Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mogger

Trenbolone kullanımında oluşan psikolojik yan etkiler hk.

Önerilen İletiler

mogger    6

Merhaba dostlarım.

Testo E. Trenbolone E. Boldenon kürümün 4. haftasındayım.

Kürüm şu şekilde;

• 1-16 Hafta 500mg Boldenon,
  • 1-8 Hafta 300mg Trenbolone Enanthate,
  • 0-16 Hafta 600mg Testosteron Enanthate

Clean bulk yapıyorum ve bu on altı haftadan sonra clean bulk bitecek.  Ancak ben ve anabolizanlar bir türlü anlaşamadık.

Başlamadan yaklaşık 2 ay önce uzun zamandır açılma isteği duyduğum hanımefendiden red yemiştim. Normalde bana koymaz next der geçerdim. Yapım gereği pamuk gibi bir adamım aynı zamanda. Ancak küre girdiğim andan itibaren değil, tren'i küre eklediğim zamandan itibaren bu psikolojik olarak bana sürekli depresyon ve üzüntü hali vermeye başladı. Yalnız bir insanım normalde, çok samimi arkadaşım bir elin beş parmağını geçmez. Dışarı falan şu sıralarda arkadaşlarımla takılmaya falan çıkmam, hep geri planda kalırım. Bu samimi arkadaşlarımın bir tanesi bu hanımefendi ile ortak arkadaşımdı. Ben ona bu durumları anlatınca ve ne kadar üzüntülü olduğumu farkedince bu da hanımefendi ile konuşmuş ve hanımefendinin doldurmalarına gelmiş bana bir şeyler anlatmaya çalışıyordu. Saman alevi gibi TELEFON KONUŞMASINDA parlayıp evde kendi kendime kafamda olay kurmaya başladım. Ancak dayanılacak gibi değil bu durum. Şuan bu olayı burada konu açarak anlatmam bile bana iyi geliyor. O kadar kötü durumdayım. (İntihara meyilim kesinlikle yok.)

Sizlere sorum şu, Tren'in dozunu azaltmam mı gerek, ya da son vermem mi gerek? Belki kendiliğinden geçecektir, devam mı etmeliyim? Sebepleri ne olabilir? Trenbolone hakkında daha tecrübeli arkadaşlar var ise belirtirse çok güzel olur. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baris10    35

Hocam testoyu etkileyen en ufak ilaçlar bile psikolojiyi dehşet etkileyebiliyorken trenin tabiri caizse kafayı kırdırması normal. Katlanılamayacak gibiyse "kendi fikrim" tren komple çıkartılabilir. Yine de tecrübeli hocalar bu konu hakkında fikir verir sana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mogger    6
Baris10, 2 dakika önce yazdı:

Hocam testoyu etkileyen en ufak ilaçlar bile psikolojiyi dehşet etkileyebiliyorken trenin tabiri caizse kafayı kırdırması normal. Katlanılamayacak gibiyse "kendi fikrim" tren komple çıkartılabilir. Yine de tecrübeli hocalar bu konu hakkında fikir verir sana.

Hocam sizlerin sarms konusunu okumuştum ve hak veriyorum. Ancak çok çok çok gerekliyse ve bunun bi dört beş katını daha yaşamayacaksam çıkartmak istemiyorum. Hiç evde boş boş volta atıp dramatik şarkılar eşliğinde sigaramdan dumanlanacağımı düşünmezdim ama insan neler neler yapıyor bu hayatta :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
mogger, 1 dakika önce yazdı:

Hocam sizlerin sarms konusunu okumuştum ve hak veriyorum. Ancak çok çok çok gerekliyse ve bunun bi dört beş katını daha yaşamayacaksam çıkartmak istemiyorum. Hiç evde boş boş volta atıp dramatik şarkılar eşliğinde sigaramdan dumanlanacağımı düşünmezdim ama insan neler neler yapıyor bu hayatta :)

Hocam gerçekten bu maddelerin doğası gereği böyle. Bırakmak istemezsen yarı yarıya yani 150mg'a düşürebilirsin. Miligram arttıkça yan etkileri artar sonuçta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    68

merhaba geçmiş süreçte tren ile oldukça haşır neşir olmuşlugum var, etki ve yan etkileri konusunda da bizzat kendi üzerimde gözlemleyerek oldukça tecrübe sahibi oldum, 28 haftalık bolde testo ve deca döngüsünden sonra (hepsi aynı sürelerde değil) şu an tren e ye geçtim, psikolojik yan etkilerinden zamanında çok müzdarip olduğumdan şu an ki tren kürümde citoles 5 mg lık hafif bir antidepresan kullanıyorum, tren ile başlayan baş belası angreasiflik, kuruntu gibi yan etkiler şu an hiçbir şekılde yok baya pamuk gibiyim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mogger    6
mustafaskh, 13 dakika önce yazdı:

Testo dozunu 200-300 arası yap

hocam tren kullanıılan kürlerde benim bildiğim kadarıyla testonun yüksek olması gerekiyor kısırlık vesaire yaşanmaması için. malum igf reseptörlerine sinyal gidince kapanıyor şalterler iniyor diye biliyorum

Meeter, 47 dakika önce yazdı:

merhaba geçmiş süreçte tren ile oldukça haşır neşir olmuşlugum var, etki ve yan etkileri konusunda da bizzat kendi üzerimde gözlemleyerek oldukça tecrübe sahibi oldum, 28 haftalık bolde testo ve deca döngüsünden sonra (hepsi aynı sürelerde değil) şu an tren e ye geçtim, psikolojik yan etkilerinden zamanında çok müzdarip olduğumdan şu an ki tren kürümde citoles 5 mg lık hafif bir antidepresan kullanıyorum, tren ile başlayan baş belası angreasiflik, kuruntu gibi yan etkiler şu an hiçbir şekılde yok baya pamuk gibiyim :) 

eczaneden temin edebiliyor muyuz reçetesiz bir şekilde hocam? günlük ne kadar kullanım önerirsiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    49
mogger, 10 dakika önce yazdı:

hocam tren kullanıılan kürlerde benim bildiğim kadarıyla testonun yüksek olması gerekiyor kısırlık vesaire yaşanmaması için. malum igf reseptörlerine sinyal gidince kapanıyor şalterler iniyor diye biliyorum

eczaneden temin edebiliyor muyuz reçetesiz bir şekilde hocam? günlük ne kadar kullanım önerirsiniz?

Bu yazıyı oku istersen sonra kafanda planlamanı yap, ona göre bir yol haritası çizersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    68
mogger, 19 dakika önce yazdı:

Evet reçetesiz veriyorlar, çok hafif bir ilaç ben 5 mg kullanıyorum, sabahları alıyorum ilk 3-4 bir miktar uyku hali yapabiliyor ama yoğun değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.441

Prolaktin ve belki de E2 de yükselmiştir. Bir şey kullanmadan önce git E2 ve Prolaktin testi yaptır. Belki de yarım doz dostinex tüm dertlerini çözer. Test sonuçlarını paylaş ona göre çözüm önerisi sunalım. Antidepresan vs işlerine şimdi girişme. Muhtemelen zaten yükselmiş olan prolaktinini daha da yükseltir.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mogger    6
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Prolaktin ve belki de E2 de yükselmiştir. Bir şey kullanmadan önce git E2 ve Prolaktin testi yaptır. Belki de yarım doz dostinex tüm dertlerini çözer. Test sonuçlarını paylaş ona göre çözüm önerisi sunalım. Antidepresan vs işlerine şimdi girişme. Muhtemelen zaten yükselmiş olan prolaktinini daha da yükseltir.

hocam bugün yaptıracağım e2 ve prolaktin testini test çıkınca sıcağı sıcağına paylaşırım

mustafaskh, 10 saat önce yazdı:

Bu yazıyı oku istersen sonra kafanda planlamanı yap, ona göre bir yol haritası çizersin.

başlamadan önce okudum bunu baştan sona dört beş defa. bende literatüre göre ve forum sayfasına göre hiç bir şeyin olmaması lazımdı ama evdeki hesap çarşıya uymuyor.

Meeter, 10 saat önce yazdı:

Evet reçetesiz veriyorlar, çok hafif bir ilaç ben 5 mg kullanıyorum, sabahları alıyorum ilk 3-4 bir miktar uyku hali yapabiliyor ama yoğun değil.

hocamın dediği gibi ilk önce değerlerde sıkıntı var mı onu kontrol edelim hocam bence ondan sonra düşünürüz antidepresanı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    8

Aslında prolaktin tek başına değil de e2 ile birleşince çok bozuyor psikolojiyi benim gözlemlediğim. Ayrıca prolaktin düşürücü dostinex, b6 vitamini vesaire de kendileri zaten psikolojiyi bozabiliyor gereğinden fazla alındığı taktirde, hatta dostinex için literatürde akut maniaya yol açtığı vakalar bile var. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4910397/. Tavsiyem e2 yi düşürmen ve günde 50 mg b6 vitamini alman o da olmazsa dozu düşür bende mesela 200 mgye kadar sıkıntı yapmıyor tren. 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34
gönderildi (düzenlendi)

öncelikle defalarca tren kullanmış biri olarak söyleyeyim yaşadığın bu durum kesinlikle ama kesinlikle trenbolon yüzünden,aynısı banada oldu defalarca hatta seninki gene iyimiş ben ilk tren kürüme girdiğimde evde oturamıyordum depresyondan, boşta hangi arkadaşım varsa hadi nolur bi çıkıp gezelim diyordum o zamanlar gereksizin birine tutulmuştum aynı şekilde,o da yüz vermiyordu umut verip bırakıyordu falan, her gece yattığımda hayatımın ne kadar anlamsız olduğunu düşünmekten tut ölmek istiyordum nerdeyse, ama şuanda vücudum artık bu psikolojik etkilere alışıp tolerans gösterdiği için bu ruh hali beni eskisi kadar etkilemiyor hatta hiç etkilemiyor nerdeyse, sana önerebileceğim tek şey kürü bırakmaman en azından kür bitene kadar dayanmanı tavsiye ederim ilaç açılmaya başlamıştır artık yavaştan, sakın bırakma dediğim gibi yoksa o geçirdiğin 4 haftada boşa olacak, prolaktin seviyene baktır yukarda hocalarımızın dediği gibi dostinex kullanırsın duruma göre anında çözer sıkıntını he genede olmazsa dozu yarıya indir 

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mogger    6

sayın dostlar teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. test sonuçlarımı paylaştıktan sonra çizilecek yola bakarız beraber.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    47
gönderildi (düzenlendi)

trende yaşadığım tek yan etki terleme ve sivilce idi bunları okudukça şanşlı kısıımda olduğumu anlıyorum :D ha bide uykusuzluk vardı

tarihinde Waxorion tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.426
yanis, 4 saat önce yazdı:

Aslında prolaktin tek başına değil de e2 ile birleşince çok bozuyor psikolojiyi benim gözlemlediğim. Ayrıca prolaktin düşürücü dostinex, b6 vitamini vesaire de kendileri zaten psikolojiyi bozabiliyor gereğinden fazla alındığı taktirde, hatta dostinex için literatürde akut maniaya yol açtığı vakalar bile var. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4910397/. Tavsiyem e2 yi düşürmen ve günde 50 mg b6 vitamini alman o da olmazsa dozu düşür bende mesela 200 mgye kadar sıkıntı yapmıyor tren. 

Attığın konudan alıntı "Duyarlı bireylerde, kabergolin manik ataklara neden olabilir ve kabergolin risk-fayda oranı göz önünde bulundurularak daha dikkatli kullanılmalıdır." Üstüne üstlük tek bir yeni doğum yapmış bir kadının raporundan çıkarım yapıyor. Bu tür makalelerde en azından 100 kişi üzerinde yapılan bir çalışma olması daha mantıklı yapar. Birde bizim durumumuz farklı anabolizan kullanıp prolaktini artan sporcular üzerinde çalışma yapılması ve ona göre çıkarım yapılması gerekiyor.

Yüksek prolaktinin yaşatacağı psikolojik sorunlar ve libido kaybı inan bana duvara çarpmış gibi etkiliyor. Yüksek prolaktin yüzünden nerdeyse yuvası yıkılmak üzere olan, boşanan, işinden kovulanlar, uzun süredir sevgili olup ayrılanlar ve ailesiyle kavga edip ailesinden uzaklaşanlar gördüm. Fayda/zarar ilişkisini iyi gözden geçirin derim...

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Baris10
      Selamlar, 8 haftadır sarms küründeyim. Mental hep bir çöküşte, sürekli depresifleşiyorum. Kütle arttıkça mental düşüyor. Günlük hayatım zaten karmaşık geçiyor üstüne ilaçların da etkisi olunca iyice mod düşüyor, anksiyete vs. tetikleniyor diye düşünüyorum. Bu durum için tavsiyesi olan var mı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: metropol
      Merhaba arkadaşlar sorunum
      Ne zaman tren kürüne girsem bacaklarım daha doğrusu kalflarım çok kasılıyor yürüyemiyorum kalflarımda damarlar şişiyor yoldayken kitlenip kalıyorum bunun nedeni nedir ve yaşayan var mı
    • Yazan: Anubis666
      Dostlar merhaba,
      1. Ayım dolmak üzere kullandığım ilaçları ve mgları yazıyorum:
      testo p 300  tren ace 300 masteron 300 winstrol-anavar günlük x3 clenbuterol x1 5. Haftama girdiğimde enjeksiyonları 600 e çekicem 2 günde bir değilde günlük enjeksiyon şeklinde. ilk kürüm değil fakat tren ile ilk kürüm trenin olumsuz yan etkileri az denecek şekilde yaşıyorum bu yüzden vücudumun bu mgları kaldırıcağını düşünerektende arttırma yoluna gidiyorum. Gerekli vitamin mineraller, eklem ve karaciğer koruyucuları bunların hepsi tam ve düzenli şekilde kullanıyorum. Fakat her gün kalçadan iğne çok zor olacak ve ödemde cabası… Enjeksiyon önellerinizi yaşadığım yan etkilerden bahsedeyim ki gayet az yaşıyorum...
      sinir ve agresiflik ufak tefek  paranoya nadir nefes darlığı nadir özellikle şunu da fark ettim ki forumda da okumuştum ama deneyimledim de  tatlı yediğimde yarım saat geçmeden vücut ısısı artıyor boncuk boncuk terletiyor klima fayda etmeyecek şekilde buda trenin gayet çalıştığını gösteriyor diye tahmin ediyorum ki verdiği güç kuvvet cabası. Bu tarz küre girmiş kişilerin değerli bilgilerini ve öneri vb her şeyinizi canı gönülden dinlemek isterim dostlar saygılar.
    • Yazan: Ritalin
      Ülkemizde neden "Testosteronsuz kür olmaz" gibi bir algı var? Temelde hepsi bir çeşit testosterondur. Bunun farkındayız değil mi? Yurt dışındaki sporcular haftalık 600-800 hatta 1000mg Bolde kullanıyor, Hem de only bolde. Bazıları yanına oral steroidler de ekliyor, Aynı şekilde testosuz tren yapanlar da var.
      Bizim ülkemizde öcü gözüyle bakılıyor sebebi nedir? Tabii ki biliyorum, Bazı anabolikler testo olmadan adamın içinden geçer.. Özellike deca ve tablet steroidlerin testo olmadan kullanılmasına karşıyım, Ama bir yandan da Tren gibi mükemmel bir ilacın yüksek doz testo ile kullanılmasına da karşıyım.
      Mis gibi tren'i yüksek doz testoyla mahvediyor, yan etkilerle savaşıyorsunuz, en azından tren'den daha düşük doz kullanın şu testoyu. Bu algıyı yıkın arkadaşlar. Testosuz tren kullanacağım dediğim için bir linç yemediğim kaldı 😂.
      Siz kullanmayın tamam. Ama insanlara yapma demek yerine bilmediğiniz konu hakkında sessiz kalıp veyahut bilen kişilerin yorumlarını bekleyin ve hep beraber bilgilenelim...
    • Yazan: Ritalin
      Selam gençler ve genç hissedenler. Anlık bir kararla kullandığım tüm ilaçları kesip (anapolon hariç) sadece tren e kullanacağım. bunu kaç hafta yapacağımdan/yapabileceğimden emin değilim. Niye bunu yapıyorsun demeyin ben de bilmiyorum. Sizlerden tek beklentim haftalık mg konusunda ve dikkat edilecekler konusunda yardımcı olmanız. Ayrıca only tren yapan başka bir arkadaş varsa bizi yeşillendirsin..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.