Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

muzun

İlk Kürüm Yardımcı Olacak Arkadaşlarıma Teşekkür ederim

Önerilen İletiler

muzun    0

Merhaba Arkadaşlar,

İlk kürüm 12 hafta

1-4 hafta testo enant deca dianabol

5-8 hafta testo enanat boldenon dianabol

9-12 hafta testo propionate dionabal

Hedefim temiz büyümek ve daha büyük ve parçalı olabilmek. Sağlık açısından bir sıkıntı yaşar mıyım? (saç dökülmesi,ileride çocuk olmaması,veya böbrek karaciğer rahatsızlığı gibi)

Sizce bu kür benim için uygun mudur? Hocam bu şekilde öneriyor.

Yaşım 25, boy 178, kilo 83

4 yıllık spor geçmişim var. Yağ oranım yüzde 15, vucut tipim mezomorf, kol ölçüm 39 cm. Beslenmeme dikkat ediyorum ve gerekli protein ve karbonhidratı aldığımı düşünüyorum.Supplementlerle de destekliyorum.

Yorum yapan tüm hocalarıma teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Deca 4. Haftadan sonra etkilerini belli eden bir ilacken sen 4. Haftada kesiyorsun :D Boldenon en az 10 hafta kullanılır ki etki alabilesin sen yine onu da 3-4 hafta kullanıp kesiyorsun :D dostum ben yumusak bir dille soylersem sen tereddute dusersin, o yuzden acık soyluyorum: Berbat bir kür olmus, elimde sadece bu kür olsa sporu bırakırım yine de yapmam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzun    0

Sağol kardeşim yorumların için

Ama bu kürü bana verecek olan kişi çok yakın bir abim ve yıllarını bu spora vermiş en az 15 yıldır kendiside kullanan ve dereceleri olan önemli birisi. Kime sorsam farklı bir yorum geliyor bende kime inanacağımı çözemedim açıkçası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Ben kürün kötü olmasının sebeplerini açıkladım. Gerisi sana kalmıs tabi, her kaynaktan araştırabilirsin benim soylediklerimi,decanın kacıncı haftada etkilerini gosterecegi,boldenonun kac hafta kullanılması gerektigi vs bunları arastır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

Hocam bu kür çok garip olmıuş. 4hafta bolde olmaz, 4hafta deca garip, son hafta testo prop. ve danabol olmamış. Boşverin uygulamayın bu kürü cidden normlara uygun bir kür istiyosanız size uygun kürleri söyleyebiliriz ve tartışabiliriz. başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzun    0

ardaeast ve oguzdalkılıc çok sağolun değerli yorumlarınız için. Sizin önerebileceğiniz bir kür varsa öğrenmeyi çok isterim bilgilerim ilk yorumumda mevcut. Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Bu nasıl kür ? 4hafta decamı olur? Birde ilk kürde?

Son hafta testo pripionat danabol ne alaka? Su tutmasın diye pripionat alıp danabolle geri sumu tutucaksın? Ayrıca 12 hafta danabol? İlk küründe karaciğerine by by demek istiyorsan harika bir kür

Sana adam elindeki yarım yamalak ilaçları satmaya çalışmış dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Son hafta testo pripionat danabol ne alaka? Su tutmasın diye pripionat alıp danabolle geri sumu tutucaksın? Ayrıca 12 hafta danabol? İlk küründe karaciğerine by by demek istiyorsan harika bir kür

Kesinlikle O.o

Yağ oranı 12 çek aşağıdaki linki incele tam senlik

http://peptidturkiye.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=885

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Bak bu yorumun son cumlesini dikkate al. Aynenoyle gozukuyor boyle berbat kür olamaz, adam kalan ilacları sana itelemeye calısmıs :)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzun    0

Teşekkürler arkadaşlar,

Yorumlarınızı dikkate alacağım, genelde aynı yorumlar gelmiş bu da fikir birliği olduğunu gösteriyor belli ki yanlış bir öneride bulunulmuş bana tekrar konuşacağım hocamla.

http://peptidturkiye.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=885 bu kürü uygulamaya çalışacağı. Bu kürün yanında hangi supplementleri önerirsiniz arkadaşlar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.