Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ritalin

Mide yanması sorunu yaşıyorum bunun sebebi gh olabilir mi?

Önerilen İletiler

Ritalin    47

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

2. gün oldu iştahım biraz azaldı ama aslında karnım gayet de aç olmasına rağmen midem çok yanıyor, gh yapar mı bunu ya?

Uyumaktan yemek yiyecek ve spor yapacak vakit de bulamadım ayrıca.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Meeter    67

ben daha önce gh kullanmadım fakat bir miktar araştırma yapmıştım öncesinde. gh kullanımında troidlerle ilgili ayrıca bir çalışma yapılması gerekiyor diye biliyorum, bir kaç makale okumuştum, bu yönde araştırma yapmanı tavsiye ederim, uyku hali bundan dolayı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47
Meeter, 10 dakika önce yazdı:

ben daha önce gh kullanmadım fakat bir miktar araştırma yapmıştım öncesinde. gh kullanımında troidlerle ilgili ayrıca bir çalışma yapılması gerekiyor diye biliyorum, bir kaç makale okumuştum, bu yönde araştırma yapmanı tavsiye ederim, uyku hali bundan dolayı olabilir.

teşekkürler hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

GH kullanımı, mide asidini artırarak mide yanmasına neden olabilir. Eğer GH'nin mide yanmasına sebep olabileceğini düşünüyorsan, dozu gözden geçirmen faydalı olabilir. Yeterli uyku, düzenli beslenme ve stres yönetimi de mide sağlığını korumaya yardımcı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47
AS1L, 10 saat önce yazdı:

GH kullanımı, mide asidini artırarak mide yanmasına neden olabilir. Eğer GH'nin mide yanmasına sebep olabileceğini düşünüyorsan, dozu gözden geçirmen faydalı olabilir. Yeterli uyku, düzenli beslenme ve stres yönetimi de mide sağlığını korumaya yardımcı olur.

teşekkürler hocam. dediğiniz tam olarak bu detaylı araştırmamı yaptım, ve + olarak forumda görüyorum şu kadar unit bi işe yaramaz şu kadarı cilt güzelleştirir, bu tamamen efsaneymiş en azından benim için. herkesin vücudu bir değilmiş 4 unite hayatımı kaydırdı😂 2 unite de aynı şekilde, mecbur 1unit deniyicem her gece. gelişmeleri yazarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47

Gh bende mide sorunları yarattı, doz düşürdüm fakat yok beyler her bir unit gh bendeki reflüyü+geniz akıntısını yüzde bir milyon arttırıyor yemek yiyemiyorum geniz akıntısı ve reflüden.. gh benim için bitmiştir. elimde sıfır kapalı kutuda bir kalem bir de yarım kalem var, yarım kalemi aticam çöpe büyük ihtimal fakat kapalı kutuya acıyorum bunu ne yapabilirim sonuçta bu ilaç satabileceğim bir platform da yok eczanede geri almıyor, tavsiyesi olan var mı? @AS1L @Meeter

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
Ritalin, 19 dakika önce yazdı:

Gh bende mide sorunları yarattı, doz düşürdüm fakat yok beyler her bir unit gh bendeki reflüyü+geniz akıntısını yüzde bir milyon arttırıyor yemek yiyemiyorum geniz akıntısı ve reflüden.. gh benim için bitmiştir. elimde sıfır kapalı kutuda bir kalem bir de yarım kalem var, yarım kalemi aticam çöpe büyük ihtimal fakat kapalı kutuya acıyorum bunu ne yapabilirim sonuçta bu ilaç satabileceğim bir platform da yok eczanede geri almıyor, tavsiyesi olan var mı? @AS1L @Meeter

Büyüme hormonu sende mide sorunlarına neden olduğu için kullanmayı bırakman mantıklı. Kapalı kutudaki kalemi bir tanıdığına verebilirsin, bir keresinde Letgo'da eşya ararken birisinin hormon sattığını görmüştüm. Herhangi bir iletişime geçmedim, bu yüzden bir sorun yaşayıp yaşamadığını bilmiyorum, ama belki sen de deneyebilirsin. İlaçları satmanın yasadışı olabileceğini de unutma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    67
Ritalin, 4 saat önce yazdı:

öncelikle geçmiş olsun, ilaçlar konusunda bir fikrim yok fakat mide ve reflü sorunu için Lansor deneyebilirsin, her sabah aç karına 1 kapsul kullanıyorsun, kullanımda 1 saat sonra mide sorunlarını hemen hemen tamamen gideriyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47
Meeter, 7 dakika önce yazdı:

öncelikle geçmiş olsun, ilaçlar konusunda bir fikrim yok fakat mide ve reflü sorunu için Lansor deneyebilirsin, her sabah aç karına 1 kapsul kullanıyorsun, kullanımda 1 saat sonra mide sorunlarını hemen hemen tamamen gideriyor. 

teşekkür ederim hocam, lansordan daha etkili bir ppi kullanıyorum şuan adı rabby d. sabah akşam içiyorum ona rağmen asla işe yaramıyor, tamamen gh kaynaklı sindirim yolu problemleri çekiyorum. ve mecburen ilacı kesicem...

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bunuyazanTosun
      Selam dostlarım,
      11 hafta hexarelin kullanıcam gh artıyor metabolizma yavaşlıyor daha önce deneyimledim hexrelini.
      8 hafta piramit sistem bitiron eklicem (metabolizma hızlansın diye) Son 3 hafta animal cuts kullanıcam (metabolizma hızlansın diye) Bu şekil de düşünüyorum 11 hafta sizce nasıl olur ?
      Elimde eczane anavar ve Yohimbine var sizce ekleyim mi bu küre, bence gerek yok biraz kas kazanıp güzel yağ yakacağımı düşünüyorum.
    • Yazan: mustfj
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Rad140 kullanıyorum, bulkdayım ancak bulk ı sürdüremiyorum, günlük %90 ı temiz şekilde 5500 kalori alıyorum fakat artık aç olsam dahi yediğim zaman öğürmeler oluyor yedikten sonra mide yanmaları ya da midem boş olsa bile tok hissediyorum bulkın daha 3. haftası bu hafta sizce nerede yanlış yapıyorum. 
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ahmetphenylprop
      Selamlar 4iu GH ve günde 3 defa 5 ünite novorapid alarak sizce kas kazanıp yağ yakımı mümkün olur mu? İnsülin ile yüksek miktardaki karbonhidratı yağ olarak değilde kaslarda depolayip yağ yakılır mı?
      @Emrahhocam sizde kullaniyordunuz yorumlarınızı bekliyorum.
    • Yazan: KA21
      Merhaba,
      Ben 41 yaşında olan son 4-5 sene hariç sporu sürekli hayatımda tutan bir kişiydim. Vücut geliştirme sporunu da uzunca bir süre naturel olarak yaptım. Şuanda tabi ki çok yağlı ve eski halimden çok uzağım. Şimdi tekrar uzun koşular ve yürüyüşlerle kendimi hazırlıyorum. Bu sürece başlarken 91 kiloydum. Şuanda güzel beslenme, spor ve GH ( 2Iu / gün ) ile 83,5 kiloya düştüm. GH' ı yağ yakımım hızlansın ve kas kaybını minimize etmek için kullanıyorum.
      Şimdi forumda bunun cevabı var diyebilirsiniz ancak ben sporu sabah erken saatte yapıyorum. Spordan sonra tabi besleniyorum. Yatmadan önce alırsam sabah kas ağrısından spor yapamıyorum.
      Sorularım:
      GH' ı ne zaman almalıyım? Sizin farklı öneriniz var mı ? GH' ı biraz daha arttırsam fayda sağlar mı? Yada arttırmalı mıyım? Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: Byjoogo
      Merhabalar 180 boy 86 kilo yaklaşık %8-10 yağ oranına sahibim.
      haftalık 500 testo e.3 00 primo 200 masteron kürü yapmaktayım. Günlük 4 ünite kadar gh kullanmaya başlayacağım. İnsülin kullanımı olarak lantus ve humalog kullanmayı düşünüyorum. Kalori olarak şu an 3500aliyorum her hafta 200 kalori artarak devam edecek. Sabah kalkar kalmaz 10 ünite lantus akşam idman sonrası öğünü öncesinde de 5 ünite humalog kullanmayı düşünüyorum. Sizlerin önerebileceği ek düşünceniz varsa sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.