Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mastos

Tren a. küründe uykusuzluk:/

Önerilen İletiler

Mastos    1

Kürde 3 haftayı bitirdim Etkileri mükemmel Ama Uykusuzluk Beni Bitiriyor Enjeksiyon yaptığım günlerde gece Uyku Haram Oluyor Antrenman isteğim artsın diye C4 kullanıyorum onunla bir olup uyku duzenimin içine ettiler:) 

Böyle bir şey başına gelen varmı, çözümü varmı yardım lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Montana300    24

Hocam trensomnia diyorlar bu başınıza gelene :) C4 ü kafeini kullanmamaya çalışın. İsterseniz melatonin kullanabilirsiniz. Aslında sevinseniz yeridir ilacınız çalıştığı için :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Benim ilaclar calissaydi da keske uykusuzluk cekseydim hehe.

Uyku oncesi hafif ac karna zma iyi gelebilir.Yataga girdikten sonra rahatlatici sarki,kitap seslendirmesi vs uykuya dalmanizi kolaylastirir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Bende bazen genel uykusuzluk sorunu oluyor ve melatonin pek etki etmiyor bende arada kullanıyorum içimi rahatlatmak için, bir zamanlar unisom kullanmıştım eczaneden reçetesiz alınabiliyordu ucuzdu o da her seferinde aynı etkiyi göstermiyordu ama çalıştığında çok güzel uyuyordum sabah kalkmakta zorlanıyordum uyandıktan sonra 2 saat daha uyuyor gibi hissettiriyor ama en azından güzel uyku veriyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mastos, 15 saat önce yazdı:

Kürde 3 haftayı bitirdim Etkileri mükemmel Ama Uykusuzluk Beni Bitiriyor Enjeksiyon yaptığım günlerde gece Uyku Haram Oluyor Antrenman isteğim artsın diye C4 kullanıyorum onunla bir olup uyku duzenimin içine ettiler:) 

hocam tren hangi marka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mastos    1

Bvs tren acetat bvs testo p. İkisinde mükemmel işliyor uykusuzluk kardioda nefes darlığı var antrenmanlarda belirli güç artisim var beslenmeme çok dikkat ediyorum yanlız karboyu biraz yükselttiğim gibi vücudum bı anda tepki verdi 4 kg su tuttu bı anda.

Ben gep tren e. Kullandım ama bvs gibisi yok ilk 1 haftadan ateş etmeye başladı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Mastos, 09.09.2017 - 00:41 yazdı:

Uykusuzluk ne duydum ne gördüm açıkçası ateş basması öksürük sinir artışı ani refleks gösterme gibi durumlarla çok karşışlaştım ama hiç duymadım uyku durumunu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Frank_McGrath, 15 dakika önce yazdı:

Bvs ye atıp tutan hocalarımız vardı bvs calısmıyor diye @Bay-T

Deneyimli ünvanına kanıpta sözlerine itimat edenler adına üzüleceğim çünkü forumda sahip olduğun ünvan boş boğazlıktan ileri gitmediğini görüyorum. Kör görmez uydurur misali. Sen vücuduna soktun mu arkadaşım ? vücuduna sokan birini bırak sen soktun mu ? ürünün lab. test DOSE sonuçları var mı elinde ? 100 etken madde yazan üründe 30 etken madde çıksa vücudu ilaçla yeni tanışmış yada tanışma arifesinde olan biri tabi yan etkilerini görecek. Bu ilacı kullanıp tamamen marka bazında podyua çıkan adamları say bana ? dünyada ülkemiz de yada oturduğun muritte podyumda ilk 3 yada ilk 10 girmiş adadmları say bana. Bıktım bu işe dün girmiş bugün konuşan adamlara laf anlatmaktan forumda geyik yapmaktan başka ne işe yarıyorsun ? bir tane faydalı konun var mı ? makalen ? yazın ? ama eleştirmeye gelince ucu olmayan diller pabuc. Çok geriyorsa seni yazdıklarım engelle görmezsin böylece benim katılım gösterdiğim konulardaki mesajlarımı. Senin ergenlik dönemindeki sorunlarının günah keçisi ben olmak zorunda değilim burada beğenmiyorsan gerekeni yaparsın. Son olarak denedim ve sıfır etki aldığım ürünler neredeyse 20 yıllık spor geçmişimde kara listeye giren grupların başında ve bunu her yerde bağıra bağıra söylemem seni rahatsız etmesin. Umarım ilacın tedarikçisi akraban değildir yadan sen ilaç işine girip bu ürünleri satmayı planlamıyorsundur ? malum öyle bir savunuculuğunu yapıyorsun ki varını yoğunu bu ilaca basıp piyasaya dağıtacakmışi gibi konuşuyorsun.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 18 saat önce yazdı:

Deneyimli ünvanına kanıpta sözlerine itimat edenler adına üzüleceğim çünkü forumda sahip olduğun ünvan boş boğazlıktan ileri gitmediğini görüyorum. Kör görmez uydurur misali. Sen vücuduna soktun mu arkadaşım ? vücuduna sokan birini bırak sen soktun mu ? ürünün lab. test DOSE sonuçları var mı elinde ? 100 etken madde yazan üründe 30 etken madde çıksa vücudu ilaçla yeni tanışmış yada tanışma arifesinde olan biri tabi yan etkilerini görecek. Bu ilacı kullanıp tamamen marka bazında podyua çıkan adamları say bana ? dünyada ülkemiz de yada oturduğun muritte podyumda ilk 3 yada ilk 10 girmiş adadmları say bana. Bıktım bu işe dün girmiş bugün konuşan adamlara laf anlatmaktan forumda geyik yapmaktan başka ne işe yarıyorsun ? bir tane faydalı konun var mı ? makalen ? yazın ? ama eleştirmeye gelince ucu olmayan diller pabuc. Çok geriyorsa seni yazdıklarım engelle görmezsin böylece benim katılım gösterdiğim konulardaki mesajlarımı. Senin ergenlik dönemindeki sorunlarının günah keçisi ben olmak zorunda değilim burada beğenmiyorsan gerekeni yaparsın. Son olarak denedim ve sıfır etki aldığım ürünler neredeyse 20 yıllık spor geçmişimde kara listeye giren grupların başında ve bunu her yerde bağıra bağıra söylemem seni rahatsız etmesin. Umarım ilacın tedarikçisi akraban değildir yadan sen ilaç işine girip bu ürünleri satmayı planlamıyorsundur ? malum öyle bir savunuculuğunu yapıyorsun ki varını yoğunu bu ilaca basıp piyasaya dağıtacakmışi gibi konuşuyorsun.

Haklısınız hocam kusura bakmayın saygızılık ettiysem

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Frank_McGrath, 2 dakika önce yazdı:

Haklısınız hocam kusura bakmayın saygızılık ettiysem

Bende seni kırıp üzdüysem kusura bakma ama bir birmize anlayış gösterirsek beraber sorunu çözmeye çalışırsak daha mantıklı şeyler olacak diye düşünüyorum. Yani inanın dostum bu sektördeki pislikleri dönen işleri kan emiciler ilaç mantığını neden insanlar bu sektöre girer vs vs bir gün gaza gelip yazmaya başlayacağım 1 hafta bil. başından kalkmasam anca biter ama bu sözümde burada kalsın mutlaka bir gün yazacağım o zaman benim atıp ttutuğumumu yoksa altı ne kadar dolu olarak konuşutuğumu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Neyse iyi forumlar herkese.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 56 dakika önce yazdı:

Bende seni kırıp üzdüysem kusura bakma ama bir birmize anlayış gösterirsek beraber sorunu çözmeye çalışırsak daha mantıklı şeyler olacak diye düşünüyorum. Yani inanın dostum bu sektördeki pislikleri dönen işleri kan emiciler ilaç mantığını neden insanlar bu sektöre girer vs vs bir gün gaza gelip yazmaya başlayacağım 1 hafta bil. başından kalkmasam anca biter ama bu sözümde burada kalsın mutlaka bir gün yazacağım o zaman benim atıp ttutuğumumu yoksa altı ne kadar dolu olarak konuşutuğumu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Neyse iyi forumlar herkese.

haklısınız hocam benim amacımda size saygısızlık etmek yada sizi sinirlendirmek değildi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
Mastos, 12.09.2017 - 21:53 yazdı:

Bvs kardesim

Bvs yeni serimi dostum ? Ben 2015 de testo - decasını kullanmıştım ve 12-13 kilo almıştım, kür gayet verimli geçmişti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Yabgu, 19 dakika önce yazdı:

Bvs yeni serimi dostum ? Ben 2015 de testo - decasını kullanmıştım ve 12-13 kilo almıştım, kür gayet verimli geçmişti.

testo - deca 13 KG :D:D:D:D:D:D O zaman ki befor after nı atar mısın dostum rica ediyorum senden :) Bu 13 kg kaçı su kaçı yağ kaçı kas birde ona açıklık getirir misin rica etsem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mastos    1
Yabgu, 16.09.2017 - 16:40 yazdı:

Eski seri kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.