Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roonies328

Iran testosteron kullanıyorum fakat istediğim performansı alamıyorum sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

roonies328    5

merhaba degerli arkadaslar ve hocalarim ben iranliyim burda direk eczaneden iran testo aliyorum kullanali 3 ayi gecti toplamda(blast cruise)
ilk basta 500mg aliyordum ama hic 500mg gibi deil , sanki dozaji daha az ve beklentimi karsilamadi hem pump acisindan hem guc, bos deilde sanki yarisi bos gibi bi sey sizin dusunceniz nedir? zaten fiyatida cok ucuz her ampul 6 liraya denk geliyo 250mg :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    952

Test sonucun var mı? Yoksa boşa konuşuyorsun. Varsa koy ne kadar boş veya dolu beraber görelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    5
SPECTRE, Şimdi yazdı:

Test sonucun var mı? Yoksa boşa konuşuyorsun. Varsa koy ne kadar boş veya dolu beraber görelim.

hocam valla bende emin deilim belki benim beklentim yuksek yani mantikli bakarsak bosda deil sanki cunku ostrojen falan baya artti belki benim reseptorler kotu veya beklentim baya yuksek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    366
gönderildi (düzenlendi)
roonies328, 57 dakika önce yazdı:

hocam valla bende emin deilim belki benim beklentim yuksek yani mantikli bakarsak bosda deil sanki cunku ostrojen falan baya artti belki benim reseptorler kotu veya beklentim baya yuksek

Dostum test yaptır sonucuna bakalım diyor adam ilaç dolu mu boş mu anlayabilmek için belki sorun ilaçta değil antrenman ve beslenmende.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    33
roonies328, 1 saat önce yazdı:

sadece only testo girerek beklentini büyük tutman en başta büyük hata, ben sorunu fazla beklenti olarak  görüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crownking    0

Kanka only testosteron ile ne bekliyorsun. Sadece testosteron kullanman testosteron, östrojen değerini arttırır. Görüntünde bi değişiklilik yapmaz. Ha bende şöyle olmuştu iran vurmadan önce trapezim hiç yoktu mesala çıkmıyordu kullandıktan sonra etlendi trapez bölgesi kıllandı öyle bi artısı oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412
roonies328, 8 saat önce yazdı:

merhaba degerli arkadaslar ve hocalarim ben iranliyim burda direk eczaneden iran testo aliyorum kullanali 3 ayi gecti toplamda(blast cruise)
ilk basta 500mg aliyordum ama hic 500mg gibi deil , sanki dozaji daha az ve beklentimi karsilamadi hem pump acisindan hem guc, bos deilde sanki yarisi bos gibi bi sey sizin dusunceniz nedir? zaten fiyatida cok ucuz her ampul 6 liraya denk geliyo 250mg :D

Kaç kiloydun? kaç kilo oldun? Boy yaş kilo ve yağ oranı nedir? Antrenman geçmişin nasıl? Before after fotoları atar mısın? Beslenme rutinin nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17
roonies328, 10 saat önce yazdı:

Bende 3 ay boyunca only testesteron kullandım. Beklentin yükseklerde olmasın. Tabi ki normale göre fark ediyor ama yine de çok aşırı büyüleyici bir etkisi olmuyor. Bence kan tahlili yaptır ben yaptırdım ve ilaç görevini yapmıştı. Gerisi sana kalmış bir durum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@roonies328 fotoğraf var mı ? Ölçü kilo değişimi nedir ? Bunları cevaplarsanız daha çok faydalı olabiliriz hocam.

-Bende 20 gün sonra ilk defa tebrize gidicem nasipse Gelirken getirmek istiyorum sizce 6-7 kutu sorun olur mu gümrükten geçerken ? Otobüs veya uçakla dönücen belli değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    5
crownking, 22.08.2024 - 04:14 yazdı:

Kanka only testosteron ile ne bekliyorsun. Sadece testosteron kullanman testosteron, östrojen değerini arttırır. Görüntünde bi değişiklilik yapmaz. Ha bende şöyle olmuştu iran vurmadan önce trapezim hiç yoktu mesala çıkmıyordu kullandıktan sonra etlendi trapez bölgesi kıllandı öyle bi artısı oldu

dogru soyliyorsunuz ilk kur olunca boyle oluyo beklentiyi yuksek tuttum haklisiniz tsk ederim 

rastlantisal, 22.08.2024 - 07:14 yazdı:

Kaç kiloydun? kaç kilo oldun? Boy yaş kilo ve yağ oranı nedir? Antrenman geçmişin nasıl? Before after fotoları atar mısın? Beslenme rutinin nasıl?

hocam 78 kilo kure girdim 87 gordum en son ama tabi siz daha iyi biliyosunuz cogu suydu sorun bende sanirim yani beklentiyi cok yuksek tuttugum icin boyle oldu arkadaslarin dedigi gibi only testo en fazla napicak ki  antrenman gecmisim 3 yil antrenman konusunda baya gelistirdim kendimi hep dogru kaynaklardan arastirdim zaten tum gun antrenman ve beslenme videolari izliyorum ( bu isi bilenlerin videolari) befor after atamiyorum malesef bilgiseyardan yaziyorum beslenme rutiniim oyle cok iyi deil ama kotu de deil proteini elimden geldigi kadar tamamliyorum karbonhidartida baya artirdim zaten ben spora 55 kilo basladim bu kiloya gelmem bile mucize ama iste insan bekleniyi yuksek tutunca boyle oluyor :)

mamibolone, 22.08.2024 - 09:16 yazdı:

Bende 3 ay boyunca only testesteron kullandım. Beklentin yükseklerde olmasın. Tabi ki normale göre fark ediyor ama yine de çok aşırı büyüleyici bir etkisi olmuyor. Bence kan tahlili yaptır ben yaptırdım ve ilaç görevini yapmıştı. Gerisi sana kalmış bir durum. 

dogru ya bencede ilac calisiyo calismasa zaten kilo almazdim ama dedigin gibi insan beklentiyi yuksek tutuyor bazen 
tecrube oldu :D

bunuyazanTosun, 22.08.2024 - 10:41 yazdı:

@roonies328 fotoğraf var mı ? Ölçü kilo değişimi nedir ? Bunları cevaplarsanız daha çok faydalı olabiliriz hocam.

-Bende 20 gün sonra ilk defa tebrize gidicem nasipse Gelirken getirmek istiyorum sizce 6-7 kutu sorun olur mu gümrükten geçerken ? Otobüs veya uçakla dönücen belli değil 

valla hocam foto yok ama olcu ve kilo konusunda sıkıntım yok sadece bekledigim kadar guc artisi ve pump farki olmadi beklentiyi yuksek tutmusum :D yani kolum nerdeyse 40 santimden 45 cikti ama tabi kuru bi form deil sulu hatlar cok belirgin deil
insallah sag salim gelip donersin reis valla bavula ne bulursan doldur eczaneden 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412

50 kilo ile 35 yaşında başlamış bir adamım. Dün tartıldım 77kg'ım ve yağ oranım %10. Yaş 44. İmkansız diye bir şey yoktur. 

Hedefini gereksiz yüksek tutmuşsun. Beslenme bu işin en kilit noktası. En çok onun üstüne düş. 9kg ağırlığın artmış. Şunu da unutma ki bunun çoğu gidecek. Elinde az bir kütle kalacak kürden çıkınca. 9kg gerçek kütle için uzun süreler kürde kalman gerekecek. Bu işin gerçekleri böyle. Şimdiden kendine anlat ki doğru hedeflerle doğru planlarla ilerle.

Bir de lütfen noktalama işaretleri kullanalım. Okurken beynim yanıyor :) 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roonies328    5
rastlantisal, Şimdi yazdı:

50 kilo ile 35 yaşında başlamış bir adamım. Dün tartıldım 77kg'ım ve yağ oranım %10. Yaş 44. İmkansız diye bir şey yoktur. 

Hedefini gereksiz yüksek tutmuşsun. Beslenme bu işin en kilit noktası. En çok onun üstüne düş. 9kg ağırlığın artmış. Şunu da unutma ki bunun çoğu gidecek. Elinde az bir kütle kalacak kürden çıkınca. 9kg gerçek kütle için uzun süreler kürde kalman gerekecek. Bu işin gerçekleri böyle. Şimdiden kendine anlat ki doğru hedeflerle doğru planlarla ilerle.

Bir de lütfen noktalama işaretleri kullanalım. Okurken beynim yanıyor :) 

çok teşekkür ederim hocam tecrübe ettik artık ilerki kürlerde daha odaklı ve pilanlı ilerlicem
kusura bakmayın iranlı oldugum için alışamıyorum noktalamaya, cansınız <3

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    506

only testo kürlerine çok inanmıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crownking    0
SERKO, 8 saat önce yazdı:

only testo kürlerine çok inanmıyorum 

Only testo bir kür değil ki zaten kür planlaması dahi denilemez. Görüntü de değişiklilik beklemeye de gerek yok. Sağlarsa enerji sağlar libidon artar max olacaklar bu.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    506
crownking, 7 saat önce yazdı:

Only testo bir kür değil ki zaten kür planlaması dahi denilemez. Görüntü de değişiklilik beklemeye de gerek yok. Sağlarsa enerji sağlar libidon artar max olacaklar bu.

katılıyorum bence vakit kaybı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Dagcıkomando
      Selamlar herkese,
      6 yıldır düzensiz biçimde evde-salonda vg, son 6 aydır düzenli boks+evde ağırlık antrenmanı şeklinde bir spor sürecim var. Belirli bir kas kütlem oluştu, tişörtlerin içinde kütleli duruyorum fakat ciddi bir göbeğim var. Spora rağmen fast food ve hamurlu yiyeceklerden kopmadım (bekar evinde yaşıyorum).
      Bu yaz 2.5 ay kardiyo ve sıkı bir diyetle makul bir kiloya inip, ardından aşağıda gördüğünüz küre başlamayı düşünüyorum.
      Yaş 23  boy 170 kilo 82 1-8 hafta 250 mg test enanthate 8-20 hafta 500 mg test enanthate (20.haftada durumlara bakılıp uzatıp uzatmayacağıma karar vereceğim) 20-30 hafta 500mg test enanthate VEYA 250mg test +anabolik
      Sorularım:
      Uzun kürlerde testis küçülmesi yaşanacağı muhakkak, Buna kür ortasında nasıl bir çözüm bulabilirim? Tahmini hangi haftalarda hcg uygulamam gerekir? Only test giderken prolaktin baskılayıcıya ihtiyaç duyar mıyım? Görüşlerinizi bekliyorum.
    • Yazan: Mesutefe4
      Arkadaşlar iran testoyu iki haftadır kullanıyorum hatta 3 olucak etki yok hala yan etkide yaşamadım daha önceki kürümde vortex kullandım birçok yan etkiyi yaşamıştım sahte olabilirmi

• Yazan: Umutkkgz
      Evet dostlar mart ortaları gibi ramazan ayında kas kaybetmemek için başladığım kürde 4.ayı doldurmuş bulunmaktayım
      başlangıç olarak 63kg
      boy:167
      ilk kez trene başladım ve hissiyatı güzel ama ciğerlere çok vuruyor

• Yazan: Greblan
      Görseldeki ürünleri kullanan oldu mu? Birkaç kişiye sorduğumda iran eczane malı doludur dendi ama mavi kutu harici iran testo daha görmemiştim. Biraz araştırdığımda decasının nppsinin de olduğunu gördüm. 

• Yazan: onurs4d
      merhaba arkadaşlar yakon zamanda tırcı arkadaşlarla beraber yurtdışından steroid getirteceğim titizliğim gereğince sadece eczane ürünlerine güveniyorum irandan aburaihan matkası testo enanthate getirtcem kesin olarak deca 25 mg bulabildim 100 mg/ml bulursam onu getirticem ama bunların dışında hiçbirşey yok iranda.
      Avrupa ülkeleri dahil çoğu ülkeye ulaşımım var ama eczanede satılan steroidler konusu birazcık kısıtlı araştırma kapasitesine sahip başka ülkelerde satılan ilaçlar markaları ve ülkelerini bilen arkadaşlar yazabilir mi? @galicik @rastlantisal
      (dipnot:yok 2 tane getirtceksin onla küre girilmez tarzı yorumlar yazmayın tek bir tırla getirmiyicem tabikide yakalanmanın risklerini de saymanıza gerek yok) 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.