Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tolgawie

Kürümün 1. ayını bitirdim fakat bir gelişim, farklılık göremedim sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

tolgawie    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Steroid kullanımında 1 ayı devirdim ama henüz bir etkisini görmedim.

KÜR DETAYLARIM:

• Testosteron Enanthate
  • Deca
  • Dianabol

Kullandım Sadece Kilo Almamda Yardımcı Oldu Onun Harici Bir şeyde verim alamadım ilaçtan kaynaklı olabilir mi ? 

Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lolitakong    2

detaylı olarak kullandığın ürünlerin markasını söyleyebilir misin ? güvenilir satıcıdan mı temin ettin nasıl bilelim biz kan testi ver çalışıp çalışmadığını görelim ilaçların açılma süreleri farklı anca yeni yeni açılıyordur 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    448

olabilir adam zaten seni düşünüyo olsa deca vermez ilk kürden bide dianabol vermiş üstüne deca doluysa östrojen prolaktini uçurur yüksek ihtimalle dianabolla birlikte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    65
tolgawie, 7 saat önce yazdı:

Steroid’de 1 ayı devirdim ama henüz bi etkisini görmedim Deca + Testo + Hap Olarak Danabol Kullandım Sadece Kilo Almamda Yardımcı Oldu Onun Harici Bişeyde Verim Alamadım İlaçtan Kaynaklı Olabilirmi ? 

Kan testi verdiniz mi? Verdiyseniz sonuçları paylaşır mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    163

1 ayda ne gibi farklılık veya farklılıklar bekliyordun hocam merak ettim? :D 

İlaç markası nedir fotoğraflarını ekler misin?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    71
onlytrenbolone, Bir saat önce yazdı:

1 ayda ne gibi farklılık veya farklılıklar bekliyordun hocam merak ettim? :D 

İlaç markası nedir fotoğraflarını ekler misin?

1 ayda deca ve danabol ile 8-9 kilo alabilir ve gözle görülebilir hatta milletin anlayacağı şekilde gelişim olması gerekir ilkte

• ahahaha 1
  • Şaşkın 1
  • Olumsuz 1
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    163
selvituncer, 7 dakika önce yazdı:

1 ayda deca ve danabol ile 8-9 kilo alabilir ve gözle görülebilir hatta milletin anlayacağı şekilde gelişim olması gerekir ilkte

1 ayda 9 kg? :D BU İDDİADA BULUNAN Bİ BAŞKA 2. KİŞİ VAR MI FORUMDA MERAK ETTİM :D 

Ya hocam :D 1 AYDA DANABOLDEN O  DA MAX ALACAĞI KG 3-4 SEN NE ANLATIYORSUN 1 AYDA 9 KG :D 

Millet kürün tamamında o kg anca alıyor 9-12 arası :) 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    52
selvituncer, 14 dakika önce yazdı:

Fazla abartmışsınız. Bırakın 1 ayı 4-5 aylık kürlerde toplam kazanım 9 kg'dan biraz fazla olur zaten. 1 ayda ilaç kişiye görsel anlamda aşırı bir etki vermez.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    71
gönderildi (düzenlendi)
onlytrenbolone, Bir saat önce yazdı:

1 ayda 9 kg? :D BU İDDİADA BULUNAN Bİ BAŞKA 2. KİŞİ VAR MI FORUMDA MERAK ETTİM :D 

Ya hocam :D 1 AYDA DANABOLDEN O  DA MAX ALACAĞI KG 3-4 SEN NE ANLATIYORSUN 1 AYDA 9 KG :D 

Millet kürün tamamında o kg anca alıyor 9-12 arası :) 

İlk kürde Deca ve dianabol ile o tuttugu suyla çok rahat 1 ayda 8 kilo alınır farkındaysan kilo diyorum kas demiyorum 50 kere gülücük koymakla birşey kanıtlamıyorsun , kaldıki 1 ayda sadece testo decayı saymıyorum bile danabol  3-5 kilo koymaya yeterdi ilaçlarda sıkıntı var

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    34
selvituncer, 23 dakika önce yazdı:

İlk kürde Deca ve dianabol ile o tuttugu suyla çok rahat 1 ayda 8 kilo alınır farkındaysan kilo diyorum kas demiyorum 50 kere gülücük koymakla birşey kanıtlamıyorsun , kaldıki 1 ayda sadece testo decayı saymıyorum bile danabol  3-5 kilo koymaya yeterdi ilaçlarda sıkıntı var

1 ayda 9 kilo alınabileceğini hiç zannetmiyorum. Tecrübelerinle mi söylüyosun duyduğunla mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akcadaa    6
`Tesron, 7 dakika önce yazdı:

1 ayda 9 kilo alınabileceğini hiç zannetmiyorum. Tecrübelerinle mi söylüyosun duyduğunla mı ?

İlk kullanımda 1 ayda only testo ile 76 dan 84 e fırlamıştım, 2. ay 88 e çıktım boğazı azaltıp kardiyoya yüklenmek zorunda kalmıştım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    34
gönderildi (düzenlendi)
akcadaa, 8 dakika önce yazdı:

İlk kullanımda 1 ayda only testo ile 76 dan 84 e fırlamıştım, 2. ay 88 e çıktım boğazı azaltıp kardiyoya yüklenmek zorunda kalmıştım. 

Testo 3.Haftada yeni açılmaya başlıyo, emin misin ?

tarihinde `Tesron tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    71
`Tesron, 11 saat önce yazdı:

Testo 3.Haftada yeni açılmaya başlıyo, emin misin ?

Herkes bi tutturmuş yeni açılıyor hep aynı kalıp sözler . Testoyu vurdugun gün kanda gözükür etkilerini ilk hafta görmeye başlarsın decada aynı şekilde eklemlerden bile hissedersin ilk hafta. Bu kürde danabolde var danabolu kullandıgın gün zaten çalışmaya başlar basma kalıp sözlere gerek yok herkesin vucudu genetiği farklı ,aldığı kalori ve kilo  farklı , alacağı verin farklı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    103

Abi bence beslenmede sıkıntın var veya su tüketimin az bana öyle geldi. Ben naturelken zayıf biriydim boyum 1.90 3 haftada 10 kilo almıştım naturelken .. Ama şöyle birşeyde var arkadaşların dediğide doğru deca kişiden kişiye değişiyor 3. Hafta açılan var 4. Hafta açılan var . Keza testesteronun senin mantığınla gidicek olursak doğru vurulduğun andan itibaren kanda gözükür . Ama her ilacın pick seviyesi var . Testesteron 3. Hafta libidoda çoğalma ağırlıklarda bir takım artışlar sağlar. Biz bu duruma zaten ilaçlar açıldı diyoruz. Son olarak bir örnekte boldenondan verebilirim. İlk haftadan itibaren kanda gözükür ama aynadaki değişim 8. Haftadan sonra belli eder. Gibii gibi ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    34
Chitizenfour, 5 saat önce yazdı:

Abi bence beslenmede sıkıntın var veya su tüketimin az bana öyle geldi. Ben naturelken zayıf biriydim boyum 1.90 3 haftada 10 kilo almıştım naturelken .. Ama şöyle birşeyde var arkadaşların dediğide doğru deca kişiden kişiye değişiyor 3. Hafta açılan var 4. Hafta açılan var . Keza testesteronun senin mantığınla gidicek olursak doğru vurulduğun andan itibaren kanda gözükür . Ama her ilacın pick seviyesi var . Testesteron 3. Hafta libidoda çoğalma ağırlıklarda bir takım artışlar sağlar. Biz bu duruma zaten ilaçlar açıldı diyoruz. Son olarak bir örnekte boldenondan verebilirim. İlk haftadan itibaren kanda gözükür ama aynadaki değişim 8. Haftadan sonra belli eder. Gibii gibi ..

++

selvituncer, 12 saat önce yazdı:

Herkes bi tutturmuş yeni açılıyor hep aynı kalıp sözler . Testoyu vurdugun gün kanda gözükür etkilerini ilk hafta görmeye başlarsın decada aynı şekilde eklemlerden bile hissedersin ilk hafta. Bu kürde danabolde var danabolu kullandıgın gün zaten çalışmaya başlar basma kalıp sözlere gerek yok herkesin vucudu genetiği farklı ,aldığı kalori ve kilo  farklı , alacağı verin farklı olur

senın kalıp olmayan ilaçlar baya bi mübarekmiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    71
`Tesron , 3 saat önce yazdı:

senın kalıp olmayan ilaçlar baya bi mübarekmiş 

Neyse hocam siz haklısınız ben hiçbirşey bilmiyormuşum sayende aydınlandım çok teşekkür 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    73
gönderildi (düzenlendi)
selvituncer, 09.10.2024 - 11:20 yazdı:

1 ayda 9 kg gerçekten çok abartı bi rakam, sen 1 ayda 9 kg alsan bile onun zaten en fazla 1-2 kg si falan kas olur,sen şişince su toplayınca kas yaptım sanarsın aldığın o 9 kiloyuda zaten dianabolu kestikten sonra işersin, ayrıca decanın vücutta tamamen açılması bile 3 hafta sürüyor nerdeyse

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    34
selvituncer, 21 saat önce yazdı:

Neyse hocam siz haklısınız ben hiçbirşey bilmiyormuşum sayende aydınlandım çok teşekkür 

estağfurullah, üzdüysem kırdıysam affola. 

Ama 9 kilo pek mantıklı değil, ilaçların açılması etkilenmesi vs. Alınmayacağı gibi verileceği de hızlı olur. Dianabol aldığının hepsini idrar yoluyla 10/8ini atarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.