Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Casanova

Kür esnasında beslenme ve takviyeler hk.

Önerilen İletiler

Casanova    1

Merhaba, yaklaşık 3 aylık diyetimin sonundayım, 2 ay içinde küre girmeyi ve bu kürde kas kazanmayı hedefliyorum. ilk kürüm olacak hangi ilaçlar olacağı konusunda kesin kararı verebilmiş değilim testo+bolde+tren olabilir, hem bunu netleştirmek hem de beslenme &takviyeler konusunda yardıma ihtiyacım var. 175 boy - 68kg başlayana kadar 65kg kadar düşebilirim.

SORULARIM:

1. Günlük almam gereken carb, protein gibi macroları nasıl ayarlamalıyım ?
  2. hangi takviyeleri kullanmalıyım?
  3. hangi vitaminleri almalıyım ?

Tüm cevaplar için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.601
  • Daha önce küre girdin mi?
  • Ne zamandır vücut geliştirme yapıyorsun?
  • Form fotosu atar mısın?
  • Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    34
Casanova, 4 saat önce yazdı:

Merhaba, yaklaşık 3 aylık diyetimin sonundayım, 2 ay içinde küre girmeyi ve bu kürde kas kazanmayı hedefliyorum. ilk kürüm olacak hangi ilaçlar olacağı konusunda kesin kararı verebilmiş değilim testo+bolde+tren olabilir, hem bunu netleştirmek hem de beslenme &takviyeler konusunda yardıma ihtiyacım var. 175 boy - 68kg başlayana kadar 65kg kadar düşebilirim.

SORULARIM:

1. Günlük almam gereken carb, protein gibi macroları nasıl ayarlamalıyım ?
  2. hangi takviyeleri kullanmalıyım?
  3. hangi vitaminleri almalıyım ?

Tüm cevaplar için teşekkürler.

Merhaba, İlk Küründe Tren kullanman hiç mantıklı değil. Yüksek zararlar verebilirsin organlarına.

Esktra olarak rastlantisal hocamızın yazdığı sorular lazım.

Daha önce küre girdin mi yazmış, İlk kürüm demişsin fakat büyük ihtimal görmemiştir :D:) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Casanova    1
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:
  • Daha önce küre girdin mi?
  • Ne zamandır vücut geliştirme yapıyorsun?
  • Form fotosu atar mısın?

Form diye birşey yok hocam ortada :) 3-4 yıldır spor salonun önünden bile geçmiyordum, aşırı yağlanınca 5-6 ay önce başladım tekrar , yağ yakalım zayıflıyalım diye.

son 3 aydırda sıkı diyet yaptım yağ oranımı düşürdüm şimdi kütle koyarak kaybettiğim kiloyu geri almak istiyorum.

12. ayda başlayıp 20 haftalık bir kür düşünüyorum ve ilk kürüm olacak düşük dozlarla kendini kandırmaca değilde ciddi sağlam bir kür istiyorum.

Benim asıl merak edip öğrenmek istediğim şey kürdeyken nasıl beslenilmeli ? hangi takviyeler kullanılmalı mesela kreatin, kafein, zma, bitkisel testo artıcılar kullanmaya gerek varmı ? 

Poz işinden anlamam evde kendi başıma çekebildiğim kadar malzeme bu :D

1.jpg 2.jpg 3.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    448

bu formlara sadece testo kullansanda gelişceksin seninki kolaya kaçma bilgin nerdeyse 0 a yakın böyle tren kürüne girilmez.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Casanova    1
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 18 dakika önce yazdı:

bu formlara sadece testo kullansanda gelişceksin seninki kolaya kaçma bilgin nerdeyse 0 a yakın böyle tren kürüne girilmez.

tren kürüne giricem demedim zaten kür planlaması zamanı geldiğinde burak hoca ile beraber yaparız, ilaçları ondan temin edicem zaten.

hiçbir bilgi içermeyen boş bir yorum yapmışsın.

tarihinde Casanova tarafından düzenlendi
  • Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132    26
Casanova, 11 dakika önce yazdı:

tren kürüne giricem demedim zaten kür planlaması zamanı geldiğinde burak hoca ile beraber yaparız, ilaçları ondan temin edicem zaten.

testo rimo yada testo bolde başlangıc olarak olabilir o kollarına neler yaptın be hocam yapma kendine değmez...

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Casanova    1
Rhapsody3132, Bir saat önce yazdı:

testo rimo yada testo bolde başlangıc olarak olabilir o kollarına neler yaptın be hocam yapma kendine değmez...

şuan için önceliğim kürde olacak ilaçlar değil beslenme ve supplement konusu. Kollar ergenlik hatırası :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    448
Casanova, 12 saat önce yazdı:

niye tren bolde testo yazıyordun madem dostum oraya ilaca başlayınca özel bir beslenme olmuyor kilonu sabit tutucak kaloriyi bulup 200-300 arttırarak gidiceksin. vitamin çinko magnezyum omega 3 d3 c vitamini multivitamin. Burak hocayla çalışmadan önce bi temel at testoylada bari beslenme işini filan çöz gidip tam küre girince bunlarla uğraşma.

Yardım istiyorsun gelip insanlardan bilgi 0 vücut 0 önüne gelen küre başlıyor işin kısayolu sonrada konu açarsınız değerlerim şöyle yardımcı olun pct yapmadım libido problemi yaşıyorum diye :D . Natural bari 1 yıl filan daha yapta ilaç kullandığında naturellerden görünüşün farklı olsun.

• Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Casanova    1
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 16 saat önce yazdı:

niye tren bolde testo yazıyordun madem dostum oraya ilaca başlayınca özel bir beslenme olmuyor kilonu sabit tutucak kaloriyi bulup 200-300 arttırarak gidiceksin. vitamin çinko magnezyum omega 3 d3 c vitamini multivitamin. Burak hocayla çalışmadan önce bi temel at testoylada bari beslenme işini filan çöz gidip tam küre girince bunlarla uğraşma.

Yardım istiyorsun gelip insanlardan bilgi 0 vücut 0 önüne gelen küre başlıyor işin kısayolu sonrada konu açarsınız değerlerim şöyle yardımcı olun pct yapmadım libido problemi yaşıyorum diye :D . Natural bari 1 yıl filan daha yapta ilaç kullandığında naturellerden görünüşün farklı olsun.

bun yaşta bu zeka maşallah valla, harcanıyorsun sen burada . :D

tarihinde Casanova tarafından düzenlendi
  • Palyaço 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    312

Tek merak ettiğim şu..

Makro hesaplamasını anladığım kadarıyla bilmiyorsun, kullanacağın koruyucu ve vitaminleri de bilmiyorsun sanırım. İlk kür’de tren kullanmayı göze alıyorsun üstelik bunların hiçbirini bilmeden kür işine nasıl girişebiliyorsunuz? Resmen bir temel göremiyorum bile üzgünüm kardeşim. Bu konu da ne yazık ki ben sana yardımcı olamayacağım.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Casanova    1
AREN, 2 saat önce yazdı:

Tek merak ettiğim şu..

Makro hesaplamasını anladığım kadarıyla bilmiyorsun, kullanacağın koruyucu ve vitaminleri de bilmiyorsun sanırım. İlk kür’de tren kullanmayı göze alıyorsun üstelik bunların hiçbirini bilmeden kür işine nasıl girişebiliyorsunuz? Resmen bir temel göremiyorum bile üzgünüm kardeşim. Bu konu da ne yazık ki ben sana yardımcı olamayacağım.

sen ne olsun istiyorsun anlamadım :D ben bunları bilsem neden konu açayım direk uygularım zaten değil mi güzel kardeşim biraz mantık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.