekrar küre girmeye planlıyorum eğer bu ilaçları almak zorundaysamda uyguna nerden temin edebilirim?

12tl eczane fiyatı olan tamoksifeni bir stoerid sitesinde 75tlye buldum yani alasım gelmedi açıkcası :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

klomen al demiştim. Çok yüksek ihtimal normale döner ama çok uzun sürer bu sürede bir sürü sıkıntı çekersin. Kilo kaybedersin, enerjin düşer, modun düşer. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orcun9988    0
xeaven, Şimdi yazdı:

klomen al demiştim. Çok yüksek ihtimal normale döner ama çok uzun sürer bu sürede bir sürü sıkıntı çekersin. Kilo kaybedersin, enerjin düşer, modun düşer. 

kilo verceksem çok sıkıntı hocam almasam nolur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Almazsan 0 testosteronla 3 ay dolaşırsın spora başladığın güne geri dönersin. Klomen 15 lira falan eczanede neyin hesabını yapıyorsun ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orcun9988    0
xeaven, Bir saat önce yazdı:

Almazsan 0 testosteronla 3 ay dolaşırsın spora başladığın güne geri dönersin. Klomen 15 lira falan eczanede neyin hesabını yapıyorsun ki

bir arkadaşım chromoin lh fsh ini tekrar yükselticek normale döneceksin dedide tamoksifen nolvadexe gerek yok onlar jino için dedi o yüzden dedim hocam madem öyle mejbur kullanıcaz 12kasımda tekrar küre girmek istiyorum çünkü :D kilo kaybı enerji düşüşü felan yan etkisimi klomenin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle    12

Dostum merhaba. Ben de bu kürümde aynı girmeyi düşünüyorum. Etki ve kür dönemi boyunca bilgi verir misin. Önce sonra fotoğrafın ve kaç kilo aldın? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Nolvadex, kür sonu ani testo düşüşünden kaynaklı östrojene bağlı etkilerin artmasına karşı kullanılır, etken maddesi göğüs ve beyindeki östrojenik etkileri bloke eder şöyle diyeyim östrojen vücudunda yükselsede sen etkilerini hissetmezsin, arimidex ise aromataz enzimini komple keser östrojeni direk bloke eder diyebiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orcun9988    0

hepinize yardımları için teşekkür ederim arkadaşlar gezdiğim 43.eczanede nolvadex buldum.

günlük 20mg nolvadex

50mg klomen

50mg çinko

b12 vitmani alıyorum 5000iu chromionuda vurduk 12kasımda yeni küre giricem inşallah :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.