Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NiqhTM4r3

Anapolon kullanan birisi nelere dikkat etmeli hangi koruyucuları kullanmalı?

Önerilen İletiler

NiqhTM4r3    20

Herkese iyi forumlar,

Salondan bir arkadaşımın birkaç haftadır kütlesindeki değişikliği sorduğumda küremi vb girdin muhabbeti açıp iğneden korktuğunu çocukluktan beri biliyoruz muhabbet arasında aşağıdaki ürünleri temin ettiğini söyledi ben ilk kez görüyorum tablet testosteron anapolonu biliyordum lakin bu iki kombinasyonu yapan kişi enjeksiyondan korkan birisi için uygun bir şey mi yapmış sizce?

Kür içerisin de karaciğer koruyucu vs aldırmamış ben yardımcı olacağım koruyucular konusunda sizde tablet kür deneyimi ya da böyle yardımcı olduğunuz kişiler varsa koruyucu olarak tablet küre özel bir şeyleriniz var mı yoksa enjeksiyonlarla aynımı protokol uygulanıyor birde tablet testosteron ne kadar iyi ki arimidex vb bir sey vermemiş anapolon jino yapmaz mı kafam çok karışık bilgili yönlendirebilecek kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.

Arkadaş başlamış geri döndüremeyiz bu 2li esnasında pct yapacak mı?

Kür içinde ne kullanılacak bilgilendirirseniz çok sevinirim. :)

20241008_185748.jpg 20241008_185738.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    432

Oralde koruyucu etki etmez ertesi gün içtiği gibi tekrar aynı seviyeye gelir değerleri nac1200 , milkthistle ve enginar özü kullanabilir koruyucu olarak arimidex için test yaptırması lazım östrojeni ne seviyede görmek için onun haricinde pct yi kürden sonra yapr.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3    20
ardas, 23 saat önce yazdı:

Oralde koruyucu etki etmez ertesi gün içtiği gibi tekrar aynı seviyeye gelir değerleri nac1200 , milkthistle ve enginar özü kullanabilir koruyucu olarak arimidex için test yaptırması lazım östrojeni ne seviyede görmek için onun haricinde pct yi kürden sonra yapr.

miligramlari nasil ayarlamali hocam bana çok guven vermedi alan kişi anapolon 3 yarim tablet sabah ogle aksam metiltetosteron 5 tablet gunde 2 sabah 2 ogle 1 aksam demiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
gönderildi (düzenlendi)
NiqhTM4r3, 31 dakika önce yazdı:

miligramlari nasil ayarlamali hocam bana çok guven vermedi alan kişi anapolon 3 yarim tablet sabah ogle aksam metiltetosteron 5 tablet gunde 2 sabah 2 ogle 1 aksam demiş

anapolon 50-100 arası kullanabilir 3 yarım 75 mg ediyor kullanabilir metiletosteron hiç kullanmadım ondan ne desem yalan olur. Anapolonu çok uzun kullanmasın ama kullancaksada mutlaka test versin.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    59
ardas, 8.10.2024 - 19:14 yazdı:

Hocam arimidex ile anapolon ne alaka anlamadım ? DHT türevi bir ilaç doğrudan aromatize olmaz dolaylı olarak östrojenik etkileri taklit eder Aromataz inhibütörleri yerine SERM kullanmak çok daha mantıklı olacak çünkü Anapolon doğrudan serum östrojen sevilerilini yükseltmez.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
gönderildi (düzenlendi)
heisenbergg, 43 dakika önce yazdı:

Hocam arimidex ile anapolon ne alaka anlamadım ? DHT türevi bir ilaç doğrudan aromatize olmaz dolaylı olarak östrojenik etkileri taklit eder Aromataz inhibütörleri yerine SERM kullanmak çok daha mantıklı olacak çünkü Anapolon doğrudan serum östrojen sevilerilini yükseltmez.

dostum iyi misin arimidexi adam sormuş adamın konusunu oku bari. Arimidex filan vermemiş yazmış bende ezbere kullanılmaz anlamında teste göre kullanılır dedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    59
ardas, Bir saat önce yazdı:

dostum iyi misin arimidexi adam sormuş adamın konusunu oku bari. Arimidex filan vermemiş yazmış bende ezbere kullanılmaz anlamında teste göre kullanılır dedim.

Tamamdır hocam o halde arimidex yerine tamoksifen ve ya klomen gibi selektif östrojenik reseptör modülatörü kullanımının daha efektif kalacağını ve anapolonun direkt aromatize olmadığını DHT türevi olduğu için sadece östrojenik reseptörleri taklit edebileceğini söyleyebilirdiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
gönderildi (düzenlendi)
heisenbergg, 21 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam o halde arimidex yerine tamoksifen ve ya klomen gibi selektif östrojenik reseptör modülatörü kullanımının daha efektif kalacağını ve anapolonun direkt aromatize olmadığını DHT türevi olduğu için sadece östrojenik reseptörleri taklit edebileceğini söyleyebilirdiniz.

Haha dostum adam anapolonda arimidexe gerek var mı yada ne kullaniyim onun yerine diye mi sormuş kendince bir şeyleri kanıtlamaya çalışıyorsun sanırım umarım bilgilerini fiziğinede yansıtmışsındır :D . Hiçbir ilaç satan kişi gidip şu kadar arimidex kullan diye öneride bulunmaz ilaçtan bağımsız kişi kullanmak istiyor veya kullanmayı düşünüyorsa kendi test yaptırır ona göre dozaj belirlenir anlamında dedim(kısaca ilacı satan adamın arimidex vermemesi doğal 500 yada isterse 1gr testo kullansın genede gidip vermez arimidex manasında). natural olup östrojeni yüksek olan arkadaşa da kullanma dedim ısrar etti attı testini dozajı söyledim adama doğal olarak kullanmana gerek yok cevap vermiycem soruna mı deseydim mesela onada. Soru neyse ona yönelik cevap veriyorum kısaca biri bişi yazınca ne anlamda yazmış acaba diye yorumla biraz kendimi nasıl kanıtlıcam diye uğraşma boşuna.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    59

Haha dostum adam anapolonda arimidexe gerek var mı yada ne kullaniyim onun yerine diye mi sormuş kendince bir şeyleri kanıtlamaya çalışıyorsun sanırım umarım bilgilerini fiziğinede yansıtmışsındır :D . Hiçbir ilaç satan kişi gidip şu kadar arimidex kullan diye öneride bulunmaz ilaçtan bağımsız kişi kullanmak istiyor veya kullanmayı düşünüyorsa kendi test yaptırır ona göre dozaj belirlenir anlamında dedim(kısaca ilacı satan adamın arimidex vermemesi doğal 500 yada isterse 1gr testo kullansın genede gidip vermez arimidex manasında). natural olup östrojeni yüksek olan arkadaşa da kullanma dedim ısrar etti attı testini dozajı söyledim adama doğal olarak kullanmana gerek yok cevap vermiycem soruna mı deseydim mesela onada. Soru neyse ona yönelik cevap veriyorum kısaca biri bişi yazınca ne anlamda yazmış acaba diye yorumla biraz kendimi nasıl kanıtlıcam diye uğraşma boşuna.

Kanıtlama çabam olsaydı bilmediğin terimlere seni boğardım benim burada amacım arkadaşın daha ne olduğu ve nasıl östrojen reseptörlerini taklit ettiğini bile bilmediği bileşiği vücuda soktuğunda nasıl hormonları regüle edeceğini senin arimidex demen üzerinden anlatmadı bunu agresif olarak anlayan sensin. Fiziğim gayet iyi üstelik bilgi sahibi olmak için fiziğe de gerek yok hedefleri farklı olabilir insanların dostum çok dar ve yanlış bir bakış açısı. Bana şunu kanıtlamaya çalışma bunu kanıtlamaya çalışma demek yerine yanıldığım ve ya mekanizma ile ilgili yanlış idrak ettiğim yer varsa onu gösterirsen daha makul olur. Benim amacım senin yazdığın üzerinden arkadaşa örnek vermekti tekrardan dediğim gibi ve irdeliyorum tekrardan benim kendimi ne sana ne de başka birine ispatlama ihtiyacım yok araştırma prensiplerine ne kadar önem verdiğimi benim yazılarımı okuyan zat-ı muhteremler zaten bilir ateşlenme böyle kısacası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
gönderildi (düzenlendi)
heisenbergg, 9 dakika önce yazdı:

Kanıtlama çabam olsaydı bilmediğin terimlere seni boğardım benim burada amacım arkadaşın daha ne olduğu ve nasıl östrojen reseptörlerini taklit ettiğini bile bilmediği bileşiği vücuda soktuğunda nasıl hormonları regüle edeceğini senin arimidex demen üzerinden anlatmadı bunu agresif olarak anlayan sensin. Fiziğim gayet iyi üstelik bilgi sahibi olmak için fiziğe de gerek yok hedefleri farklı olabilir insanların dostum çok dar ve yanlış bir bakış açısı. Bana şunu kanıtlamaya çalışma bunu kanıtlamaya çalışma demek yerine yanıldığım ve ya mekanizma ile ilgili yanlış idrak ettiğim yer varsa onu gösterirsen daha makul olur. Benim amacım senin yazdığın üzerinden arkadaşa örnek vermekti tekrardan dediğim gibi ve irdeliyorum tekrardan benim kendimi ne sana ne de başka birine ispatlama ihtiyacım yok araştırma prensiplerine ne kadar önem verdiğimi benim yazılarımı okuyan zat-ı muhteremler zaten bilir ateşlenme böyle kısacası.

Dostum sıkıntın mı var adama ben arimidex demedim adam kendi sormuş kıtlığın mı var. Okuduğunu anlaman yok daha b1 ingilizceyle ingilizce terim yazınca bilgili olmuyorsun. Tablet testosteron ne kadar iyi ki arimidex filan vermemiş yazmış bende arimidex kafaya göre verilen bişi değil arimidex için test lazım dedim inatla arkadaşa arimidex dedin diyorsun 3 senedir kür yapıyorum arimidex tamoksifen dostinex nolvadex ne işe yarar bilmiyordum teşekkürler. Adam ne yazmış sen ne anlatıyosun hala benim mesajlarıma cevap verme lütfen adamın ne yazdığını bilmeden anapolın kullanıyo adam arimidex için test lazım yazmış buda diyip atlıyorsun konuya al ss te yükliyimde başka türlü anlamıcaksın yoksa. Benim kurduğum cümlenin anapolonla alakası yok neyle alakası olduğunun altını çizdim gene anlamıysan kitap oku az anlamanı geliştir. Benim burdaki dediğim şey ilacın aromatize olup olmamasından ziyade kimsenin gidip şunun yanında şu kadar arimidex kullan demiceği kafaya göre kullanılan bir şey olmadığı.
image.thumb.png.15740f796eeffac7c4e4afd1a24238d2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    579

Sakin olun beyler benim yorumum üç beyazdan uzak durun

Anapolon danabol winstrol 

Koruyucu falan etki etmez bir haftaya alt ast 100 leri çok rahat geçer.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
gönderildi (düzenlendi)
SERKO, 4 dakika önce yazdı:

Sakin olun beyler benim yorumum üç beyazdan uzak durun

Anapolon danabol winstrol 

Koruyucu falan etki etmez bir haftaya alt ast 100 leri çok rahat geçer.

Hocam adam anlamıyor ki arkadaş hoca niye arimidex filan vermemiş yazmış bende kullandığı ilaçlardan bağımızsız olarak kafaya göre kullanılan yada sabit dozu olan bir ilaç olmadığı için arimidex için test lazım dedim hala gelmiş bu ilaca arimidex önerilmex tamoksifen filan kullanabilir diyo ben adama arimidex kullan demedim zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    579
ardas, 1 dakika önce yazdı:

Hocam adam anlamıyor ki arkadaş hoca niye arimidex filan vermemiş yazmış bende kullandığı ilaçlardan bağımızsız olarak kafaya göre kullanılan yada sabit dozu olan bir ilaç olmadığı için arimidex için test lazım dedim hala gelmiş bu ilaca arimidex önerilmex tamoksifen filan kullanabilir diyo ben adama arimidex kullan demedim zaten.

Yanlış anlaşılmalar olabilir unutun gitsin formun keyfini çıkarın 😃

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    59
ardas, 11 saat önce yazdı:

Dostum sıkıntın mı var adama ben arimidex demedim adam kendi sormuş kıtlığın mı var. Okuduğunu anlaman yok daha b1 ingilizceyle ingilizce terim yazınca bilgili olmuyorsun. Tablet testosteron ne kadar iyi ki arimidex filan vermemiş yazmış bende arimidex kafaya göre verilen bişi değil arimidex için test lazım dedim inatla arkadaşa arimidex dedin diyorsun 3 senedir kür yapıyorum arimidex tamoksifen dostinex nolvadex ne işe yarar bilmiyordum teşekkürler. Adam ne yazmış sen ne anlatıyosun hala benim mesajlarıma cevap verme lütfen adamın ne yazdığını bilmeden anapolın kullanıyo adam arimidex için test lazım yazmış buda diyip atlıyorsun konuya al ss te yükliyimde başka türlü anlamıcaksın yoksa. Benim kurduğum cümlenin anapolonla alakası yok neyle alakası olduğunun altını çizdim gene anlamıysan kitap oku az anlamanı geliştir. Benim burdaki dediğim şey ilacın aromatize olup olmamasından ziyade kimsenin gidip şunun yanında şu kadar arimidex kullan demiceği kafaya göre kullanılan bir şey olmadığı.

Kardeşim benim seni eleştirme sebebim anapolonun karakteristiğinden ve farmakolıjisini eksik iletmenden ötürü. Forumda öneri ve cevap vereceksen sorulara gerekli birikimin olduğunu düşünüyor olman gerektiğini varsaydın ve SERM türevi ilaçların Anapolon ile kullanılmasının daha rasyonel olacağını anlatacağını düşündüm ve senin eksik anlatımını tamamladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3    20
ardas, 15 saat önce yazdı:

anapolon 50-100 arası kullanabilir 3 yarım 75 mg ediyor kullanabilir metiletosteron hiç kullanmadım ondan ne desem yalan olur. Anapolonu çok uzun kullanmasın ama kullancaksada mutlaka test versin.

degerli bilginiz için teşekkürler hocam

heisenbergg, 15 saat önce yazdı:

hocam merhaba sol degilde sag goguste sızımsı acı hafifte sertlik hissediyormuş solda hicbirsey yok ama cok garip geldi bana olaki bi durumda nasil yol izlemeli?

ardas, 12 saat önce yazdı:

hocam oncelikle @SERKOnunda dedigi gibi forumun tadini cikartin gerilinilcek bi durum değil eminim siz @ardas ve @heisenbergg bilgileriniz çok değerlidir kan tahlili vermesi gerekirse gogus ucun daki durum tespiti icin hangi degerlere baktirmalı anapolon ostrojen yukseltmez ise kendi yapisindan dolayi metiltestosterondan mi kaynaklaniyor sag gogusteki durum kafam cok karisti vallahi enjeksiyon az cok belli bu metillenmis metillenmemiş olaylar bi garip :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
NiqhTM4r3, 4 dakika önce yazdı:

hocam merhaba sol degilde sag goguste sızımsı acı hafifte sertlik hissediyormuş solda hicbirsey yok ama cok garip geldi bana olaki bi durumda nasil yol izlemeli?

hocam oncelikle @SERKOnunda dedigi gibi forumun tadini cikartin gerilinilcek bi durum değil eminim siz @ardas ve @heisenbergg bilgileriniz çok değerlidir kan tahlili vermesi gerekirse gogus ucun dakidurum tespiti icin hangi degerlere baktirmalı anapolon ostrojen yukseltmez ise kendi yapisindan dolayi metiltestosterondan mi kaynaklaniyor sag gogusteki durum kafam cok karisti vallahi enjeksiyon az cok belli bu metillenmis metillenmemiş olaylar bi garip :D

e2 prolaktin tamoksifen kullanabilir 2 günde 1 10mg test sonucu çıkana kadar.

Dostum bak diyorum ki yazdığım mesajın İLAÇLA alakası yok hala serm türevi ilaçların anapolon ile kullanılmasının daha rasyonel olabileceği diyorsun bu adam anapolon kullanırken tamoksifen mi armidex mi kullanmam lazım diye mi sormuş diyokş hoca arimidex vermemiş yazmış bende arimidex kafaya göre verilen bir şey değil test lazım onun için dedim hala anapolon diyosun inatla ben adama bu ilaçların yanında şunu şunu kullan mı yazmışım hala şu yazdığım mesajı anlamamışsın yok anapolonla bu kullanılmalı diyosun.

ardas, 11 saat önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    59
gönderildi (düzenlendi)
NiqhTM4r3, 55 dakika önce yazdı:

hocam oncelikle @SERKOnunda dedigi gibi forumun tadini cikartin gerilinilcek bi durum değil eminim siz @ardas ve @heisenbergg bilgileriniz çok değerlidir kan tahlili vermesi gerekirse gogus ucun daki durum tespiti icin hangi degerlere baktirmalı anapolon ostrojen yukseltmez ise kendi yapisindan dolayi metiltestosterondan mi kaynaklaniyor sag gogusteki durum kafam cok karisti vallahi enjeksiyon az cok belli bu metillenmis metillenmemiş olaylar bi garip :D

Selam hocam jinekomasti gibi etkiler direkt olarak serum östrojen ile alakalı olabilir ya da anapolonun karakteristiğinden ötürü östrojenik reseptörleri taklit etmesinden ötürü olabilir. DHT östrojene konverte olamayacağından yapısal olarak zaten dihidro bağı eklenmiş olmasından da kaynaklı aynı şekilde serum östrojeni artıracağını düşünemeyiz. Benim kanımca Progesterojenik reseptörler ile etkileşime girdiğinden ötürü böyle yan etkiler alıyorsun çünkü progrsteron östrojen ile sinerjik etkileşimde bulunabilir insan vücudunda. Şahsen ben SERM kullanımının östrojrnik yan etkilerinin hepsini düzeltmeyeceğim bir sürü yerde okumuştum AMA jinekomasti şüphen var ise Tamoksifen ve Raloksifen kesinlikle seni jinekomastiden koruyacaktır. Tamoksifen kullanmanı öneririm daha çok araştırılmıştır Raloksifen’e nazaran. Lakin kullanıcılar Raloksifen’in daha az yan etkisi olduğunu da söylerler çalışma mekanizması zaten neredeyse aynıdır.

ardas, 45 dakika önce yazdı:

e2 prolaktin tamoksifen kullanabilir 2 günde 1 10mg test sonucu çıkana kadar.

Dostum bak diyorum ki yazdığım mesajın İLAÇLA alakası yok hala serm türevi ilaçların anapolon ile kullanılmasının daha rasyonel olabileceği diyorsun bu adam anapolon kullanırken tamoksifen mi armidex mi kullanmam lazım diye mi sormuş diyokş hoca arimidex vermemiş yazmış bende arimidex kafaya göre verilen bir şey değil test lazım onun için dedim hala anapolon diyosun inatla ben adama bu ilaçların yanında şunu şunu kullan mı yazmışım hala şu yazdığım mesajı anlamamışsın yok anapolonla bu kullanılmalı diyosun.

Kardeşim sen beni anlamıyorsun ben sana ne kötü bir şey dedim ne de yetersizsin dedim arkadaşa SERM kullanımının Anapolon ile mantıklı olduğunu ve Aromataz İnhibütörünün gereksiz olduğunu SENİN yazın üzerinden söylemeydi maksadım ondan sonra den bana ofansif bir şekilde yaklaşarak yok umarım vücudun böyledir yok yabancı kelimeler kullanarak kendini ispatlamaya çalışma gibisinden nidalarda bulundun ve ben sana böylesine ofansif hiçbir şekilde yaklaşmadım. Bunu yukarıda da söyledim bunu hayıflanmak ve ya kendini ispatlamaya çalışmak anlamına geliyor diye yoran sensin ben değil.

tarihinde heisenbergg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
heisenbergg, 1 dakika önce yazdı:

Kardeşim sen beni anlamıyorsun ben sana ne kötü bir şey dedim ne de yetersizsin dedim arkadaşa SERM kullanımının Anapolon ile mantıklı olduğunu ve Aromataz İnhibütörünün gereksiz olduğunu SENİN yazın üzerinden söylemeydi maksadım ondan sonra den bana ofansif bir şekilde yaklaşarak yok umarım vücudun böyledir yok yabancı kelimeler kullanarak kendini ispatlamaya çalışma gibisinden nidalarda bulundun ve ben sana böylesine ofansif hiçbir şekilde yaklaşmadım. Bunu yukarıda da söyledim bunu hayıflanmak ve ya kendini ispatlamaya çalışmak anlamına geliyor diye yoran sensin ben değil.

Dostum çünkü yazdığın mesajdan sanki ben adama anapolonun yanında arimidex kullan demişim gibi anlaşılıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    59

Dostum çünkü yazdığın mesajdan sanki ben adama anapolonun yanında arimidex kullan demişim gibi anlaşılıyor.

Ben öyle bir ithamda bulunurdum eğer ki öyle bir ithamda bulunmak isteseydim 2-3 defa daha irdeledim maksadımı ben senin yazın üzerinden arkadaşa SERM kullanımının Aromataz İnhibütoru yerine kullanımının daha mantıklı olacağı yönünde hem farmakolojik hem de avantaj yönünden açıklama yapmaya çalıştım deminden beri zaten amacımın sana bilgisiz demek ya da aşağılamak gibi bir şey olmadığını söylüyorum zaten 😂 yanlış anlaşıldıysam kusura bakma ama yazış stilim genellikle bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3    20
heisenbergg, 10.10.2024 - 11:24 yazdı:

Selam hocam jinekomasti gibi etkiler direkt olarak serum östrojen ile alakalı olabilir ya da anapolonun karakteristiğinden ötürü östrojenik reseptörleri taklit etmesinden ötürü olabilir. DHT östrojene konverte olamayacağından yapısal olarak zaten dihidro bağı eklenmiş olmasından da kaynaklı aynı şekilde serum östrojeni artıracağını düşünemeyiz. Benim kanımca Progesterojenik reseptörler ile etkileşime girdiğinden ötürü böyle yan etkiler alıyorsun çünkü progrsteron östrojen ile sinerjik etkileşimde bulunabilir insan vücudunda. Şahsen ben SERM kullanımının östrojrnik yan etkilerinin hepsini düzeltmeyeceğim bir sürü yerde okumuştum AMA jinekomasti şüphen var ise Tamoksifen ve Raloksifen kesinlikle seni jinekomastiden koruyacaktır. Tamoksifen kullanmanı öneririm daha çok araştırılmıştır Raloksifen’e nazaran. Lakin kullanıcılar Raloksifen’in daha az yan etkisi olduğunu da söylerler çalışma mekanizması zaten neredeyse aynıdır.

bilgiler icin tesekkurler hocam aromasin bulduk nasil ilerleyebiliriz yoksa tamoksifen mi ? tamoksifene rebound u çok yuksek geliyor diyolar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    59
NiqhTM4r3, 2 saat önce yazdı:

bilgiler icin tesekkurler hocam aromasin bulduk nasil ilerleyebiliriz yoksa tamoksifen mi ? tamoksifene rebound u çok yuksek geliyor diyolar

Aromasin önermem Tamoksifen öneririm eğer ki jinekomasti belirtileri baş gösterirse.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: anabolik.adam
      Herkese selamlar anapolon kullanmayı düşünüyorum şu an bolde testo olarak ilerliyorum 8.haftaya giricem. Anapolon ekleyip biraz daha dolu gözükmek istiyorum fakat anapolon kullananlara sormak istiyorum
      Anapolon sadece sulandırıp gücünü mü arttırıyo yoksa kas kütlesinde fark yaratıyor mu ve anapolonu bırakınca kazançların hepsi mi gidiyor. Güç artınca tabikide kas kütlesi artar  ama sorum şu anapolon oxandrolone gibi kullanılmaya değer mi yoksa değmez mi ?
    • Yazan: Revengew
      Selamun aleyküm hayırlı günler,
      Girmeyi planladığım kür içeriğim:
      Testo enantat 500 mg Npp 300 mg Boldenon 400 mg Kürüne girmeyi planlıyorum yanına 50 mg anapolon eklesem mi diye kararsız kaldım.
      Düşünceleriniz ve fikirleriniz nedir?
    • Yazan: metropol
      Merhaba değerli arkadaşlar,
      Son zamanlarda eczane anapolon kullanmış olan var mı etkileri nasıldı ? 
    • Yazan: Ritalin
      Selamlar,
      Bu güne kadar Anapolonu hep sabah 1 adet şeklinde kullandım. Son bir haftadır sabah yarım tablet, akşam yemeğinden sonra da yarım tablet şeklinde alıyorum. Bu şekilde daha işlevsel olduğunu düşünmeye başladım.
      Sizce mantıklı olan nedir?
    • Yazan: pechkoo
      Herkese merhabalar,
      2 gündür 25mg ANAPOLON  kullanmaya başladım (25mg hepsini bi seferde almıyorum yarı yarıya seklinde) yaklaşık 1 gün sonra böbreklerim ağrımaya başladı bu normal mi yoksa acilen test yaptırmam mi gerekiyor? Bu arada böbrek ve karaciğer konusunda hangi testleri yapmam gerektiğini anlatırsanız çok mutlu olurum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.