Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Flexflex

Alın size sahte Balkan !!!

Önerilen İletiler

Flexflex    8

Balkan pharmaların ampüllerinin üzerinde check kod olur ve onaylatırsınız,bırakın kod onaylatmayı ampülun üzerinde kod dahi yok.(bir arkadaş almış bana danıştı)

BÖYLE SAHTE ÜRÜNLERİ İFŞA EDERSENIZ MEMNUN OLURUZ.

image.jpgimage.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.275

@Flexflex Kesinlikle sahte ürün şunu söylemem gerekir ampullerde binde birde olsa 1,2 tanesinde boy orantısızlığı olabiliyor tekrar diyorum nadirde olsa ama ampul üzerinde %100 kod olmalı ve bu ürün sahte. Seve seve ifşa edilmesine ön ayak olabiliriz kategori var bu konuda ama belgelerle konu açılması lazım whatsaspp konuşmaları, ses kayıtları, banka ödemeleri, satıcı varsa facebook grubu sitesi vs gibi.

Keyifli forumlar. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Loving, 22 dakika önce yazdı:

@Flexflex Kesinlikle sahte ürün şunu söylemem gerekir ampullerde binde birde olsa 1,2 tanesinde boy orantısızlığı olabiliyor tekrar diyorum nadirde olsa ama ampul üzerinde %100 kod olmalı ve bu ürün sahte. Seve seve ifşa edilmesine ön ayak olabiliriz kategori var bu konuda ama belgelerle konu açılması lazım whatsaspp konuşmaları, ses kayıtları, banka ödemeleri, satıcı varsa facebook grubu sitesi vs gibi.

Keyifli forumlar. :) 

Hocam benim testo e Balkan da da kod var her bir ampul de farkli olacak şekilde fakat 1 tanesi haric hepsine fake diyor check yapinca ? Siz hic denk geldiniz mi böyle fake diyip check ederken fat orjinal olanina ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Umutgenc35, 6 dakika önce yazdı:

Hocam benim testo e Balkan da da kod var her bir ampul de farkli olacak şekilde fakat 1 tanesi haric hepsine fake diyor check yapinca ? Siz hic denk geldiniz mi böyle fake diyip check ederken fat orjinal olanina ?

Hocam kusura bakmayin İ ile I yi karıştırmışım yazarken bende diyorum 1 tanesi orjinal kutu icindeki diğerleri nasil fake kusura bakmayin :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.275
Umutgenc35, 3 dakika önce yazdı:

Hocam kusura bakmayin İ ile I yi karıştırmışım yazarken bende diyorum 1 tanesi orjinal kutu icindeki diğerleri nasil fake kusura bakmayin :D

Bizde yanlış olmaz :) tek harf çok şey değiştiriyor ve check kodlarının güvenilirliği yok bilginiz olsun ben kendi ellerimle tek tek topladığım ürünlere garanti veriyorum. Başkasından aldığım gözümle görmediğim hiç bir şeye kefil olmam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexflex    8
Loving, Bir saat önce yazdı:

Bizde yanlış olmaz :) tek harf çok şey değiştiriyor ve check kodlarının güvenilirliği yok bilginiz olsun ben kendi ellerimle tek tek topladığım ürünlere garanti veriyorum. Başkasından aldığım gözümle görmediğim hiç bir şeye kefil olmam.

@Loving ben shree marka arıyorum yrd olursanız memnun olurum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.275
Flexflex, 11 dakika önce yazdı:

@Loving ben shree marka arıyorum yrd olursanız memnun olurum 

Merhaba :) Ürün listesi için özelden mesaj atınız veya facebook grubundan yazabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cilginbirtestocu
      Evet arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı akşamlar. 
      Bu ürünleri yaklaşık 2 yıl önce almıştım. covid kapsamı süresince malum spor salonları kapalı olduğu için kullanamadım. streçleyip kutuya koymuştum. bugün tekrar buldum. arkadaşlar sizce bu ürünler orijinal mi? 
      bir de BALKAN PHARMA ENANDROL olan testosteron enant olan balkan pharma’ ben kullanırken test yaptırmıştım. çalıştığını gördüm. yalnız kaldırdığımda 2 yıl süre içersinde son kullanma tarihi yeri silindi. sizce tarihi geçmiş midir? ötekilerin üzerinde son kullanma tarihleri duruyor silinmedi. yanlız bunun silindi. bilgisi olan varmıdır geçti mi veya geçmedi mi? 
      Çok değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. 

• Yazan: lazenmax
      Merhabalar. Balkan Pharma ürün almak istiyorum ve bir kaç yerde buldum ama şöyle bir sıkıntım var bu ürünlerin orjinal olup olmadığını nasıl anlarım. Satan kişi bir link veriyor b-p.md  site bu. Acaba bu doğru mudur? Nasıl anlayacağım ürünün orjinal olduğunu. Malum piyasa sahte ürün ve satıcı kaynıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. 
    • Yazan: gurk2n
      Merhaba 1 Hafta sonra ilk kürüme giricem.10 haftalık sustanon kürünün daha sağlıklı geçmesi için takviyeler önerilidi şöyle; Bemiks C,Zinco 220,Arimidex (jino belirtisi olursa diye),Nac 900,Omega 3,D Vitamini,Magnezyum Ben bunlar arasından Magnzyum,Nac 900,Zinco,D Vitamini Alabildim.Bunları Kür içinde devamlı mı kullanmam gerek? Kür'e başlamadan önce Pct testi yaptırmam gerekiyor mu? Enjekte sırasında hangi iğne daha sağlıklı olur? bir de Sustanon'u 3 günde bir vurucaktım fakat 2 günde bir vurursam daha iyi olucağı söylendi sizce nasıl yapmalıyım 2 günde bir 125 mg vurursam verim alabilir miyim? Cevaplarsanız güzel bir fikir sahibi olurum teşekkürler.
    • Yazan: berkonuc
      Herkese merhaba,
      Bugün denk geldiğim bir gönderiyi sizinle paylaşmak istiyorum. Yanlış bir çıkarımda bulunmuşsam beni düzeltiniz lütfen.
      Bir çoğumuzun gördüğü instada ürün satışı yapan H.T isimli satıcı bu sabah post paylaşmış. Sattığı ürünün fotosunu yüklüyorum. Orjinal siteden ürün fotoğrafını da yükleyeceğim. Değerlendirirseniz herkesin bilinçlenmesi için iyi olacaktır. 
      Tepede " enantat " yazılmış. Parlaklık tutmuyor. Enandrol yazısının içinde beyaz yaldızlar tutmuyor. Fiyatı sordum komik bir rakam veriyor. Bu kadar kolay ve alenen insanların sağlıklarıyla oynanmamalı gerçekten. Eğer ben yanılıyorsam özür dilerim tabii ama fikirlerinizi merak ettiğim için ve farkındalık oluşması için konu açmak istedim.

Herkese saygılar sevgiler, 
    • Yazan: d3lici
      Arkadaşlar selamlar;
      Testosteron E 600
      Boldenon       600  Kürümün 7. haftasındayım küre tren eklemeyi düşünüyorum fakat esteri hakkında kararsızım, hangisini tercih etmeliyim ? hangisi yan etki bazında daha hafiftir ? 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.