Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rcanbilgic

YARIŞMA KÜRÜ NASIL OLMALI

Önerilen İletiler

rcanbilgic    0

Öncelikle bu konuyu inceleyip yorumunu ve eleştirisini esirgemeyen herkese, tüm hocalarımıza teşekkür ederim.

Başlıktan da anlaşılacağı gibi yarışma vücudu elde etmek ve profesyonel anlamda kariyer düşünüyorum. 22 yaşındayım ve 3 senedir düzenli spor yapıyorum. Bu 3 senenin ilk 2 senesi düzenli diyet programlarına uyarak, son senesi ise hepimizin bildiği günlük besinleri yeterli miktarda tüketerek geçirdim. Kısaca vücudumdan bahsedecek olursam, 184 cm boyunda 88.5 kg ağırlığındayım. Soğuk kol ölçüm 40 cm ve yağ oranım da %14-%15 dolaylarında.

Şunu da belirtmek gerek tabi daha önce bir başarılı bir başarısız kür deneyimim oldu.

İlk kürüm de yağ oranıma çok takıntılı olduğum için hacme yönelik bir kür yapmadım.

İlk kürüm de haftalık 300 mg testo-propionat ve winstrol kullandım.

İkinci kürüm de ise daha bilinçli yaklaşıp ağır bir ilaç kullanmak istemedim. Haftalık 500 mg testo-enanth kullandım.

Konuyu özetlersek, Diyet ve beslenme konusunda kendime güvencim üst seviyede, aynı şekilde antrenman düzenliliği ve antrenman şiddeti konusunda da kendime güveniyorum. Tek eksiğim doğru ilacı, doğru şekilde kombine ederek kullanmak diyebiliriz.

Tekrar konuyu inceleyip yorumunu belirtenlere çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

daekmean    0

Burda yarışma yapmış pro bulamazsın. Olsada bu iş için yüksek mebla aldıkları için sana bedava bilgi vermez.

Gelelim konumuza.

Senin bilgilerine bakarak henüz yarışma alt yapısına gelmediğini anladim yag oranın ve ölçülerine göre.

Öncelik ile yag oranını 7 10 arası kuru form tutup o şekilde kendini hangi kategoriye gireceksen degerlendiriceksin.

Ilaç konusu ise benim tavsiyem yukardakileri yaptıktan sonra hacim kuru şeklinde olmalı.

Burda kullandığın ilaç önemli . Vücuttan atılma sürelerini baz alarak mesela testo prop rimobolan veya testo prop parabolan gibi. Bu ilaçlar vücuttan cabuk atılır. Rimo 3 hafta parabolan 5 hafta.

Yag oranın için ise fragment yeterli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZMAN    4

Kardeşim podyum baya masraflıdır maddi gücün olması lazım ilk önce ilaca gelince uzun vaadeli kullanılıyo haftalarca aylarca kesmeyenler var sağlık sıkıntıları çekenleri de tanıyorum önce sağlık bilgine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

profesyonel anlamda düşünüyorsan yol gösteren pro bir hocan olması lazım. istersen gr gr tren bas yine de bişey olmaz. Serdar aktolga bi ara idda ediyodu 6 ayda yarışmacı hazırlayıp podyuma cıkarırım diye. böyle bu işte profesyonel kişileri bulup onlardan pt alman senin için daha yararlı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.