Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

24.oguzz

Rad-140 sarms yanına growth eklemeyi düşünüyorum bana kazancı ne olur?

Önerilen İletiler

24.oguzz    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Aralık ayında bulka girmeyi düşünüyorum.

KÜR PLANLAMAM:

• RAD 140
  • GH - BÜYÜME HORMONU

SORULARIM:

1. Kombinlemeyi düşünüyorum nasıl bir kombin olur?
  2. GH faydası fiziksel açıdan ne olur ( kas kazanımı, yağ yakımı ) ?
  3. GH kullanımı sonucu boyumda da uzama olur mu?
  4. Gh den tam verim almak için nasıl bir doz uygulamalıyız?
  5. Bulk dönemi tamamen temiz büyümek istiyorum mesela günlük almam gereken kalori 3000 ise bende 3000 alsam makroları yeterli alsam tam verimli bir bulk sezonu yapmış olur muyum?
  6. Yoksa 3000 değilde 500-1000 fazlasını mı alsam daha iyi?
  7. Ayrıca gh sayesinde bulk dönemi yağ yakımı olur mu ? 

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    442

1. yanına adam akıllı bi anabolizan eklemen lazım rad140 le mk yı kombine et daha mantıklı

2. İkiside olur

3. Yaşın kaç plaklarına baktırman lazım açıksa olabilir.

4. min 6ui

5. 200 kalori üstünü alıp ilerlersin.

7. olur. Ama sırf bu kür için de gh a o kadar masraf yapılmaz aylık ne kadar tutucağını bilmiyorsun sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
24.oguzz    0

Tam bilmediğimden. Soruyorum mk ile genotropinin farkı nedir ikiside büyüme hormonu arttırıyor ama genotropin kat kat daha fazla diye biliyorum doğrumu eğer doğruysa neden mk yı tercih edeyimki? Birde aylık ne kadar tutar sence genotropin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    442

mk hipofiz bezini uyararak büyüme hormonu üretmini arttırıyor diğerinde dışardan alıyorsun. Genotropin 3k ama bazı eczacılar üstüne kar da koyup öyle veriyorlar ondan bilmiyorum bayadır kullanmıyorum gh 36 ui 6 gün gider ordan hesapla bi 15-16k tutar. Antrenman beslenme her şeyi kusursuz yapıyorsan ekle ama gidipte rad140 ın yanına ekleme anabolik ve androjenik etkisi daha yüksek olan bi ilaçla kombinle. mk dan daha etkili bişi istiyosan ghrp 6 alabilirsin.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Draqul Org
      Merhabalar nasılsınız?
      Önceki sarm kürüm rad 140 ve mk 667’ydı. Daha iyi verim almak için yeni kürüme ne eklemeliyim? Yağ oranım düşük ve zaten rad 140 hafif düşürüyor yağı. Yağ oranım 8-9 birşey.
      Kuru hacim tercihimdir.
    • Yazan: mawsqa
      Merhabalar,
      Şuan 65 kg yağ oranım yaklaşık %9-10 civarlarında. Amacım yağlanmadan büyümek ve nasıl bir kombinasyon yapmalıyım emin değilim. Mk677-Rad140 yapmayı düşünüyorum ama mk677 yerine mk2866 koysam daha hızlı kütle koyarım gibi düşünüyorum. Sizin öneriniz nedir?
      Şuan mk677 kullanıyorum ve 15. gündeyim.
      Fotoğraf MK677'den 1 hafta önce şuan güncel fotoğrafımı bulamadım ama çok fark yok.

• Yazan: the_escobar
      Merhaba arkadaşlar, yeni bulk kürüme gireceğim bu kürümde hedefim olabildiğince güçlenmek olacak. 4 ürün arasında seçim yapmam lazım. Ligandrol + MK677 veya Rad140 + MK677 düşünüyorum. Sizce hangi ikiliyi seçmeliyim? Kullanıp tecrübe edenler yardımcı olursa çok sevinirim.
    • Yazan: onewingedangel00
      Merhabalar, boyum 1.86 84 kiloyum yağ oranım %15 %16 civarı. MK-677 ile biraz daha kas kütlesi koymak istiyorum tek başına işe yarar mı? yoksa boşuna mı kullanmış olurum?
    • Yazan: ysfk00x
      Abiler selamlar, nasılsınız?
      1.5 yıldır spor yapıyorum 4 ay sonra yağ yakma dönemine gireceğim 4 ay içinde en etkili şekilde kas geliştirmek istiyorum kür için zararı en minimal etkisi memnun bırakır dediğiniz sarms türü var mıdır (pct gerektirmesin) Kafamdaki sarms türleri yazacağım bunları kombinasyon olarak tavsiye ederseniz çok memnun olurum. 
      ostarine tongkatali hmb d-aspartic asid lexogenin turkesterone mk677 (karaciğer değerlerimi yükselttiği için 1ay kullanıp bıraktım) Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.