Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

HayaletSürücü

Sustanon + primobolan ilk kürümü yapacağım bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

En son konum üzerinden sonra piyasadaki sahte ürünleri kullanacağıma eczaneden sustanon ve primabolon ikilisini kullanarak küre girmek istiyorum.

SORULARIM:

1. Sustanon ve primabolon reçetesiz verilir mi?
  2. Nasıl ve ne kadar kullanmalıyım?
  3. Haftada kaç gün ve enjeksiyonu nasıl vurabilirim?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    373

Reçetesiz alırsında bazıları üstüne biraz daha para ekleyip öyle satıyor 500 sustanon 4 e bölüp jullanabilirsin 400 de rimo haftada 2 vurursun onu da formunu ve durumunu bilmediğim için tam doz tutturmak zor benim önerim bu.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 17 dakika önce yazdı:

Reçetesiz alırsında bazıları üstüne biraz daha para ekleyip öyle satıyor 500 sustanon 4 e bölüp jullanabilirsin 400 de rimo haftada 2 vurursun onu da formunu ve durumunu bilmediğim için tam doz tutturmak zor benim önerim bu.

Anladım hocam teşekkür ederim yarın gidip alacağım yeniden konuyu güncellerim ilk kürüm olacağı için dozu biraz daha az vurur vücudun tepkisine bakalım

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26
gönderildi (düzenlendi)
HayaletSürücü, 18 dakika önce yazdı:

Anladım hocam teşekkür ederim yarın gidip alacağım yeniden konuyu güncellerim ilk kürüm olacağı için dozu biraz daha az vurur vücudun tepkisine bakalım

Bulunması zor ilaçlar bazen stokları hüpletiyorlar eğer bulursan toplu şekilde almalısın bence sonra ilaç arama stresine girme dostum başarılar (200,200 girmeni öneririm ilk iki hafta sonra 300,300 en son 400,400 işini görecektir formuna ve kan değerlerine göre dozu arttıra bilirsin.)

tarihinde Bovearch tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anarchy    18

Kür içinde kullanacağın ve kür bitimindeki PCT  ilaçlarını da şimdiden toplasan iyi olur. Kür bitiminde stoklarda olmayıp tedavini sekteye uğratmasın. Susta ve primo sorarken onları da sorabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocalarım eczaneye geldim alacağım 

Ancak haftada kaç kere vurulucağım 

HayaletSürücü, 15 dakika önce yazdı:

Evet aldığım eczacı bizim salondan 5 yıllık vücutcü haftada 1 vurulmamı sabah akşam vurulmamı ve dozajı arttırmamamı önerdi suanlik yalnızca 4 tane sustanon aldım rimabolon yarın alacağım elinde yoktu sizce doğrumu kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
gönderildi (düzenlendi)
HayaletSürücü, 2 saat önce yazdı:

Evet aldığım eczacı bizim salondan 5 yıllık vücutcü haftada 1 vurulmamı sabah akşam vurulmamı ve dozajı arttırmamamı önerdi suanlik yalnızca 4 tane sustanon aldım rimabolon yarın alacağım elinde yoktu sizce doğrumu kullanıyorum 

sustanonu 4 e bölüp 4 kez rimoyu 2. sustanonu haftada 2 de vurabilirsinde içinde kısa esterde var ondan dalgalanma olur.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 5 dakika önce yazdı:

sustanonu 4 e bölüp 4 kez rimoyu 2. sustanonu haftada 2 de vurabilirsinde içinde kısa esterde var ondan dalgalanma olur.

Hocam elimde şuan 7 tane sustanon var 8 haftalık kür yapacağım her hafta 1 kez rimo ve sustonon vuracağım her çarşamba ilk 2 hafta 200 200 sonra 300 300 yapacağım nasıl

ayeıca rimo şuan yok şimdi sustonon vursam yarın rimo vursam sorun olurmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
HayaletSürücü, 11 dakika önce yazdı:

Hocam elimde şuan 7 tane sustanon var 8 haftalık kür yapacağım her hafta 1 kez rimo ve sustonon vuracağım her çarşamba ilk 2 hafta 200 200 sonra 300 300 yapacağım nasıl

ayeıca rimo şuan yok şimdi sustonon vursam yarın rimo vursam sorun olurmu

Sustanonu mu 300 300 vurcaksın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
HayaletSürücü, 6 dakika önce yazdı:

Hayır 2. Haftdan sonra 300 rimo 300 susto

Enjektöre çekersin 2ml sustanonu bölersin. Enjeksiyon sonrası ucu değiştirirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 16 dakika önce yazdı:

Enjektöre çekersin 2ml sustanonu bölersin. Enjeksiyon sonrası ucu değiştirirsin.

Bugün tek susto yarın rimo vursam bir şey farkedermi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
HayaletSürücü, 56 dakika önce yazdı:

Bugün tek susto yarın rimo vursam bir şey farkedermi?

etmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
HayaletSürücü, 2 saat önce yazdı:

Evet hocam tam 2 dakka önce 1 ampül sustoyu bacaktan vurdum hayırlısı artık bakacağız

eğer haftada 250mg kullancaksan bölseydin keşke. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, Şimdi yazdı:

eğer haftada 250mg kullancaksan bölseydin keşke. 

Hocam ilk kürüm o yüzden bu hafta 250 susto 250de rimabolon vurucam. Haftaya pazartesi ve perşembe vuracağım. Haftada toplam 400 susto 300 rimobolon daha sonra dozajları duruma göre arttırmayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: wecira
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümde:
      Pazartesi: 125mg Susto Perşembe:125mg Susto Normalde 500 Yapmayı Planlıyordum Ama Vücudumum Nasıl Tepki Verdiğini Görmek İstiyorum. Şu anlık Koruyucu Olarak 2 Adet Kdny Ve 2 Adet Lvr Kullanmayı Düşünüyorum Protein Oceanda Satılan Karaciğer Ve Böbrek Koruyucuları İnceleyebilirsiniz. Sizin Önerilerinizle Arimidexi Kürümden 1 Ay Sonra Kan Değerlerimin Ve Kişisel Hayatım Açışından Kullanmayı Planlıyorum Vücudum da Tepki Vermediğini Görürsem Dozu 400mg falan yapmayı planlıyorum.
      Lütfen Planlarımı Değerlendirin PCT Dönemime Girdiğimde Bana İlaç Önerilerinizi Vermenizi Umuyorum Kürü 3 Ay Yapacağım Ardırdan 1 Ay PCT Yapacağım Sonrasından Tekrar 3 Ay Susto Kürü Yapabilirmiyim Bu Soruyuda Yanıtlarsanız Sevinirim.
      Not: Susto Kürüne Girme Gibi Söylemlere Girmeyin Lütfen En Kolay Ve Ucuz Yolla Ulaşabildiğim Güvenilir Bir İlaç Salonlarda Adamların Ne Sattığı Belli Değil.
    • Yazan: Halil1
      Arkadaşlar merhaba,
      boy;170 Yaş ;26 Kg; 84.7  %12 yağ oranı  ilk kür deneyemimi gerçekleştirdim toplam 3 ay sustanon250 kullandım.
      Yağ oranımı %18’den % 12 düşürdüm. Toplam 5 kg yağ verdim. Uzun zamandır diyetteyim artık mental problemlere yol açıyor ve %12 yağ oranında tıkandım kaldım. Kan değerlerimde herhangi bir problem yok.egfr değerim 55 idi kreatini bıraktım bol bol su içtim 2 haftada 77 yükseldi doktor sonuçları inceledi bir problem yok dedi. Şimdi sormak istediğim soru bel bölgemde hala yağ var alt karnım kapalı. Bu süreci bitirip 1 ay boyunca kilomu koruyacak kadar kalori ve karbonhidrat alsam ve bu süreçte de 250mg sustanon ile cruise yapsam ve daha sonrasında bu yağ oranı ile bulk kürü ile bulk yapsam sizce uygun olur mu yoksa bulk için bu yağ oranı fazla mı ?
    • Yazan: ilovepattis
      Herkese iyi akşamlar.
      Eczaneden Sustanon ve Primobolan ilaçlarını reçetesiz alabilir miyim?
      Bazıları illa uzman doktorun reçete yazması gerektiğini söylüyor bazıları ise reçetesiz, elini kolunu sallayarak bu ilaçları alabileceğimi söylüyor. 1.5 yılı aşkın spor yapıyorum, sert antrenman atıyorum, kür işine artık girmek istiyorum.
      Sorularım:
      Bu 2 ilaç hakkında biraz bilgi de alabilir miyim? Pct yapmam gerekir mi Bu ilaçları alırken reçete lazım mı? Ortalama fiyatları nedir? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: DümendenKütle
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Yaklaşık 4 ay kadar:
      Test e. 500 mg Boldenon 500 mg Kürü sonrasında da bi 4 ay kadar:
      Sustanon 500 mg Rimo 300 mg Gh 3iu Kürü yaptım 1 ay kadar hiçbir şey kullanmadan ara verdim.
      Sonra tekrardan:
      Sustanon500 mg Rimo 400 mg Kürüne başladım şuan devam ediyorum (1.5ay kadar oldu) kürüme deca eklemeyi düşünüyordum ilacı aldım decadick olmamak için koçluk aldım ve koçum kullanma dedi nasıl kullanılır fikirde vermediği için kullanamadım şuan testislerimin küçüldüğünü düşündüğüm için pct yapmak istiyorum pct de ne kullanmalıyım yada pctyi erteleyip 6-8 hafta kadar decayı da ekleyip sonra mı pct yapmalıyım ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.