Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardaesat

çok acil bir soru arkadaşlar

Önerilen İletiler

ardaesat    4

selamlar herkese

benim 2. ve son kürüm olacak bu. boy 175 kg 70.

ilk kurum 12 hafta testo ent. - primobolan ve 4 hafta danaboldu

sonra bır deca kurune gırdım 3.haftada ısten dolayı bıraktım.

antreman vs de yapamadım 0a döndüm.şimdi 3aylık naturel sonrası küre gireceğim

şimdi eşime söz verdiğim için son kürüm olcak.

16 hafta testo etant. 600mg - 15 hafta boldenone 500mg / 4 hafta danabol / son 4 hafta turinabol (alıcıdan alacagım vardı bunu aldım.bosa gıtmesın kullancam :) )/ son 6 hafta masteron depot 300mg (masteronun depot versiyonunu buldum merak ettim denicem kürüm bu.

buna 5.haftadan ıtıbaren 8 hafta da 350-400mg deca eklesem nasıl olur?

kur ıcınde deca olursa cabaser olmazsa boldenone icin arımıdex olcak duruma gore.masteron ıcın bısey kullanılmasına gerek var mı?

ilaç markaları : testo en. genesis / boldenone : alpha pharma / masteron depot : meditech / danabol ve turinabol : thaiger meds

deca ile decasız olan kürlar arasında cok fark olur mu? (eğer alırsam meditech labs 400x10 olanı alcam)

pct de sadece klomen ve nolvadex olcak.pregnyl bulamıyorum yurt dısındayım.

deca işin içine girerse pregnyl sart mı olur?bolde ıcınde sart mıdır?

saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

CHORIOMON 5000 IU al yanına türkiyeden flakon şeklinde soğuk zinciri de yok temiz. decada yüzde 99 gerekir 16 hafta boldenonda da olası muhtemel.

onun dışında mümkün değil bulamıyorum dersen

Gonadorelin adlı peptid i bulursun lh fsh uyarıyor :) ben artık eczanelerin ağzını çekmemek için onu denemeyi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

anladım abi, decaya hiç bulaşmıyorum, boldenone guzel etkıler verecektır 15 hafta. daha once prımobolan kullandım 10 hafta cok etkı etmıstı.

pekı masteronla turınabol nasıl olmus?soguk zıncırı nasıl yok onu anlamadım.soğukta durması gerekmıyor mu?ucakla goturebılırım ancak.hocam deca ve decasız olarak bu kurde cok cok fark eder mı?

tesekkurler cevaplarınız için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.