Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bloxq

İlk kür Only testo

Önerilen İletiler

Bloxq    34

Merhaba 23 yaşındayim düzensiz 3 yıl düzenli olarak 2 yıldır spor yapıyorum omuz ölçülerim 132 kollarım 43 44 arasında artık ufakta olsa ilk kürüme girmek istiyorum boyum 182 kilom 86 yağ oranım %13 14 civarinda %10 veya %9 yağ oranına düşmesini sağlamaliyim yoksa şu an olabilir mi ilk kür için testo boldenon dinabol düşünmüştüm fakat vücudumun ne tepki vereceğini ve ilk kürümde en az 16 hafta kurde kalmak istemedigim için haftalık 500 mg ve 10 veya 12 hafta kür yapmayı düşünüyorum tabiki tahmin etmek zor ama only testonun bana maksimum ve minimum faydası nedir düzenli beslemiyorum ve antreman yapıyorum makrolarımı düzenli alıyorum.

Minimum kazanç ve maksimum kazanç ne olabilir birde sizlere iki marka arasında kaldım fikir sormak istiyorum

Balkan pharma mi Bvs Labs mi diğer marka öneriniz varsa söyleyebilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

m.oguz    10

Ne kadar düşük yağ oranı ile küre girersen kürden o kadar çok verim alırsın. Mümkünse, başarabilirim diyorsan yağ oranını 10-11 civarına düşür ondan sonra küre gir, muazzam etki alırsın özellikle ilk kürün ise ve ilaçların orjinal çıkarsa eğer :=) (türkiyede orj ilaç bulmak çok zor)

Marka olarak bvs labs diye bi marka yok şu an olanlarında içine ne basıyorlar bilemiyorum. Tavsiyem fabrikasyon eczane ürünlerine yönelmen.

Balkan pharma, Alpha Pharma, İran testo, Thaiger Pharma gibi ama emin ol bunlarında sahteleri mevcut alırken dikkatli olmakta fayda var.

Danabol ilk 5-6 hafta kullanılabilir, fazlası zarar. Ha kür 12 hafta olur mu olur tabiki. 16 haftaya kadar da uzatabilirsin sorun yaşıyacağını sanmıyorum ama göreceğin etkilere yanetkilere göre ayarlamalısın süreyi. Yani kendi doktorun olmak en iyisi. Şimdiden başarılar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Ne kadar düşük yağ oranı ile küre girersen kürden o kadar çok verim alırsın. Mümkünse, başarabilirim diyorsan yağ oranını 10-11 civarına düşür ondan sonra küre gir, muazzam etki alırsın özellikle ilk kürün ise ve ilaçların orjinal çıkarsa eğer :=) (türkiyede orj ilaç bulmak çok zor)

Marka olarak bvs labs diye bi marka yok şu an olanlarında içine ne basıyorlar bilemiyorum. Tavsiyem fabrikasyon eczane ürünlerine yönelmen.

Balkan pharma, Alpha Pharma, İran testo, Thaiger Pharma gibi ama emin ol bunlarında sahteleri mevcut alırken dikkatli olmakta fayda var.

Danabol ilk 5-6 hafta kullanılabilir, fazlası zarar. Ha kür 12 hafta olur mu olur tabiki. 16 haftaya kadar da uzatabilirsin sorun yaşıyacağını sanmıyorum ama göreceğin etkilere yanetkilere göre ayarlamalısın süreyi. Yani kendi doktorun olmak en iyisi. Şimdiden başarılar..

Yorumunuz için teşekkür ederim yağ oranımı düşürebilirim 4 5 hafta diyet yapayım o zaman balkan pharma düşünüyorum evet orjinallik konusunda çok sıkıntı olduğunu duymuştum 1 ay daha yağ oranımı düşürdükten sonra ilk kürüme giricem tekrar yorumunuz ve tavsiyeleriniz için tesekkur ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Only testo natural 43-44 cm kol ve %13 yag oranında birine hafif gelecektir. 12-16 hafta testo boldenon dianabol kürü iyidir.

Yorumunuz için teşekkür ederim siz öyle diyorsanız 1 1.5 ay sonra yağ oranımı alt seviyelere çekebilirsem 16 haftalık boldenon kürünüde düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
13-14 yag oranı da küre girmek icin idealdir

Testo için balkan pharma alicam boldenon olarak hangi markayı önerirsiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
Alpha boldenon bulamazsanız Shree boldenon öneririm muhtesem calısıyor orjinalini guvenilir yerden bulursanız

Teşekkür ederim son bir soru daha sormak istiyorum sadece testo boldonen gitsem 16 hafta dinabol kullanmasam ne gibi etki kaybı yaşarım alacağım kürden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

16 haftalık boldenon yerine ilk kürüm için sadece 12 hafta testo kullanmaya karar verdim vücudumun vereceği tepkiye gore şubat ayı gibi tekrar 16 haftalık testo boldenon kürüne girebilirim geriye sadece iyi bir testo markası bulmak kaldı aklımda sadece balkan pharma ve generics pharma var yardımcı olan herkese teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.