Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Pena

Sarms kullandıktan sonraki tahlil sonuçlarıma bakıldığında dikkat etmem gereken değerler var mı?

Önerilen İletiler

Pena    2

merhabalar bundan 2-3 hafta önce sarms kullanmayı bıraktım mk-677 ve rad140 kullandım hergün 10 mg nabzımı fazla yükselttiği ve kötü hissettiğim için bırakmıştım 24 ağustosta kan verdim sonuçları geldi alt ve ast önceki değerlerime göre yükselmiş prolaktin seviyem düşmüş d vitamini ve folik asit ilacı kullanıyodum onların değerleri normal seviyeye ulaşmış yaklaşık 3 aydır kullanıyorum profilimde önceki tahlilimde var ast alt nedir bilmiyorum aydınlatabilir misiniz tahlil sonucum iyi mi kötü mü?

IMG_7881.thumb.jpeg.86c32bd749afd3455623f17c507b641b.jpeg IMG_7882.jpeg IMG_7883.jpeg IMG_7884.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.477

Kan tahlilinden önce ağırlık antrenmanı yada sert kardiyo yaptıysan alt-ast yüksek çıkabilir. Alt-ast yüksekliği öncelikle karaciğerde hasar olduğu anlamına gelir. Sende korkulacak bir durum yok kardeşim. Bol su iç bol yeşillik tüket. Beslenmen temiz olsun. Zeytinyağlı yemekler salatalar tüket. Enginar yiyebilirsin yada aktardan enginar suyu alıp sabah aç karnına yarım su bardağı içebilirsin. Sarmslar libidonu yada ereksiyonunu etkiledi mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pena    2
Diver, 52 dakika önce yazdı:

Kan tahlilinden önce ağırlık antrenmanı yada sert kardiyo yaptıysan alt-ast yüksek çıkabilir. Alt-ast yüksekliği öncelikle karaciğerde hasar olduğu anlamına gelir. Sende korkulacak bir durum yok kardeşim. Bol su iç bol yeşillik tüket. Beslenmen temiz olsun. Zeytinyağlı yemekler salatalar tüket. Enginar yiyebilirsin yada aktardan enginar suyu alıp sabah aç karnına yarım su bardağı içebilirsin. Sarmslar libidonu yada ereksiyonunu etkiledi mi? 

abi libidomda bi sorun olmadı hep aynıydı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    431

Potasyum, kalsiyum, fosfor, folik asit, ferritin, vitamin B12, sodyum ve 25-hidroksi vitamin D değerlerin normal aralıkta.

Açlık kan şekeri ve insülin seviyelerin normal.

Prolaktin seviyen normal aralıkta ancak üst sınıra yakın. (Dostinex: Haftada iki kez alınmak üzere 0.25 mg kullanabilirsin.)

AST seviyen biraz yüksek, bu karaciğer veya kas hasarına işaret edebilir. ALT seviyen normal. (Silymarin, NAC, ve C vitamini gibi takviyeler karaciğerini korur.)

Genel olarak test sonuçların iyi görünüyor, ancak AST seviyen yüksek olması nedeniyle karaciğer sağlığını dikkat etmen önemli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    211

Sağlık ocağına nac 600 yazdır kutuyu bitir sorunların geçer dostum hatta ilk içişinde bile alt ast değeri düşüklere geçicektir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.