Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Torento33

Genetik problem mi?

Önerilen İletiler

Torento33    7

Merhabalar tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum yaş33 boy1.83 kg77 üç yıllık spor geçmişim var tabi ara verdiğimde oldu sıkıntım genetik yapım bunlarla ilgili çok makale ve forum okudum okuduklarımı uyguladım fakat bir türlü belirli bir ölçüyü geçemedim ve sonunda steroid kürüne girmiş bulundum girmeden önce bazı testler yaptırdım e2 lh FSH alt ast çok şükür bir sıkıntı yok herşey normal..testo e bolde dianabol 10 haftalık bir küre girdim 13. Günümdeyim fakat kilom aynı ve su tutma başlamadı sadece aşırı terleme var.bı yanlışım var mı yoksa ben mi biraz sabırsız davranıyorum teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bloxq    34

Benim üçüncü haftam henüz somut bir gelişim sağlayamadım dianabol kullaniyorsun nasıl su tutmuyorsun ki bu arada uzatabiliyorsan kürü 16 veya 20 haftaya uzat boldenon etkisini 12 haftadan sonra gösterir terlemeye gelince hava sıcaklıkları artti o yüzden çok terliyor olabilirsiniz biraz sabır ben de sizin gibiydim ama boldenon için en az 6 hafta gerekiyor zaten testo e. Uzun esterli etkisini tahminimce 6 ci haftada görürsünüz kick start için diana bol kullaniyorsunuz kilo artışı su tutumu ve güç artışı yapması gerekiyor ama ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Bu ilk kürüm markalar testo e(GP)boldenon(OMEGA meds) dianabol(hst labs) haftada 500 testo 400 boldenon günlük 30mg dianabol alıyorum evet havalar sıcak ta cevremdekilere göre biraz fazla terliyorum su tutamama sebebi bu olabilir mi peki yani kilom hiç değişmedi sabah aç karnına tartiliyorum 77 artı eksi 100-200gr oynuyor 😒

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

O kadar olacağını pek sanmıyorum testosteron e sanarim generics pharma 3 -4 hafta sonra test yaptırmanızı tavsiye ederim hst labs hic duymadım dianabolun su tutması gerekiyor kalori aliminiz nasıl düşük galiba olmazsa dianabol fake de olabilir diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Beslenmenizi dogru yaptiginiza emin misiniz? 

Ilaclari aldiginiz kisinin guvenilir oldugunu dusunuyor musunuz? Referanslari var mi?

Orjinal danabol kullanip kilo alamamak mumkun degil bu arada genetikle ilgisi yok.

50 mg a cikartin danabolu ve kalorinizi arttirin bi izleyin hala kilo alamiyorsaniz ilaclari cope atabilirsiniz.3 kurusluk danabolu bile sahte gonderen adam diger ilaclari asla orjinal gondermez cunku.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Bloxq Evet generics pharma test neden sahte ürün olabilir diye mi kalori alımım 4000civari ama isim ağır sanayi olduğu için yetmiyor olabilir dianabol ürünler çalışana kadar beni motive eder dedim ama bişe göremedim yani kullanmaya devam edeyim mi hiç duymadım dediniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Tolgacan94 sana şöyle söyleyeyim sabah 3 tam yumurta bir kase cici bebe sütle karışık saat on gibi atıştırmalık yer fıstığı öğlen bulgur pilavı tavuk göğsü yada etli bir sulu yemek ve salata öğleden sonra yine yer fıstığı akşam proteinli ve karbonhidratlı bir öğün yatmadan önce lorshake sence yetersiz mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Generics pharma ben hem testo hem boldenonu kullanıyorum etkisi su an alamadım gibi tolgacan94 un dediği gibi kalori arttirimi yapın işiniz ağırsa 600 kalori daha ekleyin yediklerinize dianabolun şu an ciddi anlamda çalışması ve sizin bata su tutup kilo alıp ve ağırlık az da olsa arttirmaniz gerekmekte ama olmuyorsa maalesef ilaçlar sahte .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

13 günlük kullanımda sahte demek doğru mudur?aldığım kişi neredeyse Türkiye'ye dağıtım yapıyor dianabol u bilmem ama diğer ürünlerin üzerinde orijinal barkodları vardı içim sıkıldı şimdi..

@tolgacan94 bu arada bilmiyorum alakası var mı ürünün çalışmasıyla ama hani sevisirsin ama bosalmadan bırakırsın ve testislerin de bir baskı olur(biraz benzetmem tuhaf oldu ama)aynen öyle bir baskı oldu bugün nedeni ilaçların çalışması olabilirmi normal mi yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Bakin ilaçlar uzun esterli reseptörlere bağlanması 6 haftayı bulur fakat dinaboldan etki görmeniz gerekir su an ama siz yiyorum etki göremiyorum diyorsunuz su an hâlâ doğal üretiminiz devam ediyor o yüzden 5 6 haftadan sonra test yaptırin ki ilaçların sahte mi gerçek mi olduğunu öğrenin tolgacan94 un demek istediği dinabol gibi ucuz bi ürünü bile sahte veren satıcı diğerlerini de sahte vermiştir diyor site için de arama yaparsanız kodların güvensiz olduğunu görürsünüz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Danabol 4-6 hafta maksimum kullanilan bir ilac saydiklarinizi buyuk miktarlarda yiyorsaniz 4000 alirsiniz gayet yeterli bir kalori aslinda ama dedigim gibi arttirin biraz daha kaloriyi danabolun dozajini da 50 mg gunluk alin haplari da 3 e bolecek sekilde kullanin. 4 haftayi bir bitirin bakalim ne olacak hala verim alamazsaniz uzatmanin manasi kalmaz. Her satici turkiyeye dagitiyorum yalanini soyler bu arada baya yaygin bir yalan cesidi 😂😂

bahsettiginiz durum psikolojiktir buyuk ihtimalle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Anladım dediğini yapacam biraz daha zorlamak lazım mideyi ama testis olayının psikolojik olduğunu sanmıyorum çünkü beraber başladığım arkadaştan bana bugün aynı şeyi söyledi ve o benden baya bı genç benim yaşım 33 onun yaşı 25

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Dianaboluda zaten çok kullanmak istemedim o yüzden 50mg almayı düşünmüyorum karaciğeri çok yipratmak istemem 4 hafta sonra kesecem bakalım ne olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Bloxq üçüncü haftada nasıl somut bir gelişme yok diyorsun yani kg alımı yokmu yada yağ oranında azalma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Kilo alıyorum çünkü beslenmem cidden çok iyi öğün asla atlamam yağ oranim %12 idi şu an %14 olmuştur ben açıkçası genericsden emin değilim ben önceden sipariş vermiştim sonra burda konu açıldı generics pişmanlık çünkü %90 çalışmıyor sahte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7
Bloxq, 19 saat önce yazdı:

Benim üçüncü haftam henüz somut bir gelişim sağlayamadım dianabol kullaniyorsun nasıl su tutmuyorsun ki bu arada uzatabiliyorsan kürü 16 veya 20 haftaya uzat boldenon etkisini 12 haftadan sonra gösterir terlemeye gelince hava sıcaklıkları artti o yüzden çok terliyor olabilirsiniz biraz sabır ben de sizin gibiydim ama boldenon için en az 6 hafta gerekiyor zaten testo e. Uzun esterli etkisini tahminimce 6 ci haftada görürsünüz kick start için diana bol kullaniyorsunuz kilo artışı su tutumu ve güç artışı yapması gerekiyor ama ..

Sen öyle yazmıştın diye sordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Bulkda nasıl kilo alırsan o durumdayım demek istedim yani ilaç etkisini hissetmiyorum 3 hafta sonra ben de test yaptırıcam size de tavsiye ederim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Anladım kardeşim benimde ilk işim o olacak 5. Haftada öyle sıkıntılar olduğunu bilseydim generics pharma almazdım eyvallah sağol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.