Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

bulk küründe euthyrox kullanımı

Önerilen İletiler

AxtoR    45

arkadaşlar tiroid sıkıntım olduğu için euthyrox kullanıyorum levontiroksit sodyum içeriyor doktor verdi hergün alıyorum. Şimdi bu testo ve bolde küründeyim kilo alımı için ama kürlerin yanında bunu kullanmam herhangi bi sıkıntı çıkartır mı? kür de 4. haftama girecem daha mağlesef 4 kg felan aldım. Yavaş ilerlememin sebebi bu olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Yağ yakımına yardımcı oluyor diye levotiron kullanan bile var,kürde sıkıntı yaratmaz sanmıyorum. Arkadas da haklı 4 haftada 4 kg gayet iyi umarım hepsi yag ve su degildir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.266
oguzdalkilic, Şimdi yazdı:

Yağ yakımına yardımcı oluyor diye levotiron kullanan bile var,kürde sıkıntı yaratmaz sanmıyorum. Arkadas da haklı 4 haftada 4 kg gayet iyi umarım hepsi yag ve su degildir.

Evet bu doğru bitiron vs t3 / t4 mix. ciddi anlamda yağ yakımına etkisi vardır fakat çok ince kullanım ayarı var öyle 1 tablet 1 tablet kullanılmıyor düşük doz dan mak seviyeye ulaşıp tekrar tam tersi ile düşmek gerekiyor aksi halde vücutta bırakacağı hasar iyi sonuç vermeyebilir.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Loving, 3 dakika önce yazdı:

Evet bu doğru bitiron vs t3 / t4 mix. ciddi anlamda yağ yakımına etkisi vardır fakat çok ince kullanım ayarı var öyle 1 tablet 1 tablet kullanılmıyor düşük doz dan mak seviyeye ulaşıp tekrar tam tersi ile düşmek gerekiyor aksi halde vücutta bırakacağı hasar iyi sonuç vermeyebilir.

Yani clenbuterol mantıgı diyebiliriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Loving, Bir saat önce yazdı:

Ben hayat boyu kullanmak zorundayım mağlesef :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
oguzdalkilic, Bir saat önce yazdı:

Yağ mı bilmiyorum da nerdeyse hiç bel ölçümü almadım hatta 94 olan belim nedense 93 oldu ve kol 1 cm büyüdü. Ürünler çalışıyor mu pazartesi tahlil yaptıracam, dianabol kullanmıyorum. 3. Haftanın sonundayım dozuda 250 den 500 e yükselttim 😀

tarihinde AxtoR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
oguzdalkilic, 7 dakika önce yazdı:

İcin rahat olsun trenbolone gibi tiroidlerinle oynayan bi ilactan uzak durursan sorun yasamazsın testo bolde gibi kürlerde. 

ya birde bu ilaç da reseptörleri doldurma gibi bi olay yok diye biliyorum doktora sormuştum bu o tarz ilaçlardan değil demişti. Clenbuterol mantığı ile nasıl düşünebiliriz ki bunu? bir tek kışın ve yazın dozajlarda oynama yapılıyor oda mevsimsel olarak metabolizma oynadığı için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
AxtoR, Şimdi yazdı:

ya birde bu ilaç da reseptörleri doldurma gibi bi olay yok diye biliyorum doktora sormuştum bu o tarz ilaçlardan değil demişti. Clenbuterol mantığı ile nasıl düşünebiliriz ki bunu?

Yok yok doktor dogru soylemis. Clenbuterol mantıgından kastım loving hoca tiroid ilaclarını yag yakımı icin piramit seklinde kullanılmalı dedi ya,dusuk doz baslayıp max doza cıkıp sonra tekrar dusmek. Ben bu kullanım bicimi clenbuterolde de bu sekilde diye clen mantıgı dedim yoksa ilac olarak calısma bicimleri cok farklı. Peki sen tiroid ilacını ne dozajlarda kullanıyosun? buyuk ihtimal dusukten baslayıp yuksege cıkarak falan degil de doktor denetiminde dusurup arttırarak gidiyosundur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
oguzdalkilic, 2 dakika önce yazdı:

Yok yok doktor dogru soylemis. Clenbuterol mantıgından kastım loving hoca tiroid ilaclarını yag yakımı icin piramit seklinde kullanılmalı dedi ya,dusuk doz baslayıp max doza cıkıp sonra tekrar dusmek. Ben bu kullanım bicimi clenbuterolde de bu sekilde diye clen mantıgı dedim yoksa ilac olarak calısma bicimleri cok farklı. Peki sen tiroid ilacını ne dozajlarda kullanıyosun? buyuk ihtimal dusukten baslayıp yuksege cıkarak falan degil de doktor denetiminde dusurup arttırarak gidiyosundur.

50 ile başladım, kışın metabozlima düştüğü için 75 e çıkardı ama bu aralar rahatsız etmeye başladı sanırım tekrar 50 ye düşürecem, yazın metabozlimamızda hızlanıyor ondan dolayı sanırım. Ben 3 haftada 8-10 kilo arası alırım diyordum kür de ama sanırım 4 kilo da normal ondan biraz korktum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Hic yaglanmadan tertemiz büyüyüp 15 haftalık kür sonunda sadece 4-5 kilo alan cok oluyor yani 4 haftada 4 kilo alman cok normal beslenmeyi asırı abartmıyosan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.