Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tarık34

Haftadır rüyamda aşırı şekerli veya yağlı yemekler yediğimi görüp pişmanlık yaşıyorum bunun sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

Tarık34    33

Merhabalar,

Aralıklarla 1-2 haftadır rüyamda aşırı şekerli veya yağlı yemekler yediğimi görüp sabah uyandıktan sonra 1-2 saat sanki gerçekten yemiş gibi pişman ve üzgün oluyorum. 

Ne yapsam düzelir bu durum? (cheat hariç)

Beslenmem şu aralar serbest sayılır yüksek carb yüksek protein 35-40gr yağ ve 0 a yakın  şeker(doğal kür-1 den gelen şeker var sadece bazende spor öncesi 1 muz ). Boyum 184 kilom 70-73 civarı. Alakalı olduğunu sanmıyorum fakat haftada 5 gün ppl tipi bir antreman yapıyorum.

Ek olarak çok nadirde olsa rüyamda spor yaptığım zamanlarda olmuştu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rhapsody3132    16

Şuan definasyonda mısın bulkta mısın formun iyi ise cheat meal yapabilirsin üzülmenede gerek yok rüyanda gördün diye o kaloriyi almadın :)

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
Rhapsody3132, Şimdi yazdı:

Şuan definasyonda mısın bulkta mısın formun iyi ise cheat meal yapabilirsin üzülmenede gerek yok rüyanda gördün diye o kaloriyi almadın :)

Bide boyuna oranla kilonda az niye bu kadar dert ediyorsun canın çok çektiyse abartmadan ye bir şey kaybedip yemedin diyede çok şey kazanmıycaksın 😂

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    33
gönderildi (düzenlendi)
Rhapsody3132, 4 dakika önce yazdı:

definasyondan çıktım 1 ay önce kilomu koruma civarında takılıyorun cheat yapmama sebebim vucudum şekere yağa aşırı duyarlı ertesi güne ciddi manada sivilce çıkıyor. Uzun süredir temiz beslendigim için cildim temizlendi bozmak istemiyorum.

tarihinde Tarık34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    110
Tarık34, 6 dakika önce yazdı:

definasyondan çıktım 1 ay önce kilomu koruma civarında takılıyorun cheat yapmama sebebim vucudum şekere yağa aşırı duyarlı ertesi güne ciddi manada sivilce çıkıyor. Uzun süredir temiz beslendigim için cildim temizlendi bozmak istemiyorum.

Boyuna göre kilon çok düşük, cheat öğününü evde hazırlarsan aşırı yağ aşırı şeker problemini çözmüş olursun.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    33
nehir_avci8322, 6 dakika önce yazdı:

Boyuna göre kilon çok düşük, cheat öğününü evde hazırlarsan aşırı yağ aşırı şeker problemini çözmüş olursun.

İşin garip tarafı cheat yapmakta istemiyorum. Yanlış anlamayın dalga geçmiyorum garip bir durumdayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35

Uyumadan önce bu tarz şeyleri aklına getiriyorsan bundan kaynaklı olabilir, ayrıca melatonin gibi uyku takviyeleri kullanıyorsan o da yapıyor olabilir. Bana da her türlü fantastik rüyayı gördürüyor 😁

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420

bu işi fazla kafaya takıyor olabilir misin? :) bu kadar kafaya takmak stres yaratır sende stres de kortizol yaratır böyle böyle uzar gider.Biraz zaman ver kendine canının istediği şeyleri tüket.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.