Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

çıldıracam tahlil yapmıyorlar :(

Önerilen İletiler

AxtoR    45

doktora gidiyorum serbest testo, total testo'yu tahlillere eklermisiniz diyorum gerek yok diyorlar. 2. gittiğim doktora doktor hanım testosteron vuruyorum haftada 500 ml 3. haftam, tedavi değil sadece tahlil istiyorum dedim bana girmemen lazım öyle şeyler diyip gene eklememiş kağıda. Aranızda bu sorunu yaşayan var mı? ürünler çalışıyor mu onu bile göremiyorum. Prolaktin tsh felan tahlili yapıp gönderiyorlar ya, eğer sağlık ocağı yapıyorsa en son oraya gidecem.

tarihinde AxtoR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Hangi sporcu bu ülkede her alanda sorun yasamıyo ki? Normal adam gidip istese yaparlar sen sporcusun yapmazlar ahahahah. En iyisi ozel hastaneye git paraya kıy, veya testi falan bosver ne gerek var,4-5 hafta sabret anlayacaksın zehir degil ya bastıgın bas gitsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
oguzdalkilic, 6 dakika önce yazdı:

Hangi sporcu bu ülkede her alanda sorun yasamıyo ki? Normal adam gidip istese yaparlar sen sporcusun yapmazlar ahahahah. En iyisi ozel hastaneye git paraya kıy, veya testi falan bosver ne gerek var,4-5 hafta sabret anlayacaksın zehir degil ya bastıgın bas gitsin.

ya geçen sene tiroid tedavisi için gittiğim de bile total testoyu ölçmüş şimdi bakmıyor :( özelden ürün resmini atsam bi bakabilirmisiniz müsaitseniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
AxtoR, 5 saat önce yazdı:

doktora gidiyorum serbest testo, total testo'yu tahlillere eklermisiniz diyorum gerek yok diyorlar. 2. gittiğim doktora doktor hanım testosteron vuruyorum haftada 500 ml 3. haftam, tedavi değil sadece tahlil istiyorum dedim bana girmemen lazım öyle şeyler diyip gene eklememiş kağıda. Aranızda bu sorunu yaşayan var mı? ürünler çalışıyor mu onu bile göremiyorum. Prolaktin tsh felan tahlili yapıp gönderiyorlar ya, eğer sağlık ocağı yapıyorsa en son oraya gidecem.

Hocam özel laboratuvarlar var, ben İzmir'de 300TL fiyat almıştım indirimli. Sadece testo, E2, prolaktin vb isterseniz fiyat çok yüksek çıkmaz. Diğer türlü dediğiniz gibi doktorun insiyatifine kalmış. Ben durumu dürüst bir şekilde anlattığımda yardımcı olmuştu ama 2.'ye gidersem ne der bilmiyorum :D Ya da gidip pempe yalan söyleyeceksiniz, göğüs uçlarımda büyüme var, ereksiyon problemi falan yaşıyorum derseniz baktırabilirler. Tercih sizin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aragorn    3

Para vermeye gerek yok başka doktor dene yalana yönlendirmek istemiyorum ama en kötü ihtimalle git üniversite hastanesine buranın ogrencisiyim de test yaptırmak istiyorum de her türlü yardımcı olurlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

şuana kadar tüm testleri özelde yaptırdım asla devlet hastenisine minnet etmem doktorunada güvenmem , ağzımda yüzümde yaralar çıktı rengim sarıya döndü belli karaciğerde sorun var bas bas bağırıyor "karaciğer fonksiyon testi" yapın diyorum bana krem yazıp yollamayın bu 3. gelişim size   doktor olcak kadının dediği şey bu bana;  bişeyler kullanıyorsundur ondan çıkıyordur bırak içmeyi  teste kreme gerek kalmaz ,bende 2 söylenip özele gittim  doktor benle arkadaşım gibi konuştu güzelce anlattım derdimi birlikte çözüm bulduk  1 ay nac600 kullanım karaciğer düzeldi yaralarda geçti gitti.

o yüzden kimseye minnet eyleme cebindeki son para olsada ver geç arkana bakma  bi yerde beyfendi die hitap ediyorlar diğer yerde keş muamelesi yapıyorlar 2side doktor ünvanını taşıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
labslabs, 22 dakika önce yazdı:

şuana kadar tüm testleri özelde yaptırdım asla devlet hastenisine minnet etmem doktorunada güvenmem , ağzımda yüzümde yaralar çıktı rengim sarıya döndü belli karaciğerde sorun var bas bas bağırıyor "karaciğer fonksiyon testi" yapın diyorum bana krem yazıp yollamayın bu 3. gelişim size   doktor olcak kadının dediği şey bu bana;  bişeyler kullanıyorsundur ondan çıkıyordur bırak içmeyi  teste kreme gerek kalmaz ,bende 2 söylenip özele gittim  doktor benle arkadaşım gibi konuştu güzelce anlattım derdimi birlikte çözüm bulduk  1 ay nac600 kullanım karaciğer düzeldi yaralarda geçti gitti.

o yüzden kimseye minnet eyleme cebindeki son para olsada ver geç arkana bakma  bi yerde beyfendi die hitap ediyorlar diğer yerde keş muamelesi yapıyorlar 2side doktor ünvanını taşıyor.

Ya işin aslında parasında değilim ama altı üstü bir test yani tek sözüne bakıyor. Gayet saygılı ve düzgün üslupla anlatıyorum ama nazile. Artık özele kaldık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

ne yazıkki dokotorların bu konu hakkında bilgisi yok sadece tek bildikleri şey zararlı aspirinde zararlı bakarsanız tıp dalında kullanılan ilaçlar aslında danabol iyileştirme özlliği var yırtılmalarda mesala adam efendi gibi rica etmiş sekreter bilgisayar girecek okadar basit benden sana tavsiye ya dahiliye bölümün sekreteri fln arkadaş ol sadece tahlillere bilgisaayr girecek doktorluk bişi yok ben giderim tahlil yaptırım direk kendim okurum mesala sekreter sölerim doktorla muhatap olmam mesala :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
hasan78, 5 dakika önce yazdı:

ne yazıkki dokotorların bu konu hakkında bilgisi yok sadece tek bildikleri şey zararlı aspirinde zararlı bakarsanız tıp dalında kullanılan ilaçlar aslında danabol iyileştirme özlliği var yırtılmalarda mesala adam efendi gibi rica etmiş sekreter bilgisayar girecek okadar basit benden sana tavsiye ya dahiliye bölümün sekreteri fln arkadaş ol sadece tahlillere bilgisaayr girecek doktorluk bişi yok ben giderim tahlil yaptırım direk kendim okurum mesala sekreter sölerim doktorla muhatap olmam mesala :)

tahlil sonuçlarından anlıyorsanız lütfen diğer konuma gelebilirmisiniz çok yardıma ihtiyacım var :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

en son care özel gidersin özelde yaptır saglıklı olur tahlillerini görelim arkadaşlarla bakarız

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
hasan78, 1 dakika önce yazdı:

en son care özel gidersin özelde yaptır saglıklı olur tahlillerini görelim arkadaşlarla bakarız

yaptırdım bu konu da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.