Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Atalay

Yağ Oranım Kür için Uygun mu? (Foto Var)

Önerilen İletiler

Atalay    86

Merhaba,

Öncelikle temel bilgilerimi paylaşayım: Yaş:32 / Kilo:76 / Boy:1.80

6 ay kadar doğal olarak çalışarak belli ölçüde kilo kaybettim (Öncesinde dönem dönem fitness yaptım ancak kişisel sebeplerden bırakmak zorunda kaldım. Bu sefer devam etmekte kararlıyım). Bu dönemde sıkı diyet yaptığım için kas kazanımı olmadı ancak 9 kilo kadar verdim. Şu aşamada yağ oranım Bulk Kürü için uygun olmayabilir, genelde forumda %15 civarına kadar düşülmesi tavsiye ediliyor. Ancak çeşitli örneklerde daha yüksek yağ oranlarında başlayıp, başarılı sonuç alanlar var. Hocamın bana tavsiyesi ise süreyi kısaltmak için 6-8 haftalık Testo Propionat + Oxandralone yapıp yağ oranımı istediğim seviyeye çektikten sonra Bulk Kürü yapmam şeklinde. 

Şimdi benim aklımdaki soru şu; Bulk dönemi geçirmeden yukarıda bahsettiğim şekilde süreci hızlandırmak adına kısa bir definasyon kürü yapılabilir mi? 

Ek olarak yağ oranım hakkında ne söyleyebilirsiniz? Cihazlarda yapılan ölçümlerde %20 seviyesinde diyor ancak cihazların hata payı yüksek diye biliyorum. Genelde formumu görenlerin fikirleri %18 civarında oluyor. 

Fikirlerinizi rica ederim.

20170803_212433.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Benim tavsiyem küre girmen icin cok yolun oldugu yonunde. Gercekci olalım bu sporda hayalperest olmamak en guzeli, yag oranı yuksek,kas kütlesi de oldukca dusuk. Ama girmek istiyorsan bende hocanın tavsiye ettigine katılıyorum, yalnız 6 haftalık definasyon kısa olur 8-10 hafta testo prop oxan hatta clende koyabilirsin. Daha sonra da testo enanthate boldenon dianabol ile hacim kürü yaparsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
oguzdalkilic, 4 dakika önce yazdı:

Benim tavsiyem küre girmen icin cok yolun oldugu yonunde. Gercekci olalım bu sporda hayalperest olmamak en guzeli, yag oranı yuksek,kas kütlesi de oldukca dusuk. Ama girmek istiyorsan bende hocanın tavsiye ettigine katılıyorum, yalnız 6 haftalık definasyon kısa olur 8-10 hafta testo prop oxan hatta clende koyabilirsin. Daha sonra da testo enanthate boldenon dianabol ile hacim kürü yaparsın. 

Yorum için teşekkürler. Evet erken olduğuna ben de katılmıyor değilim ama yaşım gereği biraz süreyle ilgili sıkıntım var, o yüzden aceleci davranıyorum sanırım. Bir de niyetim belli bir seviyeye gelip sonrasında naturel olarak korumaya çalışmak (Genelde böyle olmuyor deniliyor gerçi :) ). Yorumları değerlendirip bir karar vereceğim artık.

Clen'den biraz çekiniyorum açıkçası, günlük yaşamımı etkiler diye. Fragment kullanmayı düşünüyorum. Eğer bütçe ayırabilirsem 3-6 ay kadar da günlük 4 i.u. Eczane GH eklemeyi çok isterim ama bakalım param yeterse :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Atalay, 8 dakika önce yazdı:

Yorum için teşekkürler. Evet erken olduğuna ben de katılmıyor değilim ama yaşım gereği biraz süreyle ilgili sıkıntım var, o yüzden aceleci davranıyorum sanırım. Bir de niyetim belli bir seviyeye gelip sonrasında naturel olarak korumaya çalışmak (Genelde böyle olmuyor deniliyor gerçi :) ). Yorumları değerlendirip bir karar vereceğim artık.

Clen'den biraz çekiniyorum açıkçası, günlük yaşamımı etkiler diye. Fragment kullanmayı düşünüyorum. Eğer bütçe ayırabilirsem 3-6 ay kadar da günlük 4 i.u. Eczane GH eklemeyi çok isterim ama bakalım param yeterse :)

Clen herhangi bi hastalığınız yoksa ozellikle kalbinizde sıkıntı yoksa cok da cekinilcek bi ilac degil tavsiyelere uyup kontrollu kullanımda,guzel sonuclar da verebilir definasyonda. Yaş itibariyle gh kullanımı da guzel bi fikir olabilir katkı saglar mutlaka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
oguzdalkilic, 11 saat önce yazdı:

Clen herhangi bi hastalığınız yoksa ozellikle kalbinizde sıkıntı yoksa cok da cekinilcek bi ilac degil tavsiyelere uyup kontrollu kullanımda,guzel sonuclar da verebilir definasyonda. Yaş itibariyle gh kullanımı da guzel bi fikir olabilir katkı saglar mutlaka

Eskiden jinekomasti nedeniyle ameliyat olmuştum. Çok kiloluydum o yüzdendi muhtemelen. Geçen test yaptırdığımda değerler aşağıdaki gibi çıktı, limitler içerisinde ama biraz yüksek. Bu nedenle Propionat kullanımında gün aşırı yarım tablet Arimidex ve Nolvadex kullanayım mı sizce? Ya da illa bir yan etki görmeyi beklemeli miyim? 

image.thumb.png.63dd80aee67ac155d3674d85d984dfa1.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montana300    24
Atalay, 6 dakika önce yazdı:

Eskiden jinekomasti nedeniyle ameliyat olmuştum. Çok kiloluydum o yüzdendi muhtemelen. Geçen test yaptırdığımda değerler aşağıdaki gibi çıktı, limitler içerisinde ama biraz yüksek. Bu nedenle Propionat kullanımında gün aşırı yarım tablet Arimidex ve Nolvadex kullanayım mı sizce? Ya da illa bir yan etki görmeyi beklemeli miyim? 

image.thumb.png.63dd80aee67ac155d3674d85d984dfa1.png

Nolvadexi boşver hocam da yabancı forumlarda AI her küre katıyor adamlar neredeyse. Bence arimidex yada anazol kullanmanız faydanıza. Fakat bu forumda benden çok daha bilgili insanlar var onların yorumlarını da bir görün derim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Nolva kür içinde kullanma. Haftalık 500mg testosteron alacaksan Armidex 0.25mg 2 günde bir kullanabilirsin. Küre bu şekilde başlayıp imkanın varsa 2. haftada bi kan tahlili yaptırırsan sonucu daha net görürüz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
xeaven, 3 saat önce yazdı:

Nolva kür içinde kullanma. Haftalık 500mg testosteron alacaksan Armidex 0.25mg 2 günde bir kullanabilirsin. Küre bu şekilde başlayıp imkanın varsa 2. haftada bi kan tahlili yaptırırsan sonucu daha net görürüz. 

Haftalık 300mg Propionate düşünüyorum, prop. için bu doz yeterli olur dediler. Dediğin gibi 2. haftadan sonra bir test yaptırıp ona göre karar vericem sanırım. Hem ürünlerin sahte olup olmadığı konusunda da fikir verir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

yağ oranın uygun ama kas oranın değil , steroidler kas reseptörlerine bağlanarak çalışırlar , kas kütlen ne kadar coksa kürden alıcagın verimde o kadar artar o yüzden naturel kütle almaya bak derim bir süre daha 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
fvx, 17 saat önce yazdı:

yağ oranın uygun ama kas oranın değil , steroidler kas reseptörlerine bağlanarak çalışırlar , kas kütlen ne kadar coksa kürden alıcagın verimde o kadar artar o yüzden naturel kütle almaya bak derim bir süre daha 

Bloxq, 15 saat önce yazdı:

Bence clean bulk yapmanız lazim 1 yada 1.5 yıl sonra kür düşünün derim

Yorumlar için teşekkürler. Nefsime hakim olabilirsem Bulk kürü için 1 sene daha beklemek daha iyi olabilir :) Ancak doğal olarak bulking yapmadan önce biraz hızlanmak adına 8 hafta only Testo P. yapacağım gibi görünüyor. Hem vücudumun vereceği tepkiyi anlamış olurum diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Atalay, Bir saat önce yazdı:

Yorumlar için teşekkürler. Nefsime hakim olabilirsem Bulk kürü için 1 sene daha beklemek daha iyi olabilir :) Ancak doğal olarak bulking yapmadan önce biraz hızlanmak adına 8 hafta only Testo P. yapacağım gibi görünüyor. Hem vücudumun vereceği tepkiyi anlamış olurum diye düşünüyorum.

Yapmayı düşünüyosan ilk kurunde Prop sana istediklerini veremeyebilir , onun yerine 500 MG test-E kullanman daha yararli olur unutma hic bi ilac clean guzel beslenmeyle pis buyutmez buna deca dahil hem Test-E daha uygundur kanimca ilk kurlerde ama 500 mg alti onermem , ki bunu hc bir hocamin onerecegini sanmıyorum az arastirirsan demek istedigimi anlarsin dostum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Atalay, Bir saat önce yazdı:

Bu kararınıza çok sevindim ne kadar alt yapınız olursa ilaç o kadar iyi etki gösterecektir ben de diğer arkadaşlar gibi 10 12 hafta testo e . Öneririm 250 kg size bir etki göstermez çünkü uzun esterli daha iyi olur diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@Bloxq teşekkür ederim. Evet doğru zaman geldiğinde 12 hafta Test E (500mg) + Bolde (400mg) yapacağım %90. Belki peptid eklerim :)

@Umutgenc35 Aynen Test E için 500 altı önerilmiyor. 300'ü Propionate için söylemiştim. Bildiğim kadarıyla başlangıç için genelde haftalık 300mg öneriliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.