Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolikadam

Ilk kürüm hakkında yardımınıza ihtiyacım var. (test e. & rimobolan)

Önerilen İletiler

anabolikadam    82

Daha önceden uyarıcı ve peptit formlarında devam ettiğim bu yolda artık ananoliklere de yer vermek istedim. Bu yüzden kendimce kendime uygun olduğunu düşündüğüm bi' planlama yaptım.

- 5 yılı aşkın süredir tam zamanlı vucut gelistiriciyim,

- 85 kilo/172 boya ve %15 yağ oranına sahibim,

- Aileden gelen kronik hastalığım bulunmuyor.

Daha önceden AAS ve DHT türevi ilaçları kullanmadığımdan reseptörlerimin ne denli tepki vereceğini kestiremediğimden dolayı dozajları indirgedim.

IMG_0044.thumb.jpeg.b1006e4d5ac2c2bbbbcbeda30f918021.jpeg

Birinci Hafta: Uzun ester ile her haftanın 1. ve 4. günü kandaki yarılanma ömrüne göre bacaktan siyah uçlu iğne ile enjeksiyonu yapmaya başlayacağım. Apse ve ödem gibi sorunlara karşı ilk ay E vitamini kullanacağım.

Birinci Kan Tahlili: Önceliğim hormon sonuçlarım olacak. İlaçlarıma güvendiğimden dolayı hipofiz bezim uyarılara kapalı olduğundan sistemimin kapalı olduğunu biliyorum, artan protein sentezi ve kas yoğunluğu neticesinde ultrason ile karaciger durumu degerlendirecegim.

Östrojenimi 60-90ng arası sabit tutmak istiyorum, östrojene dayanıkli bir yapım oldugunu da biliyorum. Bu yuzden elimin altında tamoksifen ve arimidex bulunacak. Gogus ucu dolgunlugu, batma, kasinma ve hassasiyet durumlarinda 2 gunde 1 olmak uzere gun-asiri-doz ile kullanacagim.  

Besinci Hafta: Kan değerlerimi kontrol ettikten sonra herhangi bir problem gormedigim taktirde Rimabolan kullanacagim.

Dozaj ayarlamadini elbette kendime gore yaptim ancak çok emin degilim. Cunku anabolik etkisi kisa surec boyunca dusuk ilaclardan birisi olan Rimabolonu kombinledim. Bu yuzden dozajlari minimum 300mg'a sabitlesem bile deneyimli arkadaslardan geri bildirim almak istiyorum. Herhangi bir eksikligim var ise soylemeniz beni cok mutlu eder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tony Montana    95

Rimo 300 sabit gidebilirsin zaten geç açılıyor. Testo da 350 başlayıp 4.haftadan sonra 500’e çekip sabit bitirebilirsin ikisi de uçuk dozlar değil bence. Kürü maddiyat ve sağlık durumuna göre de uzatabilirsin 20 hafta ve üzeri gibi. Beslenme ve idmanı da bomba gibi yaptın mı güzel verim alırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425

Kür başlangıcı olarak Testosteron Enanthate ile haftada iki kez 250 mg dozda başlaman doğru bir yaklaşım. 

5. haftadan sonra Rimabolan eklemen uygun. 300 mg başlangıç için yeterli bir miktar, ancak kan testleri ve yan etkilere göre artırabilirsin.

Östrojen seviyeni kontrol altında tutman için tamoksifen ve arimidex bulundurman mantıklı. Hassasiyet belirtilerini bakarak kullanabilirsin.

Düzenli kan testleriyle hormon, karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını kontrol ettirmen önemli.

Rimabolan dozajını başlangıçta 300 mg tutman iyi, ancak daha fazla kas kütlesi artışı istersen ilerleyen haftalarda dozajı artırabilirsin.

Özetle, dikkatli ve kontrollü bir yaklaşım izliyorsun, dozajlar düşük-orta seviyelerde mantıklı, kan testlerini düzenli yaptırarak yan etkilerini kontrol edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    82
Tony Montana, 3 saat önce yazdı:

Rimo 300 sabit gidebilirsin zaten geç açılıyor. Testo da 350 başlayıp 4.haftadan sonra 500’e çekip sabit bitirebilirsin ikisi de uçuk dozlar değil bence. Kürü maddiyat ve sağlık durumuna göre de uzatabilirsin 20 hafta ve üzeri gibi. Beslenme ve idmanı da bomba gibi yaptın mı güzel verim alırsın.

Ayni sekilde dusunuyorum, saglik ve butce el verirse 20 hafta guzel olur. Prostat siskinligi ani olabileceginden ilk 200mg ile baslangic yapmak istedim. Testosterone ilacini ise sahsi olarak 500mg'a cikartmayi cok dusunmuyorum. Bazi arkadaslarda surekli 500mg gibi dozlarla baslanmasi gerektigini kafasina koymus durumda, bana gore ise 350mg yeterli geliyor. 

AS1L, 2 saat önce yazdı:

Kür başlangıcı olarak Testosteron Enanthate ile haftada iki kez 250 mg dozda başlaman doğru bir yaklaşım. 

5. haftadan sonra Rimabolan eklemen uygun. 300 mg başlangıç için yeterli bir miktar, ancak kan testleri ve yan etkilere göre artırabilirsin.

Östrojen seviyeni kontrol altında tutman için tamoksifen ve arimidex bulundurman mantıklı. Hassasiyet belirtilerini bakarak kullanabilirsin.

Düzenli kan testleriyle hormon, karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını kontrol ettirmen önemli.

Rimabolan dozajını başlangıçta 300 mg tutman iyi, ancak daha fazla kas kütlesi artışı istersen ilerleyen haftalarda dozajı artırabilirsin.

Özetle, dikkatli ve kontrollü bir yaklaşım izliyorsun, dozajlar düşük-orta seviyelerde mantıklı, kan testlerini düzenli yaptırarak yan etkilerini kontrol edebilirsin.

Bilgilendirme icin cok tesekkurler, kendi e-belgem uzerinden kan tahlillerimi, bununla beraberinde aldigim haftalik inhibitor/bloker dozajlarina gore de kanimda olan degisimleri listeleyebiliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    95
anabolikadam, Bir saat önce yazdı:

Ayni sekilde dusunuyorum, saglik ve butce el verirse 20 hafta guzel olur. Prostat siskinligi ani olabileceginden ilk 200mg ile baslangic yapmak istedim. Testosterone ilacini ise sahsi olarak 500mg'a cikartmayi cok dusunmuyorum. Bazi arkadaslarda surekli 500mg gibi dozlarla baslanmasi gerektigini kafasina koymus durumda, bana gore ise 350mg yeterli geliyor. 

Bilgilendirme icin cok tesekkurler, kendi e-belgem uzerinden kan tahlillerimi, bununla beraberinde aldigim haftalik inhibitor/bloker dozajlarina gore de kanimda olan degisimleri listeleyebiliyorum.

Rimo aslında çok light bi ilaç o yüzden yan etkisi de hafif ama prostata bindirdiği yükü 12. haftalarda hissetmeye başladım ben de saw palmetto almak gerçekten çok rahatlattı eğer sen de böyle bi şey hissedersen sana da tavsiye edebilirim. Tabii ki testoyu 500’e çıkarmaya gerek ben az dozla başlayıp yükseltmen için öyle demiştim. Bu durumda bana kalırsa ben 350 testo 300 rimo sabit gider duruma göre de arimidex eklerdim. Bol şanslar diliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    82
Tony Montana, 9 dakika önce yazdı:

Rimo aslında çok light bi ilaç o yüzden yan etkisi de hafif ama prostata bindirdiği yükü 12. haftalarda hissetmeye başladım ben de saw palmetto almak gerçekten çok rahatlattı eğer sen de böyle bi şey hissedersen sana da tavsiye edebilirim. Tabii ki testoyu 500’e çıkarmaya gerek ben az dozla başlayıp yükseltmen için öyle demiştim. Bu durumda bana kalırsa ben 350 testo 300 rimo sabit gider duruma göre de arimidex eklerdim. Bol şanslar diliyorum 

Gercekten light gibi ilac, aslinda o yuzden 300mg dozajinda tereddut ettim ancak tatmin edecegini dusunuyorum. Testosterone konusunda ise estafirullagh hocam, fikirlerimiz ayni bu konuda. 

Solgar markasinin saw palmettosunu almak istiyorum, her gun alacaktim aslinda illa prostatin sismesini beklemek istemedim ama 900 lira fiyati... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    295
anabolikadam, 7 dakika önce yazdı:

Gercekten light gibi ilac, aslinda o yuzden 300mg dozajinda tereddut ettim ancak tatmin edecegini dusunuyorum. Testosterone konusunda ise estafirullagh hocam, fikirlerimiz ayni bu konuda. 

Solgar markasinin saw palmettosunu almak istiyorum, her gun alacaktim aslinda illa prostatin sismesini beklemek istemedim ama 900 lira fiyati... 

Nutraxin kullanabilirsin illa Solgar’a gerek yok 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    17
anabolikadam, 7 dakika önce yazdı:

İlla solgar almanı gerektiren bişey yok bence ocaenın saw palmettosunu 300tlye aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    82
AREN, Bir saat önce yazdı:

Nutraxin kullanabilirsin illa Solgar’a gerek yok 

Elbette illa Solgar fani olup her takviyeyi ondan almayabilirim arkadaslar ancak kalitesine cok guveniyorum. Nutraxin yerine belki Ocean alabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    295
anabolikadam, Bir saat önce yazdı:

Elbette illa Solgar fani olup her takviyeyi ondan almayabilirim arkadaslar ancak kalitesine cok guveniyorum. Nutraxin yerine belki Ocean alabilirim.

Solgar kaliteli markadır bi zahmet güven ama Orzax markası gerçekten kalitesiz. Nutraxini neden düşünmüyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    82
AREN, 57 dakika önce yazdı:

Solgar kaliteli markadır bi zahmet güven ama Orzax markası gerçekten kalitesiz. Nutraxini neden düşünmüyorsun ?

Aslinda pazarlama taktigine dusen bi yapim var diyebiliriz hocam. Bilinirlik benim yapim icin daha on planda oldugundandir ki Nutraxin yerine Orzax tercih etmek istedim. Çogunlukla geri bildirimlere de onem veriyorum. Bayadir da Nutraxin (herhangi bir urunu icin) ile ilgili geri donus alamadim. Etkili olmasini istiyorum, o yuzden Solgar almak istemistim fakat 900 lira gercekten buyuk fiyat.

Geri donusunuz var ise elbette Nutraxin'i denemek isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    295
anabolikadam, 47 dakika önce yazdı:

Aslinda pazarlama taktigine dusen bi yapim var diyebiliriz hocam. Bilinirlik benim yapim icin daha on planda oldugundandir ki Nutraxin yerine Orzax tercih etmek istedim. Çogunlukla geri bildirimlere de onem veriyorum. Bayadir da Nutraxin (herhangi bir urunu icin) ile ilgili geri donus alamadim. Etkili olmasini istiyorum, o yuzden Solgar almak istemistim fakat 900 lira gercekten buyuk fiyat.

Geri donusunuz var ise elbette Nutraxin'i denemek isterim.

Şöyle söyleyeyim yıllardır bütün vitamin ve minarelimi bir kaç tanesi hariç hepsini Nutraxin kullanıyorum ve yıllar geçse de Nutraxin kullanmaya devam edeceğim. Markayı övmüyorum ama kaliteli iş yapıyorlar, net

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    82
AREN, 39 dakika önce yazdı:

Şöyle söyleyeyim yıllardır bütün vitamin ve minarelimi bir kaç tanesi hariç hepsini Nutraxin kullanıyorum ve yıllar geçse de Nutraxin kullanmaya devam edeceğim. Markayı övmüyorum ama kaliteli iş yapıyorlar, net

Elime gectigi an deneyecegim hocam, sans vermek lazim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    95
anabolikadam, 1 saat önce yazdı:

Ben haftada 2 Sustanon 3 rimo vuruyorum bu da 350mg testo 300 rimo ediyor, ilk kürüm. Beslenmem ve idmanım iyi disiplinim konusunda kendime güveniyorum. 17.haftama gireceğim ve 74kg başladığım süreçte 90kg oldum inan bana içimden canavar çıktı😅. Eğer sen de beslenme ve idman işini halledersen kendine inanamazsın. Bu arada ben saw palmetto olarak protein ocean ( günde 1 kapsül) kullanıyorum hem fiyatı çok uygun hem de gerçekten etkisini hissettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    82
Tony Montana, 22 dakika önce yazdı:

Ben haftada 2 Sustanon 3 rimo vuruyorum bu da 350mg testo 300 rimo ediyor, ilk kürüm. Beslenmem ve idmanım iyi disiplinim konusunda kendime güveniyorum. 17.haftama gireceğim ve 74kg başladığım süreçte 90kg oldum inan bana içimden canavar çıktı😅. Eğer sen de beslenme ve idman işini halledersen kendine inanamazsın. Bu arada ben saw palmetto olarak protein ocean ( günde 1 kapsül) kullanıyorum hem fiyatı çok uygun hem de gerçekten etkisini hissettim

Valla hocam artık hangi markaya guvenecegimizi sasirdik, her markanin bi kotu yorumundan tutun farkli olaylari patlak veriyor :D

Konudan bagimsiz, beslenme duzeniniz ve kullandiginiz koruyucular nedir hocam? Kan tahlilinizi kac haftada bir kontrol amacli veriyorsunuz. Yolumuz ayni oldugundan merak ettim acikcasi :ph34r:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    95
gönderildi (düzenlendi)
anabolikadam, 5 dakika önce yazdı:

Valla hocam artık hangi markaya guvenecegimizi sasirdik, her markanin bi kotu yorumundan tutun farkli olaylari patlak veriyor :D

Konudan bagimsiz, beslenme duzeniniz ve kullandiginiz koruyucular nedir hocam? Kan tahlilinizi kac haftada bir kontrol amacli veriyorsunuz. Yolumuz ayni oldugundan merak ettim acikcasi :ph34r:

Hocam ben de ilk kürümü eczaneden yana tuttum fakat forumda noxy çok övülüyor, sıradaki kürümde noxy kullanacağım Burak hoca ile iletişime geçip. Koruyucu olarak sadece Nac600 ve saw palmetto alıyorum. Haftada 2 kez yarımşar arimidex de östrojenimi dengelemek için harika oluyor. Kan testimi 12. Haftada yaptırdım şimdi de randevu almaya çalışıyorum fakat sana en fazla 8 haftada bi yaptırmanı öneririm. Beslenme ise günde 800gr pirinç 600gr tavuk 5 yumurta 100gr mısır gevreği 100gr maltodekstrin ve 50gr zeytinyağından oluşuypr bacak ve sırt günleri de 100gr fazladan Karb alıyorum ve haftada 1 kez bunların üstüne cheat yapıyorum.

ama tabii ki en başta beslenmem böyle değildi her hafta kilo kazanımına göre Karb ve protein arttırdık

tarihinde Tony Montana tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    95
ARLABs, 3 saat önce yazdı:

800 gr pirinç pişmemiş ölçü mü hocam

Evet hocam tüm ölçüler çiğ tartı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    34
Tony Montana, 2 dakika önce yazdı:

Evet hocam tüm ölçüler çiğ tartı

başkan valla büyük başarı, bu kadar iştahın bi sırrı var mı yoksa rimo etkisi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    95
Baris10, 28 dakika önce yazdı:

başkan valla büyük başarı, bu kadar iştahın bi sırrı var mı yoksa rimo etkisi mi?

Hocam rimonun çok etkili olduğunu sanmıyorum, çok iştahım yok yalan olmasın eskiden çok zayıf bi insandım (55kg). Disiplinim iyidir istersem yaparım bir de biraz inatçılık var öğün bitirmeden gözümü kapamam uyumak için ama zaten yedikçe alışıyor vücut o yüzden kademeli arttırırınca çok da hissetmiyorsun. Bulka 350gr pirinçle başlamıştım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.