Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aydin

İlk storeit deneyimim

Önerilen İletiler

Aydin    0

Öncelikle selamın aleyküm abilerim yaşım 18 1.82boyunda ve 71kıloyum yaklaşık 2senedir fitnessla uğraşıyordum spora ilk başladığımda 56kilo idim 1sene suplement kullanmadan 6kilo aldım şimdi ise hardline pro gainer ve amino max ve olimp NCAA kullanıyorum bunlar bittikten sonra storeit basmayı düşğnüyorum ve ilk defa basıcam hacimli saf kas kütlesi istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132
Öncelikle selamın aleyküm abilerim yaşım 18 1.82boyunda ve 71kıloyum yaklaşık 2senedir fitnessla uğraşıyordum spora ilk başladığımda 56kilo idim 1sene suplement kullanmadan 6kilo aldım şimdi ise hardline pro gainer ve amino max ve olimp NCAA kullanıyorum bunlar bittikten sonra storeit basmayı düşğnüyorum ve ilk defa basıcam hacimli saf kas kütlesi istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

-------------------------------------------------------

genç kardeşim ne bu acele. Çıkar aklından "storeit basmayı" daha adını doğru düzgün bilmediğin ilaçları bu genç yaşta vücuduna sokacaksın.

şu yaşında zaten doğal steroidli gibisin hiç gerek yok zarar verme kendine "steroidsiz bu iş olmaz" diyenleri de dinleme. yaşın 23 olsun kolun 40+cm olsun ondan sonra karar verirsin. Dikkat et bu genç yaşta ve tecrübede sen değil steroid sana basar maazallah.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Arkadas 40 cm ölcü konusunda %100 haklı. Daha kolu 30 larda gezen bi insanın dogal gelisiminin yarısı bile dolmamıstır. Ne steroidi? Yag oranı %30 olup 40 cm ölcüden de bahsetmedigini anlayabiliriz sanırım. Demek istedigi su ki yag oranı %10-15 normal aralıklarında 40 cm üzerine ulasmadıysan dogal gelisebilirsin daha yasında genc demek istiyor ve haklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Yaş 23 konusuna katılmıyorum. Ben 16 yasında baslamıs biri olarak suan 20 yasındayım ve dogal gelisebilecegim max seviyedeyim 23 yasını beklemem mi gerekecekti?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Yaş konusuna katılıyorum ama kolu neden 40cm olunca? Yüzde 30 yağ oranıyla rahat 40 cm olur girsin mi :) yani neden kol

---------------------

Genetik faktörleri bir kenara bırakırsak hakkını vererek 2 yıl çalışma ile 39-41cm kolu %15-17 yağ oranında yapabilmek mümkün. %30 gereksiz olmuş:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Yaş 23 konusuna katılmıyorum. Ben 16 yasında baslamıs biri olarak suan 20 yasındayım ve dogal gelisebilecegim max seviyedeyim 23 yasını beklemem mi gerekecekti?

-------

Kendimden örnek vereyim. 20 yaşında 183 boy uzunluğuna sahipken 22 yaşında 1.85 oldum.

Bazı insan ergenliğe erken girip 17 yaşından Sonra boy uzamıyor. Tabiki kişinin kendi tercihi, müsabık olup erken yaşta podyum görmek istiyordur diyebileceğim birşey yok.

Yalnız başlığı açan arkadaş daha steroid yazamıyorken kafasında da böyle bir düşünce de varken kandırılmaya çok müsait

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Başlığı açan arkadaş acemi olduğu için ne söylerseniz müsait o yüzden yüzde 30 örneği verdim. Adam sadece kolu 40 yapıp girmeye çalışacak küre. Güzel bi örneklendirme değil. Artı yüzde 10 15 yağ ile 40 cm olsa (zor ama azimle olur) küre girmeye gerek kalmaz istediği vücudu elde eder diyeceğim bu da yanlış olacak göğüs omuz sırt bacak bunları toparlaması lazim neden göğüsü 120 olunca gir demiyoruz o zaman ? Adamın belki kol genetiği kötü 37 yi geçmiyor. Güzel kardeşime benim vereceğim tavsiye yıl mil hesabı olmayacak. Tabiki yine bi geçmişi olacak peki bu geçmiş ne sporda beslenme antrenmanlar vs değiştirip denemiş belli bi kiloya gelmiş 75,80 civarı güzel gelişim katetmis sadece kol degil . Steroidler hakkında kullanmadığı halde bunun mantigini nasi çalıştığını bi sorunla karşılastiginda ne yaptığını bilsin psikolojik olarak ve zamanlama açısından hazır olsun yeterli . Boy konusunda güzel bi ornek vermissiniz kendinizden katılıyorum vücut tam olarak 23 yaşlarına kadar bi otursun endokrin sistemi boy uzaması kemik gelişimi ondan sonra düşünülür bu iş. Kardeşim bu iş para ister yoksa kurden sonra husrana uğrarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

40 cm kol muhabbeti kötü bir örnek değil. Tek tek tüm vücut ölçülerini yazmak ne için. Kişi, 40cm kol örneğinden "benim küre girmem için 40cm kolum olması lazım sürekli kol çalışmalıyım" diyorsa vay halimize :)

Başka bir örnekte verilebilir daha genel olması için, zannedersem Tolgacan Hoca yazmıştı bunu

"Boyunun küsüratı kadar kiloda %12 yağ oranı yada boyunun küsüratının 5 kg fazlasında %15 yağ oranı" diye. Buralarda zaten kol 39-41cm civarı olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Acemi biri olduğu için böyle düşünecektir . Ben bilmiyorum adama form at diyince kolunu çekip atıyor. Fotoğraf çekip kolunu küre gireyim mi diyor bunlar çok yanlış benim görüşürüm tabiki sizin görüşünüze saygim var. Tek tek ölçülerini hesap alıp yapıp gelişmeyi takip ederse asıl o zaman gerçek bi kür yapmış olur gerçek bi acemide olsa tecrübeli sporcu olur. Vücut geliştirme sanat işi diyoruz ya iste bahsettigimiz bu. Adam eksik yönlerini görüyor. Ölçülerini ayarliyor vücudunu yontuyor. Herkes koluna dikkat ediyor genellikle bu muhabbet o yüzden dönüyor bence çok yanlış

Daha doğrusu kur için sadece kolunu söylemesi. Söylesin arkadaşım ölçülerini atsin fotoğraf 3 4 açidan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Kolu 2.5ayda 31cmden 35.5 yaptım abilerim cevremde çok basan var yanlarında çocuk gibi kalıyorum...

------------------------

Aydin kardeşim sen onlara bakma doğru olanı yap. doğal ilerlemeye devam. Bu spor sabır işidir, sabrın sonunda da ödülünü verir.

güzel bir alt yapı oluştur kendine biraz daha kaslan biraz daha tecrübe edin, gelecekte olabilecek vücudunun hayalini kur. Fakat bunları kısayoldan isteme. Forumda çok bilgi var hepsini oku zamanın oldukta, ilaçlar konusunda bilgilendir kendini (hangi ilaç ne işe yarar hangisi ile kombine edilir pct-hcg-mct nedir vb)

Zaten gerekli bilgileri edindim diyene kadar 1yıl geçer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydin    0

Peki ben şuanda hacım istiyorum hedefin 89kiloya kadar artış bunun inin kafamda hardline pro gainer ve bcaa ve cretain kullanmayı düşünüyorum abilerim faydasını görürmüyüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Hicbir supplemente gerek yok 6 öğünden az yeme 6 öğüne kg başı 1.8 , 2 gr protein 3.4 gram karbonhidrat kg basida 1 , 1.5gr yağ yeterli. makrolarını hesapla kalori hesaplamaları yap internetten araştır günlük almam gereken kalori yaz. 500 kalori üstünü al beslenme programina gerekirse yardim ederiz kalorisiyle makrosuyla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydin    0

Selamın aleyküm günlerdir bi araştırma içersindeyim hacım kombinasyonu yapmak istiyorum ve bunu hardline pro gainer ve kgt+caffein 5:2:2 alarak başlamak istiyorum bunun yanına animal PaK ve animal stalk arasında kaldım animal vitamin oranı olarak a dan z te hepsi var ama stalkta testesteron karsımı ve hacım karışımı var hangisini almalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaş hormonel sistemele alakalı bence risk artabilir çünkü ergenlik süresini etkileyebilir yüksek hormon seviyesi.

Ben yaklaşık 5 senedir naturel yapıyordum. Denemediğim antreman beslenme sistemi kalmadı suplement kalmadı en son baktım ki yağ kas oranım neredeyse 1 senedir aynı dedim ki kür yapiyim bunca emek boşa gidiyor. 23 yaşında ilk kürümü yaptım. Çok hafif bir kür.Natural olarak kazanacağımın biraz daha fazlasını kazandım. Zaten özelden arkadaşlarada attım yağsız temiz temiz büyüdüm. Burda steroide başlama olayı tamamen spor tecrübesine bağlı çünkü hangi kürü yaparsan ona göre beslenmeyi idmanı oturtmalısın ki başarılı olsun. Hacim dönemi yağ oranı max %13-14 civarında büyürsen ve definasyonda Yağ oranını %8-10 lara çekerken kas kaybını durdurursan başarılısın demektir. İlaç işine ilkkez bulaştım ama beslenme idman vs olaylarına uzun yıllardır hakim olduğum için kürdeki verimim arttı.İnşallah ilaç konusundada zamanla tecrübe kazacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.