Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ahmets

Kürüme igf 1 - lr3 ekleyeceğim fakat bazı sorularım var bana yardımcı olur mususunuz?

Önerilen İletiler

ahmets    0

Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?

Şuan kürdeyim ve bu kürün yanına peptid olarak 10iu novorapid (4e bolerek) ve

25mcg igf1-lr3 eklemeyi düşünüyorum fakat enjeksiyon hakkında sorularım var.

SORULARIM:

1. Sabah aç karına mı yoksa antrenman sonrası mı vurulmalı?
  2. Deri altına mı yoksa antrenman sonrası çalışılan gruba eşit şekilde mi vurulmalı?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    581

25 Mcg yi antrenmandan hemen sonra göbekten deri altına vurman daha yerinde olur.

Antrenman olmayan günlerde sabah çok erken saatlerde(6-7 arası) vurabilirsin.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    23
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

25 Mcg yi antrenmandan hemen sonra göbekten deri altına vurman daha yerinde olur.

Antrenman olmayan günlerde sabah çok erken saatlerde(6-7 arası) vurabilirsin.

Hocam flakonlar 2000mcg ve ilk vurumdan itibaren üç haftada bitirilmesi öneriliyor.

bu dozlarda gün sayısı neredeyse kırkı bulmuş olacak sorun teşkil etmez mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581
Emin982, 2 dakika önce yazdı:

Hocam flakonlar 2000mcg ve ilk vurumdan itibaren üç haftada bitirilmesi öneriliyor.

bu dozlarda gün sayısı neredeyse kırkı bulmuş olacak sorun teşkil etmez mi ?

günlük 20-50 mcg arası öneriliyor evet biliyorum 21 gün ama günlük 100 mcg çok fazla gelir dolapta muhafaza ettiğin sürece hiç birşey olmuyor ben hep bu şekilde uyguladım

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yaziklarolsunsana
      Merhaba arkadaşlar igf lr3 vurmayı düşünüyorum etkileri nasıl bulktayım bolde testo enat küründeyim
      @metinav
    • Yazan: metropol
      Merhaba arkadaşlar igf1lr3 aldım markası black dragon şimdi bir definisyon küründeyim tahmini 1aya lif lif olup clean bir bulk yapıcam 
      şuanki kürüm 400mg tren a 500mg testo e 400masteron 4tablet clen günlük sadece 1kg tavuk 30gr zeytinyağı alıyorum yani kalorim çok düşük şimdi igf1lr3 eklesem faydasını göremem ama definisyon bitince bulkda kullanırsam görürüm siz ne düşünüyorsunuz ve dozajlamayı nasıl yapayım günlük 50 veya 100mcg düşünüyorum 
    • Yazan: yankiFit
      Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,ben Fatih.
      Buranın uzun zamandır pasif takipçisiyim ve yeni üye olup aktif olmaya karar verdim.İnanın o kadar saçma yerlerde bulunup bu konuları araştırdım ki ön yargılı olmamak imkansız.Millet ilaç bulamıyoruz diye birbirini öldürecek düzeyde haha  Sonra burayı buldum bla bla bla.
      Öncelikle harika bir yer insanların bu konulara ön yargılarını kıracak bir yer.
      Neyse kendimden bahsedeyim biraz ben çocukluğumdan beri kulüp adı vermeyeceğim,bir futbol kulubünde futbol oynadım taki 2 sene öncesine kadar sakatlık psikolojik sorunlar vs profesyonel olmama az kala bıraktım.son 1,1-5 senedir vücut geliştirmeye başladım diyebilirim.Sporun her alanı gerçekten harika,bu zamana kadar çok şey öğrendim doğru-yanlış.Herkes  gibi bende gelişimi katlamak için küre girmeyi düşünüyorum.
      Pekala şimdi sormak istediklerim var.Peptid mi? steroid mi? peptid biraz daha masraflı diye söylendi,ama peptid bana daha mantıklı geldi ilk küre göre neleri tercih edebilirim?
      kaç hafta yapmalıyım? dikkat etmem gerekenler nelerdir? Hacim kürü istiyorum ama yağ oranım elbette ki artıcaktır ama çok fazla artmasını istemiyorum.yaşım 21 kilom 71 yağ oranımı pek bilmiyorum açıkcası bir fotoğrafımı yükleyeyim konuyla ilgili daha iyi yorum yaparsınız,şimdiden teşekkürler
    • Yazan: pt.e.l.j.i.n
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Haftada ; 
      300 Testo prop 300 masteron  300 tren a  200 bolde  Kişisel özelliklerim:
      kilo 95  boy 182  İlk kez kullanacağım dikkat etmem gereken şeyler nedir?
      Yardımcı olursanız sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.