Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hacim

Bu siteden ilaç alan var mı ?

Önerilen İletiler

Hacim    1

Herkese merhaba.

Bu siteden ilac alip memnun olan veya olmayan varmi ? Butun forumu neredeyse okudum bir allahin kulu bu siteden aldigi ilaclardan bahsetmemis.sadece @Bay-T bahsediyor soyle boyle diye.

Site sadece balkan testo ve iran testo satiyor alan kullanan varmi mesela nasil ilaclar ?

Sadece sp boldenon satiyor alan kullanan varmi nasil ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HalfNatty    175

Saticinin kendj forumunda bunu sorgulamak biraz abest :) Daha yeni alısveris yaptim,bekledigimden cok daha hizli kargolandi ve urunler orjinal.Ustune ustluk Burak hocam urun benden almasan bile sorun yasarsan veya sormak istedigin bisi varsa cekinmeden sor demisti.Kesinlikle oneririm

Edit:Neden balkan sp ve iran urunlerinin satildigina dair konu var onu incelersen anlarsin.

tarihinde HalfNatty tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hacim    1
HalfNatty, 25 dakika önce yazdı:

Saticinin kendj forumunda bunu sorgulamak biraz abest :) Daha yeni alısveris yaptim,bekledigimden cok daha hizli kargolandi ve urunler orjinal.Ustune ustluk Burak hocam urun benden almasan bile sorun yasarsan veya sormak istedigin bisi varsa cekinmeden sor demisti.Kesinlikle oneririm

Edit:Neden balkan sp ve iran urunlerinin satildigina dair konu var onu incelersen anlarsin.

Neden sadece balkan sp ve iran satildigini sorgulamadim :) neden sadece bunlar satiliyor diye bi soruda sormadim :) konuyuda daha once incelemistim zaten.

Sorgulamak niye abes olsun ki ? Forumda butun yorumlar seninki gibi aldim orjinal diyor herkes.inanin benimde orjinal oldugundan suphem yok tek guvendigim satici bu piyasada @Loving. Ama urunler nasil balkanin testosi nasil spnin boldesi nasil bunlar hakkinda ben hic yorum gormedim

Herkes aldik hizli geldi orjinal diyor

tarihinde Hacim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hacim    1

Mesela ben daha once hic sp kullanmadim.varmi kullanan nasil bir marka sp ?

Balkanin testosu pek iyi degil diyolar dogrumudur ?

Benim koniyu acma sebebim buydu yoksa @Loving bu piyasada zaten kendini kanitlamis biri ilaclar sahte vs demedim loving hocam anlamistir zaten konuyu acma sebebimi

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Hacim, 7 dakika önce yazdı:

Neden sadece balkan sp ve iran satildigini sorgulamadim :) neden sadece bunlar satiliyor diye bi soruda sormadim :) konuyuda daha once incelemistim zaten.

Sorgulamak niye abes olsun ki ? Forumda butun yorumlar seninki gibi aldim orjinal diyor herkes.inanin benimde orjinal oldugundan suphem yok tek guvendigim satici bu piyasada @Loving. Ama urunler nasil balkanin testosi nasil spnin boldesi nasil bunlar hakkinda ben hic yorum gormedim

Herkes aldik hizli geldi orjinal diyor

Pardon hocam ben soruyu neden sadece olarak algılamışım.Bay T Sp Tren harika diyordu,İran testo daha öncedende kullandım o da harika.Balkan testo kullanan arkadaşlarımda baya memnunlardı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Selamlar ben ilk kürümdeyim bilgi vereyim size balkan testo e kullanan biri olarak. deca bolde gibi ürünler de kullanıyorum ama onlar daha ileriki zamanlarda etki eder diye düşünüyorum. Direk net olarak konuşayım size ; 2.haftadan itibaren cinsel gücümde bir artış vardı bunun haricinde değişen bir şey yoktu etki eden diğer şeyin danabol olduğunu düşünüyorum. 3. hafta bayram nedeniyle bu haftada 4.hafta nedeniyle maks 4 kere gidebileceğim sanırım spora 2 nikah bir düğün işleri olduğu için aile tarafında koşturmacalarda aile küçüğü olarak ben dolanıyorum :D. Bu kadar seyrek olmasına rağmen sporum 4. iğnelerden sonra pushdownda kaldıramadığım ağırlığı kaldırdım (ağırlığı 2 kademe yükselttim) , 4 set barbell triceps press yapıyorum 15 tekrar bazen 12 tekrar çıkarabiliyorum. Geçen haftalar 10kg ile yaparken bu hafta 1 set 15 diğer 3 seti de 12.5la yaptım. 5. 6. haftalara doğru haftalık gym serüvenimi de 6ya çıkarırsam her şey çok güzel olacak diye düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.255
Hacim, 9 saat önce yazdı:

Herkese merhaba.

Bu siteden ilac alip memnun olan veya olmayan varmi ? Butun forumu neredeyse okudum bir allahin kulu bu siteden aldigi ilaclardan bahsetmemis.sadece @Bay-T bahsediyor soyle boyle diye.

Site sadece balkan testo ve iran testo satiyor alan kullanan varmi mesela nasil ilaclar ?

Kimse kendini ifşa etmek zorunda değil ürün aldım diye. :) Alış veriş için böyle bir şart koymuyoruz alış veriş yapıyorsanız forum da kendinizi ifşa edeceksiniz diye. Çok merak ediyorsanız ve bu konuda merakınızı gidermek istiyorsanız biraz araştırma yapmanız yeterli aslında. Mesela ne gibi ? www.instagram.com/peptid.turkiye buraya girince ve en baştan sona okumaya başlayın umarım okuduklarınız bir nebzede olsa işe yarar. Bir diğer husus alt mesajlarınıza inince fark ettim etki açısından tek söyleceğim şey şudur Türkiye de ürünlerini kendi toplayan biriyim ve muhtemelen spon kişiyim son bir kaç yıldır. Ürünlerin hepsi eczane ürünü devlet onaylı ve destekli fabrikalarda üretiliyor üstelik tamamı OVERDOSE. Benden alış veriş yapan müşterilerim çek bile etmez o kadar bana inanmışlardır ve güvenmişlerdir check bir kenara koyalım herkese dediğim şey şu istediğin ürünü vücuduna sok yada bireysel test ettir sahte vb çıkarsa buradan şunu ilan ediyorum o kişiye 1000 TL + ne kadar ürün isterse istediği marka dünya piyasasından yollayacağım ve iddiaa ediyorum kimse bu durumun aksini çıkaramaz %100 çıkaramaz neden ? çünkü elimle tek tek görerek topladığım ürünler de o yüzden.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
Hacim, 11 saat önce yazdı:

Herkese merhaba.

Açıkcası Bay-t nin vücudun reseptörleri sınırsızdır demesinden sonra kendisine olan güvenim neredeyse sıfır. Ürünler ile ilgili söyleyeceklerim ise:

Balkan - iran testo ve sp deca kullanıyorum şuan ürünleri buradan aldım, burak hoca gayet ilgili ve yaptığı işin hakkını fazlasıyla veren biri, siparişin ertesi gün ürünler elime ulaştı. İlk hafta bitmeden libodom arttı. Yine kür ile ilgili kendi konumu açtım gelişmeleri oraya yazmaktayım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Yabgu, 3 saat önce yazdı:

Açıkcası Bay-t nin vücudun reseptörleri sınırsızdır demesinden sonra kendisine olan güvenim neredeyse sıfır. Ürünler ile ilgili söyleyeceklerim ise:

Balkan - iran testo ve sp deca kullanıyorum şuan ürünleri buradan aldım, burak hoca gayet ilgili ve yaptığı işin hakkını fazlasıyla veren biri, siparişin ertesi gün ürünler elime ulaştı. İlk hafta bitmeden libodom arttı. Yine kür ile ilgili kendi konumu açtım gelişmeleri oraya yazmaktayım.

@Yabgu selamlar. Şimdi güzel bir iddiada bulundun bana bu güvenini sıfırlayan mesaj örneğini gösterir misin lütfen ? ( ki güveninin olması yada sıfırlanması umurumda bile değil) ikincisi umarım o sözde güvenini sıfırlayan mesajı yada konumu her neyse 5 duyu organın varken 6.sı ile anlamayı seçmemişsindir. Senden dönüş bekliyorum.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
Bay-T, 6 saat önce yazdı:

@Yabgu selamlar. Şimdi güzel bir iddiada bulundun bana bu güvenini sıfırlayan mesaj örneğini gösterir misin lütfen ? ( ki güveninin olması yada sıfırlanması umurumda bile değil) ikincisi umarım o sözde güvenini sıfırlayan mesajı yada konumu her neyse 5 duyu organın varken 6.sı ile anlamayı seçmemişsindir. Senden dönüş bekliyorum.

Öncelikle üslubunuza dikkat edin. Benden yaşca fazlasıyla büyüksünüz, fakat bu bana saygı göstermeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Ben bu forumda sizin yazılarınızı, bilgilerinizi doğru kabul edip arkadaşlarımla bile paylaşıyordum taa ki aşağıda linkini vereceğim konudaki mesajınızı görene kadar. Ben herhangi bir iddiada bulunmuyorum var olan mesajı söylüyorum. İddia söylemi burada abes kaçmış. Bu saaten sonrada mümkün mertebe mesajlarımdan, konularımdan uzak durmanızı rica ediyorum, keyifli ve iyi forumlar diliyorum... Esenlikler

(Arkadaşa cevap olarak sınırsız anlamına gelen bir resim ile cevap vermişsiniz.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Yabgu, 29 dakika önce yazdı:

Öncelikle üslubunuza dikkat edin. Benden yaşca fazlasıyla büyüksünüz, fakat bu bana saygı göstermeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Ben bu forumda sizin yazılarınızı, bilgilerinizi doğru kabul edip arkadaşlarımla bile paylaşıyordum taa ki aşağıda linkini vereceğim konudaki mesajınızı görene kadar. Ben herhangi bir iddiada bulunmuyorum var olan mesajı söylüyorum. İddia söylemi burada abes kaçmış. Bu saaten sonrada mümkün mertebe mesajlarımdan, konularımdan uzak durmanızı rica ediyorum, keyifli ve iyi forumlar diliyorum... Esenlikler

(Arkadaşa cevap olarak sınırsız anlamına gelen bir resim ile cevap vermişsiniz.)

Bak güzel kardeşim bu forum da kimse yokken ben vardım ve her zaman örnek alınan biri oldum söylemlerimle sağolsun kimseyi de yanıltmadım karşılığında da bir şey beklemedim yazdıklarım da. Sana o konuda ne yazmışım ? altta madde madde açıklama yapmışım değil mi ? o sorulara cevap verebiliyor musun ? kür geçmişin ? spor geçmişin nedir ? saçında ki saç teli kadar döktüklerin dahil vücuduma ilaç sokmuşumdur ki kafamda saç dahi kalmamıştır. Bunca tecrübe sence nasıl oldu ? Ya ben kitapları bilmem kaynakları bilmem ben 38 yaşındayım ve 20 li yaşlardan beri ilaçlarla ve bu sporla içli dışlıyım yaşanmışlıklarımdır benim her yazdığım. Ve ne söylüyorsam mutlaka yaşadıklarımdan söylüyorum duyduğum gördüğüm bir şeyi söylemiyorum yaşamışsam tecrübe edinmişsem söylüyorum ha ama yardımcı oluyorum ama olamıyorum o başka. Ama bakmak ile görmek arasındaki ince çizgide o kadar çok hata yapıyorsunuz ki. üslub denilen bir şey var sen beni nasıl karalıyorsun sana bu hakkı kim verdi ? sana saygı duymam gerekiyor muş ya ? ki doğru bu ama ne zaman yanlış sen bana saygını yitirdiğin an sana olan saygım biter bu kadar basit. Şunu diyemezmiydin ya tayfun böyle bir şey dedi ama ben dediklerinin aksine şeyler okudum kaynaklarım da bakın bunlar ondan sebep söyledikleri aklımda soru işareti bırakıyor demek yerine benim buradaki 3,4 yılımı nasıl çöpe atabilirsin sen ve 20 yıllık spor hayatımı ? Jose mor. tek. direktör bir lafı  var yarış kazanmak için jokey olmaya gerek yok doktora yapmamış olabilirim eyvallah ama ben bu işi apartman altlarındaki salonlardan benim diyen adamların yanında nice ev araba paraları harcayarak geldim o yüzden bana böyle gelme bir daha lütfen. İkimizin de ortak fikri olmasına sevindim mümkünse profilime gir ve oradan engelle beni böylece asla yazdıklarımı okumazsın buda seni rahatsız etmemiş olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
Bay-T, 11 dakika önce yazdı:

Bak güzel kardeşim bu forum da kimse yokken ben vardım ve her zaman örnek alınan biri oldum söylemlerimle sağolsun kimseyi de yanıltmadım karşılığında da bir şey beklemedim yazdıklarım da. Sana o konuda ne yazmışım ? altta madde madde açıklama yapmışım değil mi ? o sorulara cevap verebiliyor musun ? kür geçmişin ? spor geçmişin nedir ? saçında ki saç teli kadar döktüklerin dahil vücuduma ilaç sokmuşumdur ki kafamda saç dahi kalmamıştır. Bunca tecrübe sence nasıl oldu ? Ya ben kitapları bilmem kaynakları bilmem ben 38 yaşındayım ve 20 li yaşlardan beri ilaçlarla ve bu sporla içli dışlıyım yaşanmışlıklarımdır benim her yazdığım. Ve ne söylüyorsam mutlaka yaşadıklarımdan söylüyorum duyduğum gördüğüm bir şeyi söylemiyorum yaşamışsam tecrübe edinmişsem söylüyorum ha ama yardımcı oluyorum ama olamıyorum o başka. Ama bakmak ile görmek arasındaki ince çizgide o kadar çok hata yapıyorsunuz ki. üslub denilen bir şey var sen beni nasıl karalıyorsun sana bu hakkı kim verdi ? sana saygı duymam gerekiyor muş ya ? ki doğru bu ama ne zaman yanlış sen bana saygını yitirdiğin an sana olan saygım biter bu kadar basit. Şunu diyemezmiydin ya tayfun böyle bir şey dedi ama ben dediklerinin aksine şeyler okudum kaynaklarım da bakın bunlar ondan sebep söyledikleri aklımda soru işareti bırakıyor demek yerine benim buradaki 3,4 yılımı nasıl çöpe atabilirsin sen ve 20 yıllık spor hayatımı ? Jose mor. tek. direktör bir lafı  var yarış kazanmak için jokey olmaya gerek yok doktora yapmamış olabilirim eyvallah ama ben bu işi apartman altlarındaki salonlardan benim diyen adamların yanında nice ev araba paraları harcayarak geldim o yüzden bana böyle gelme bir daha lütfen. İkimizin de ortak fikri olmasına sevindim mümkünse profilime gir ve oradan engelle beni böylece asla yazdıklarımı okumazsın buda seni rahatsız etmemiş olur.

Bu forumda kimse yokken sizin olmanız neyi değiştirecek onu anlamadım. İkinci olarak keşke saçlarım ve döktüklerim kadar dahil vücudunuza ilaç sokmasaydınız, çünkü sınırsız reseptör mantığı ile hareket ettiğiniz için vücuda alınan ilaçlar, bizim istediğimiz reseptörlere değil başka reseptörlere tutunuyorlar. Her reseptörün alabileceği bir kapasite vardır ve bu kapasite dolunca vücuda alınan ilaç boş reseptör arar sonunda da gidip prostata v.s tutunur sonra prostat kanserinden tutun sizinde yaşadığınız gibi saç dökülmesine kadar gider bu olay, sizin bu kadar ilaç kullanmanıza rağmen sadece saç dökülmesi ile kurtulmanıza sevindim.

Üçüncü ve son olarak diğer yazdıklarınıza cevap verirsem konu fazlası ile uzayıp tatsız bir hal alacağından daha fazla uzatmadan size iyi geceler diliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Yabgu, 2 dakika önce yazdı:

Bu forumda kimse yokken sizin olmanız neyi değiştirecek onu anlamadım. İkinci olarak keşke saçlarım ve döktüklerim kadar dahil vücudunuza ilaç sokmasaydınız, çünkü sınırsız reseptör mantığı ile hareket ettiğiniz için vücuda alınan ilaçlar, bizim istediğimiz reseptörlere değil başka reseptörlere tutunuyorlar. Her reseptörün alabileceği bir kapasite vardır ve bu kapasite dolunca vücuda alınan ilaç boş reseptör arar sonunda da gidip prostata v.s tutunur sonra prostat kanserinden tutun sizinde yaşadığınız gibi saç dökülmesine kadar gider bu olay, sizin bu kadar ilaç kullanmanıza rağmen sadece saç dökülmesi ile kurtulmanıza sevindim.

Üçüncü ve son olarak diğer yazdıklarınıza cevap verirsem konu fazlası ile uzayıp tatsız bir hal alacağından daha fazla uzatmadan size iyi geceler diliyorum.

Hala bana ders vermeye çalışıyor :D o zamman dökülürmüşte reseptör dolarmışta. Akıl fukara olunca fikir ukala olur o yüzden bende iyi geceler dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.255

@Bay-T ve @Yabgu bu konunun daha fazla uzadığını görmek duymak istemiyorum platform kuralları gereğince herkes birbirine saygı duymak zorunda aksi halde kim olursa olsun ne kadar çaba göstermiş olursa olsun güzel şeyler için forum kurallarını ihlal etmekten uzaklaştırılacaklar. 

Not : Konu yada mesajlarını görmek istemediğiniz kullanıcıların profiline gidip '' kullanıcıyı yasakla '' demeniz yeterlidir kimse kimsenin yazıklarını görmez böylelikle ve gerilim olmamış olur.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.