Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Theydontknow

Kan tahlili Sonuçları Pct

Önerilen İletiler

bu gün kan verdim sonuçları çıkdı 8 hafta testo propinat masteron kullandım suan winstrol kullanıyorum 2 haftası kaldı winstrol kullanırken kan tahlili yapmam hata oldu sanırım ama yinede gösteriyim istedim https://i.hizliresim.com/4MR7Mp.png https://i.hizliresim.com/BA9JLD.png https://i.hizliresim.com/1gn1JG.png sonuçlar bunlar pct kullanımı gereklimi veya winstroldan sonra bidamı tahlil yaptırıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

hormon testini göremedim

karaciğer değerlerin yükselmiş, kolesterolde aynı şekilde. çok fazla değil.

kür içerisinde nac-omega alımı yaptın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hormon testini göremedim

lh ve fsh değerleri diyede söyledim ama onları yaptırmamış sanırım nac-omega kullanmadım vitamin kullandım arimdex bide milk thistle şimdi pct başlıyımmı ben pregnyl var klomen fln alıyımmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
hormon testini göremedim

lh ve fsh değerleri diyede söyledim ama onları yaptırmamış sanırım nac-omega kullanmadım vitamin kullandım arimdex bide milk thistle şimdi pct başlıyımmı ben pregnyl var klomen fln alıyımmı

-------------------------------------------------------------------------------

hormon testini görmeden ezbere şu diyemem.

lh-fsh-total testo-proklatin-e2 yaptırmışken bunların hepsini iste ve bir an önce omega ve nac alımına başla.

ayrıca; nolvadex-klomen zaten el altında bulundurmadan bir daha küre başlama.

son olarak; pct ye kür devam ederken değil, kür bittikten ve ilaçların yarılanma süreleri de bittikten sonra başlanır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hormon testini göremedim

-------------------------------------------------------------------------------

hormon testini görmeden ezbere şu diyemem.

lh-fsh-total testo-proklatin-e2 yaptırmışken bunların hepsini iste ve bir an önce omega ve nac alımına başla.

ayrıca; nolvadex-klomen zaten el altında bulundurmadan bir daha küre başlama.

son olarak; pct ye kür devam ederken değil, kür bittikten ve ilaçların yarılanma süreleri de bittikten sonra başlanır.

kür biteli 10 günü geçdi sadece winstrol kullanmaya devam ediyordum şimdi gidip tekrar tahlil veripmi başlıyım ve nac i biliyorumm omega omega 3 mü diyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

omega 3 önermemin nedeni hdl-ldl değerin için---iyi kolesterol sınırın altında-kötü kolesterol sınırın üstünde görünüyor

nac600-900 karaciğer değerlerin için---alt değerin normalin 2.5 katı, ast değerin normalin hemen üzerinde. winstrol tablet sanırım.

neden testoyu kestikten sonra winstrole devam ettin? testo olmadan anabolizan olmaz. winstrol alımını kes

bir an önce hormon testi yaptır. burada paylaş ona göre karar verelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omega 3 önermemin nedeni hdl-ldl değerin için---iyi kolesterol sınırın altında-kötü kolesterol sınırın üstünde görünüyor

nac600-900 karaciğer değerlerin için---alt değerin normalin 2.5 katı, ast değerin normalin hemen üzerinde. winstrol tablet sanırım.

neden testoyu kestikten sonra winstrole devam ettin? testo olmadan anabolizan olmaz. winstrol alımını kes

winstrolü kesiyim peki kaç gün beklicem tahlil için bide nac i nerden alabilirim ve omega 3 ü nekadar süre kullanıcam kaç tablet alıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

winstrolü kesiyim peki kaç gün beklicem tahlil için bide nac i nerden alabilirim ve omega 3 ü nekadar süre kullanıcam kaç tablet alıyım

--------------------------

Testi ilk fırsatta yaptır

Sabah uyanır uyanmaz aç karnına 1 bardak suya 1 yemek kaşığı limon ve bir kaç damla elma sirkesi koy iç.

Omega sabah kahvaltıdan sonra ve yatmadan önce 1 tablet. 2 ay boyunca kullan

Nac eczaneden alabilirsin. Gün içerisinde istediğin zaman 1 kez al

Eczaneden magnezic (çinko-magnezyum) al yatmadan önce omega ile birlikte içersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

--------------------------

Testi ilk fırsatta yaptır

Sabah uyanır uyanmaz aç karnına 1 bardak suya 1 yemek kaşığı limon ve bir kaç damla elma sirkesi koy iç.

Omega sabah kahvaltıdan sonra ve yatmadan önce 1 tablet. 2 ay boyunca kullan

Nac eczaneden alabilirsin. Gün içerisinde istediğin zaman 1 kez al

Eczaneden magnezic (çinko-magnezyum) al yatmadan önce omega ile birlikte içersin

pregnyli test sonuçlarına göremi kullanıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sir_Ozzyz    2
Yazmıştım bunları

https://i.hizliresim.com/N1WlZk.jpg https://i.hizliresim.com/aG0dzd.jpg bunlar dediğiniz tetkikler yaptırdım

Testosteron alt sınırında altında, cidden çok düşük. Preglyn kullanımı hakkında yorum yapamayacağım, lh fsh değerleri normal görünüyor çünkü.

Karaciğer değerleride yüksek görünüyor, düzenli olarak nac kullanmıyorsun sanırım. Tavsiyem sabah uyanır uyanmaz kullan.

Aynı şekilde kolesterol değerlerinde hala yüksek, arkadaş demiş omega 3 falan al diye doğru demiş.

Bunlar dışında diğer değerlerinde pek bi sıkıntı göremedim ama testosteron ciddi manada düşük, ona bi hal çare gerekiyor :=)

Tribulus alabilirsin, çinko alabilirsin. Temiz beslenmeye bak. Fındık,ceviz,badem tüket gün içerisinde (gece yersen uykusuzluk yapabilir)

Multivitamin alabilirsin, onun dışında özellikle E vitamini kullanmanı tavsiye ederim evicap 400 ı.u. işini görür (fazlası halsizlik yapabilir)

Bilgim dahilinde verebileceğim tavsiyeler bu şekilde, iyi forumlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yazmıştım bunları

https://i.hizliresim.com/N1WlZk.jpg https://i.hizliresim.com/aG0dzd.jpg bunlar dediğiniz tetkikler yaptırdım

Testosteron alt sınırında altında, cidden çok düşük. Preglyn kullanımı hakkında yorum yapamayacağım, lh fsh değerleri normal görünüyor çünkü.

Karaciğer değerleride yüksek görünüyor, düzenli olarak nac kullanmıyorsun sanırım. Tavsiyem sabah uyanır uyanmaz kullan.

Aynı şekilde kolesterol değerlerinde hala yüksek, arkadaş demiş omega 3 falan al diye doğru demiş.

Bunlar dışında diğer değerlerinde pek bi sıkıntı göremedim ama testosteron ciddi manada düşük, ona bi hal çare gerekiyor :=)

Tribulus alabilirsin, çinko alabilirsin. Temiz beslenmeye bak. Fındık,ceviz,badem tüket gün içerisinde (gece yersen uykusuzluk yapabilir)

Multivitamin alabilirsin, onun dışında özellikle E vitamini kullanmanı tavsiye ederim evicap 400 ı.u. işini görür (fazlası halsizlik yapabilir)

Bilgim dahilinde verebileceğim tavsiyeler bu şekilde, iyi forumlar..

yani durum kötümü pregnyln kullanmalımıyım vitamin alıyorum nac kullanamınada başladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Hormonel durum tahminimden çok daha iyi çıktı. Pregnly şart değil. Hatta pct de gerekmeyebilir.

tolgacan94 moderatöre tahlil sonuçlarını gönder dozajlar konusunda benden daha çok yardımı dokunacaktır.

karaciğer için nac kullanımına devam et yanına milk thistle al beraber kullan yaklaşık 1.5 ay devam et. sonrasında başka 2 takviye önereceğim.

Son olarak buraki hiç kimse doktor değil. En doğrusu oradan alacağın önerilerdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hormonel durum tahminimden çok daha iyi çıktı. Pregnly şart değil. Hatta pct de gerekmeyebilir.

tolgacan94 moderatöre tahlil sonuçlarını gönder dozajlar konusunda benden daha çok yardımı dokunacaktır.

karaciğer için nac kullanımına devam et yanına milk thistle al beraber kullan yaklaşık 1.5 ay devam et. sonrasında başka 2 takviye önereceğim.

Son olarak buraki hiç kimse doktor değil. En doğrusu oradan alacağın önerilerdir

tolgacan94 moderatöre mesaj olarak ilettim beklemedeyim yanlız söyle bi sıkıntı var göğüs uclarım soğukken yumusak oluyor sarkık duruyor ama sporda ısındınmı düzeliyor bunun bi cözümü yokmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

jinekomasti den mi şüpheleniyorsun? ağrı acı sertlik var mı göğüs uçlarında. istersen bir foto at

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

pct ye başlamışmıydın

ağrı acı varsa nolvadekse başla. foto dan pek bişey anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pct ye başlamışmıydın

ağrı acı varsa nolvadekse başla. foto dan pek bişey anlamadım

klomen alsam onun yerine fark edermi pct başlamdım pregnyl işte kullanıcakmıyım bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

muadili temoxifen oda olur. klomen tek başına olmaz diye biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.