Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Umutgenc35

Dozaj farkı?

Önerilen İletiler

Umutgenc35    26

16 HAFTA Test E kürü yapicam

500 mg ile girmek istiyorum 2. Kurum olucak ama 750 de yapabilirim. Sizce 500 mg ile 750 mg arasinda hem etki hem de yan etki olarak cok fark olur mu ? 250-500 yan etkiler cok fark olmasa da kattigi oluu seyler cok fazla 500-750 de ayni sekilde mi yoksa 500 den 1gr atlamak mi mantikli ? Bir alman forumunda 750 gereksiz direk 1gr gecilmeli diye okudumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

500 ve 750 mg arasındaki fark gozle görülür bi fark yaratıyo. 750 gereksizdir 1 gr a atlayın diyen arkadas ne mantıkla dedi acaba ne alakası var anlayamadım niye gereksiz olsun :) Ama daha cok kür yaparım ilerde diyorsan 500 mg yap bidahaki asamada 750 ye geç,sonucta 2. kürün 500 mg girsen de verim alacaksın. Bidahaki küründe 750 ye cıkar derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
500 ve 750 mg arasındaki fark gozle görülür bi fark yaratıyo. 750 gereksizdir 1 gr a atlayın diyen arkadas ne mantıkla dedi acaba ne alakası var anlayamadım niye gereksiz olsun :) Ama daha cok kür yaparım ilerde diyorsan 500 mg yap bidahaki asamada 750 ye geç,sonucta 2. kürün 500 mg girsen de verim alacaksın. Bidahaki küründe 750 ye cıkar derim

Amacım ileride müsabık olmak, atletik fizik gibi yarismalarda en azindan 1.5 sene icinde yapacagim kürlerle dikkat cekebilmek , o yüzden 750 ile devam etmek daha mantikli gibi ? Zaten bu ilaclarla surekli icli disli olucam , planli programli yapilan bi kür sırası izlemeyi düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Roidmax hocamizinda dediği gibi fazla mg fazla gelişmek değildir sizi büyüten yine sizin beslenme ve antremanıniz . İçli dişli olacağınız için hafif doz girin beslenme idmanı sıkı tutun amacinizdan sasmayin iki kür sığar 1.5 seneye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Roidmax hocamizinda dediği gibi fazla mg fazla gelişmek değildir sizi büyüten yine sizin beslenme ve antremanıniz . İçli dişli olacağınız için hafif doz girin beslenme idmanı sıkı tutun amacinizdan sasmayin iki kür sığar 1.5 seneye

Aynen guzel söylemişsiniz, hak veriyorum dozaj konusunda ama beslenme ve antreman konusunda gerçekten güvendiğim bir kac hoca var onlarla birlikte plan yapmayı düşünüyorum, o yuzden herşeyin tam olarak yapıldığını varsayarsak yuksek dozaj daha iyi olmaz mi ? Birde MCT de arimidexi nasil kullanmaliyim ilk kürümdende bildiğim gibi östrojene yatkin bi vucudum var 2 gunde bir yarim tablet yeterlimidir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Sen yüksek dozaja takmissin kafayi 750 girersen üçüncü kurunde 1 gr gireceksin. İleriyi dusunuyorsan kür için 500 gir yanina anabolizan ekle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

ilk kürün için 750mg gereksiz olacak. 500mg işini görecektir. 90kg üstü, %10 civarı yağ oranım var diyorsan 750mg gir (yinede 500mg işini görecek)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

16 hafta tek başına testo ne kadar verimli olur? genelde (herkes de aynı olmamakla birlikte) 10-14 hafta dan sonra only testo kürlerinden verim alamıyorsun.

dozaj arttırmak yerine boldenon-primobolan gibi anabolizanlardan birini eklesen daha mantıklı olmaz mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
16 hafta tek başına testo ne kadar verimli olur? genelde (herkes de aynı olmamakla birlikte) 10-14 hafta dan sonra only testo kürlerinden verim alamıyorsun.

dozaj arttırmak yerine boldenon-primobolan gibi anabolizanlardan birini eklesen daha mantıklı olmaz mı?

1.81 84 kilo o zaman 750mg girmeye gerek yok gibi 500mg la devam edebilirim sanirim , ileriki kurlerde trenbolone ve yarisma oncesi winny harici anabolizan kullanmayi düşünmüyorum, diğerlerinin yan etkilerini yaşadığımiza degmez diye bir fikrim var doğrulugu tabikide tartışılır doğru olmayabilir bu dusuncem ama fikrim böyle.

Kür devam ederken anabolizan degil ama peptid ekleyebilirim. Clean Buyumek amac olsugu icin igf-1 falan ekleyebilirim aslinda. Nasil bi kombin oneririsiniz arkadaslar

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
İkinci kürüm yazmış yukarda kardeşimiz. İlk kürün neydi ona gore yorum yapalim

Test - Deca Fakat urunler sahteydi sadece testo calisiyordu DNA Labs kitledilerde bilgisiz hic araştırmadan başlamıştım o zamanlar :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Dozaj neydi kaç hafta kullandınız test e yi ve decayu

Gorunurde urun ustunde yazan ve haftalik aldığım miktara gore 700mg testo

500 mg deca iken

100 mg boldenon

250 mg testosteron almışım buna rağmen güzel i gelişim oldu

Dozajlari vs vs nerden öğrendin derseniz satıcıyla aramizda geçen tartışma (karakolluk derecesi gibi pek detaya girmek istemiyorum)sonucu herşeyi kendisi söyledi , forumda ifşa etmek serbest olsaydi boyle dolandırıcıları ilk isim detayli anlatip kanıtlarıyla size sunmak olurdu ama su an oyle bi imkanim yok maalesef o yuzden saticiniza dikkat edin

Edit: Forumda sanirim boyle bir bolum olucakmis ileride umarim olurda insanlar paralarini , sağlıklarını umutlarini kaptirmazlar boyle insanlara.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Öneri istek bölümüne yazabilirsiniz. Bununla ilgili bir başlık var. 500mg ile giriş yap ürün konusunda burdan temin edebilirsin bu kadar refarans varken. Güvenmemek elde değil nasolsa. Küre başladığın zaman beslenmen ile birlikte kalori makro sayimi yapip detayina kadar yazarsin eğer destek almak istiyorsan günlük tarzında güzel bi paylaşım olur. Marka olarak iran testo ya da generics balkana yönel satıcı sağlamsa zaten marka konusunda da sıkıntı çıkmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Öneri istek bölümüne yazabilirsiniz. Bununla ilgili bir başlık var. 500mg ile giriş yap ürün konusunda burdan temin edebilirsin bu kadar refarans varken. Güvenmemek elde değil nasolsa. Küre başladığın zaman beslenmen ile birlikte kalori makro sayimi yapip detayina kadar yazarsin eğer destek almak istiyorsan günlük tarzında güzel bi paylaşım olur. Marka olarak iran testo ya da generics balkana yönel satıcı sağlamsa zaten marka konusunda da sıkıntı çıkmaz.

Aynen buradan sipariş verdim zaten bekliyorum ve güveniyorum, bende gunluk tarzi tutmayi düşünüyorum en son kür bitiminde before after fotoğrafları da koymayi dusunuyorum.

Peki aence peptid takviyesi nasil olur? İgf vs vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.