Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bloxq

İlk Enjeksiyon Bacak

Önerilen İletiler

Bloxq    34

Merhaba ilk enjeksiyonumu bacağıma yapacağım ama tam olarak nereye yapacağımi anlamadım detaylı şekilde yardımcı olabilir misiniz.

tarihinde Bloxq tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247
Bloxq, 5 dakika önce yazdı:

Merhaba ilk enjeksiyonumu bacağıma yapacağım ama tam olarak nereye yapacağımi anlamadım detaylı şekilde yardımcı olabilir misiniz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
Bloxq, 1 saat önce yazdı:

Hocam yaptım fakat iğneyi çıkartırken kan geldi sorun olur mu

İçeri girdiginizde şırıngayı geri çekmeyi denediniz mi? Denediyseniz ve bu aşamada kan gelmediyse sorun yok. Son çıkarışta gelebilir. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Montana300, Bir saat önce yazdı:

İçeri girdiginizde şırıngayı geri çekmeyi denediniz mi? Denediyseniz ve bu aşamada kan gelmediyse sorun yok. Son çıkarışta gelebilir. 

Denedim pistonuda geri çektim kan gelmedi damara vursaydim heralde etki görürdüm 3 saat oldu çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Bloxq, Bir saat önce yazdı:

Denedim pistonuda geri çektim kan gelmedi damara vursaydim heralde etki görürdüm 3 saat oldu çünkü

Yok yok gelmemiştir, gelseydi kesin hissederdiniz zaten :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Umutgenc35, 6 dakika önce yazdı:

Yok yok gelmemiştir, gelseydi kesin hissederdiniz zaten :D 

İyiyim su an ilkler her zaman insani panikletiyor ilginiz için teşekkür ederim:)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27

video'daki kişi iğneyi fazla aşağıya yapıyor.  bacağınızı sıkınca sağ dış tarafta kasılan kasa yapmak daha risksiz. (vastus lateralis). bunu söylememin sebebi yakın tanıdığım biride videodaki şekilde enjeksiyon yaptı ve bacağında çok büyük apse oluştu..

benim tavsiyem ise kalçadan yapmanız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Yabgu, 21 dakika önce yazdı:

video'daki kişi iğneyi fazla aşağıya yapıyor.  bacağınızı sıkınca sağ dış tarafta kasılan kasa yapmak daha risksiz. (vastus lateralis). bunu söylememin sebebi yakın tanıdığım biride videodaki şekilde enjeksiyon yaptı ve bacağında çok büyük apse oluştu..

benim tavsiyem ise kalçadan yapmanız.

Fark ettim hocam bunu izlemeden çok araştırdım ben yukarı yaptım su an biraz ağrı var sadece vastus kasına yaptım videodaki kişinin bacakları bariz çok ince ben quadbicepslerimin bitiş yerinin yanina yaptım vastus kasına internetten bakmıştım kalçadan belki sonra hocam ilginiz için teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

En temiz kalça. Acemiliği daha fazla çünkü ters dönmen gerekiyor xD ama başın ağrımaz 2. den sonra alışırsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Internetteki en iyi bacak enjeksiyonu videosu bu şekilde 3 ayda sadece 2 kere yanlış yere denk geldim biri sinir biri damardı.

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
M4jeste, 11 saat önce yazdı:

En temiz kalça. Acemiliği daha fazla çünkü ters dönmen gerekiyor xD ama başın ağrımaz 2. den sonra alışırsın

Perşembe ikinciyi yapıcam yine bacak denerim 3-4 haftalarda kalçaya geçerim hala acemiyim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
xeaven, 11 saat önce yazdı:

Internetteki en iyi bacak enjeksiyonu videosu bu şekilde 3 ayda sadece 2 kere yanlış yere denk geldim biri sinir biri damardı.

Dik açı ile yapıyor iğneyi bende bunun hemen hemen 2-3 cm belki yukarısına yapmıştım teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.