Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mert77

İlaç etkileri ne zaman başlar

Önerilen İletiler

Mert77    0

Merhaba arkadaşlar

1-4 hafta 45 mg dianabol

1-16 hafta testo enatat( 300 mg)

1-16 hafta boldenon(300 mg)

4-6 hafta methandiriol (haftalık 225 mg )

Kürümün 5. Haftasını bitirdim

İlk kürüm olduğu için etkileri pek bilmiyorum kimisi çok birşey bekleme zaten mg ler düşük falan diyor ... Tam olarak nasıl bir değişim beklemeliyim tabi ki bunlar diyete bağlı biliyorum ama bana genel bir bilgi istiyorum zaten kaçıncı haftada ciddi anlamda etki hissederim görsel değişim tam viteste ne zaman başlar ?

Bilgisizliğim için affedin ancak araştırmalar sonucu bunların tam bir cevabına ulaşmak mümkün değil ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

5. haftayı bitirdiysen coktan etkileri fazlasıyla hissetmen gerekirdi. 6. haftaya girmissin,düşün 8 hafta kür yapan cok insan var. Yani verim almaya baya baya baslamıs olmalıydın. Dogru mg lar dusuk en az 500 mg kullanılmalı,mg konusunda korkulcak bisey yok adamlar 1000 mg ile baslıyor bu forumda da var oyle biri tabi yanlıs ama en azından 500 le baslanmalı. Beslenmen iyi de olsa bi tık arttır, yoksa 6. haftaya girmissin bekledigin gibi gitmiyosa bundan sonra da efsane seyler bekleme biseyleri degistirmeden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mert77    0

Teşekkürler yorumunuz için ... ancak mg artırmaktan açıkçası biraz korkuyorum sonuç olarak mg ler ile yan etkilerde artacaktır ... henüz ilacın ağrı yapması dışında testis küçülmesi sivilcelenme falan yaşamadım o yüzden görüşünüzü değerledireceğim yine de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZMAN    4

Hedeflerin büyükse mg'lar da büyük olmalı korkulacak birşey yok ilaç kaliteli ise beslenme antreman düzeni harika ise sonuçlar da mükemmel olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem özkan    2

Merhaba beyler

bende 500 testo 400 bolde 30-40 dana küründeyim tam 2 hafta doldu ama hiç etkı hıssetmıyorum ne iştah ne güç kür öncesi gıbıyım  sizce bormalmı daha erkenmı ???? Urunler generics pharma orhınallını kontrol ettım orjınal cıktılar   

Help

help please 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
Adem özkan, 14.07.2018 - 14:09 yazdı:

Merhaba beyler

bende 500 testo 400 bolde 30-40 dana küründeyim tam 2 hafta doldu ama hiç etkı hıssetmıyorum ne iştah ne güç kür öncesi gıbıyım  sizce bormalmı daha erkenmı ???? Urunler generics pharma orhınallını kontrol ettım orjınal cıktılar   

Help

help please 

nasıl geçti?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Adem özkan, 14.07.2018 - 14:09 yazdı:

Merhaba beyler

Help

help please 

Bende aynı kürü düşündüm danabol sana normalde güç vermeye başlamalıydı. testo zaten 4 hafta gibi açılır diyorlar genelde. ( her bünye her kişiye göre değişir ilaçların etkileri aynı zamanda etki zamanları ) boldenon zaten tam verim bildiğim kadarıyla 12.haftada ama boldenonda 3-4 haftada sonra etkisi yavaş yavaş gösterdiğini söylüyorlar genelde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Mert77, 21.06.2017 - 00:27 yazdı:

Merhaba arkadaşlar

1-4 hafta 45 mg dianabol

1-16 hafta testo enatat( 300 mg)

1-16 hafta boldenon(300 mg)

4-6 hafta methandiriol (haftalık 225 mg )

Kürümün 5. Haftasını bitirdim

İlk kürüm olduğu için etkileri pek bilmiyorum kimisi çok birşey bekleme zaten mg ler düşük falan diyor ... Tam olarak nasıl bir değişim beklemeliyim tabi ki bunlar diyete bağlı biliyorum ama bana genel bir bilgi istiyorum zaten kaçıncı haftada ciddi anlamda etki hissederim görsel değişim tam viteste ne zaman başlar ?

Bilgisizliğim için affedin ancak araştırmalar sonucu bunların tam bir cevabına ulaşmak mümkün değil ..

Arkadaslar boldenon gerçek bir depotturrrr öyle 8 hafta kullanıp bırakmak olmazzz enaz 15 hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.