Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

caner06

Geliştiğimizi kendimiz göremiyoruz

Önerilen İletiler

caner06    21

Bunun sebebi bildiğiniz gibi her gün vücudumuzu aynada gördüğümüz için kürdeyken bu gelişimi göremiyoruz 500 mg testo 400 mg boldenon küründeyim 7.haftadayım 73 kiloda başladığım kürde bugün tartıda 81 kiloyu gördüm (hayatımda hiçbir zaman 80 kilo üzerine çıkamamıştım)  her antremana gittiğimde olumlu şeyler duymaya başladım kürdeyken benim gibi bu sorunu yaşayan binlerce insan var o yüzden bu başlığı açmak istedim özellikle yeni streoid kürüne giren arkadaşlar. Sabırlı olun siz farkında değilsiniz ama orangutan gibi oluyorsunuz :)

tarihinde caner06 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.354
caner06, 2 dakika önce yazdı:

Bunun sebebi bildiğiniz gibi her gün vücudumuzu aynada gördüğümüz için kürdeyken bu gelişimi göremiyoruz 500 mg testo 400 mg boldenon küründeyim 7.haftadayım 73 kiloda başladığım kürde bugün tartıda 81 kiloyu gördüm (hayatımda hiçbir zaman 80 kilo üzerine çıkamamıştım)  her antremana gittiğimde olumlu şeyler duymaya başladım kürdeyken benim gibi bu sorunu yaşayan binlerce insan var o yüzden bu başlığı açmak istedim özellikle yeni streoid kürüne giren arkadaşlar. Sabırlı olun siz farkında değilsiniz ama orangutan gibi oluyorsunuz :)

Güzel başlık evet maalesef ülkemiz de bu iş bu şekilde ilerliyor binlerce kişinin dönüşlerini alıyorum aylar içerisinde herkesin tek derdi 1 haftada HULK olmak :) Amatör de olsanız pro. da olsanız ortalama 2 ayda önce gözle görülür aynada bir şeylerin oluşması çok zor evet güç artışı, libido farklılıkları, kg artışı gibi etkenler ile bu süreye kadar muhakkak karşılaşacaksınız ama bu ilaçlar sihirli değnek değil öyle bir günde civcivi horoz yapsın.

Ne demişler; Sabrın sonu selamettir. 

Keyifli forumlar. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

Ben kürde değilim henüz ancak dediğiniz durum bende de oluyor. @Loving'in dediği gibi gerçekten sabır isteyen bir spor. Maalesef teknolojinin ilerlemesi ile birlikte her şeye erişim oldukça kolaylaştı ve hayat eskisinden çok daha hızlı. Bu insanların davranışlarına da yansıyor, hemen elde etmek istiyoruz bazı şeyleri. Sonucu da genelde hüsran oluyor ve başladığımız yere dönebiliyoruz. O yüzden gerçekten sabır lazım :) 2 aylık değişim fotoğrafımı ekliyorum aşağıya, tamamen naturel. Ben hiç değişmedim diye üzülüyordum, fotoyu görünce anladım. Kütük gibi sırtım varmış, 2 ayda belim falan baya incelmiş bi mutlu oldum. Bu şekilde önce/sonra fotoğraflar çekilmek güzel oluyor :) IMG-20170920-WA0000.thumb.jpg.d2c7bef3663b9922061436ce147b9659.jpg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle    12

Merhaba dostum bende bu kürde 500mg enathe 400mg boldenon dusunuyorum. Kür sırasında deneyımlerını paylasır mısın veya önce sonrası fotografın var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
Big Muscle, 1 saat önce yazdı:

Merhaba dostum bende bu kürde 500mg enathe 400mg boldenon dusunuyorum. Kür sırasında deneyımlerını paylasır mısın veya önce sonrası fotografın var mı

Merhaba kardeşim kürümün 7.haftası içindeyim 73 kilo başladığım kürde biraz daha lean bir şekilde 81 kiloyu gördüm kürüm tamamen bittiğinde before after yapmayı düşünüyorum 2.5 senelik fitness geçmişim var hedefim 90 kiloyu görmek boyum 1.78 olduğu için 90 kilo çok hacimli duracaktır bende muhtemelen ama göbekli ve yağlı bir biçimde 90 kiloyu görmek istemiyorum gelişmeleri diğer konumdan takip edebilirsin güncel beslenme programımı falan paylaşıyorum. 

Bugün antremana gitmeden önce çekilmiş bir fotoğraf...

22016496_10213358892060545_753313092_n.jpg

tarihinde caner06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu çıplak resmi olan arkadaşta sanki jinekomasti başlangıcı var gibi geldi bana yine ustalara bırakıyorum yorumu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
aylardanKASIM, 6 dakika önce yazdı:

bu çıplak resmi olan arkadaşta sanki jinekomasti başlangıcı var gibi geldi bana yine ustalara bırakıyorum yorumu

bence o arkadaşın yağ oranı yüksek olduğu için göğüsleri öyle duruyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@aylardanKASIM @caner06 Jinekomasti gençliğimde geçirmiştim ve ameliyat oldum. Geçenlerde ultrason yaptırdım, jinekomasti yok sadece yağ dokusu. Yağ oranım %17-18 yani son fotoya bakarsanız çok yüksek değil ancak geçmişimde çok kilolu olduğum için o bölgede yağlanma kaldı sanırım ve biraz inatçı o bölge. Zamanla gidereceğim inşallah :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
Atalay, 3 dakika önce yazdı:

@aylardanKASIM @caner06 Jinekomasti gençliğimde geçirmiştim ve ameliyat oldum. Geçenlerde ultrason yaptırdım, jinekomasti yok sadece yağ dokusu. Yağ oranım %17-18 yani son fotoya bakarsanız çok yüksek değil ancak geçmişimde çok kilolu olduğum için o bölgede yağlanma kaldı sanırım ve biraz inatçı o bölge. Zamanla gidereceğim inşallah :) 

bu sporda temel prensip şudur karın kaslarınız görünmüyorsa yağ oranınız yüksek ve kilolusunuzdur benimde şuan gözükmüyor mesela o yüzden kendim içinde yağ oranı yüksek diyebilirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.