Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Altug0035

Testosteron+npp+rimobolan kürüne girdim fakat yardımınıza ihtiyacım var!

Önerilen İletiler

Altug0035    0

Selamlar herkese, iyi forumlar diliyorum...

Bilinmesi gerekenler:

• Evogen pharma ürünleri kullanıyorum
  • Kürümün 3. haftasındayım
  • 25 yaşındda
  • 75 kg

Toplamda haftalık olarak:

• 0.75 npp deca
  • 300 rimobolan
  • 500 enanthate

Kullandığım vitaminler:

• Tüm vitaminler
  • Nac 600
  • Proviron
  • Enginar hapı

Sorularım:

1. Kullanıyorum bu şekilde kaç hafta devam edebilirim?
  2. Npp çıkarmadan veya doz arttırımında herhangi bir sorun ile karşılaşır mıyım?
  3. Npp uzun vadede herhangi bir sorun oluşturur mu benim için?
  4. Npp kaçıncı haftada kesmeliyim?

Not: 8. hafta tekrardan test vereceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    425

Kürü 10-12 hafta boyunca devam edebilirsin ancak yan etkilere dikkat ederek ve düzenli kan tahlilleri yaptırmalısın.

NPP 8. haftaya kadar kullanabilirsin yan etki görmezsen 10-12 haftaya kadar devam edebilirsin.

NPP östrojen ve prolaktin yan etkiler çıkabilir bu yüzden östrojen ve prolaktin seviyelerini takip etmelisin.

8. haftada test yaparak durumu değerlendir ve gerekirse NPP o hafta kesebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    66

npp'yi 4. haftadan sonra eklemeliydin. test yaptırıp prolaktin seviyeni kontrol etmelisin. göğüsde batma,kaşıntı vs var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Altug0035    0

Hayır batma ve kaşıntı bulunmuyor fakat 65 kg den 76.7kg (dün tartıldım) yükseldiğim için sanırım göğüslerimin uçları biraz yağlandı. Kısa süre içerisinde detaylı fotoğraf atarak sizlerden de bilgi ve fikir rica ederim. Koçum 8. hafta test verip devam edip etmeyeceğimize karar vereceğini belirtti, test sonrası sonuçları da sizlerle paylaşmak isterim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    66

enanthate (uzun) ve npp (kısa) farklı esterlerdir. testo daha açılmadan vücudunda deca olması prolaktini yükseltir

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    8
Altug0035, 21.08.2024 - 11:27 yazdı:

Hayır batma ve kaşıntı bulunmuyor fakat 65 kg den 76.7kg (dün tartıldım) yükseldiğim için sanırım göğüslerimin uçları biraz yağlandı. Kısa süre içerisinde detaylı fotoğraf atarak sizlerden de bilgi ve fikir rica ederim. Koçum 8. hafta test verip devam edip etmeyeceğimize karar vereceğini belirtti, test sonrası sonuçları da sizlerle paylaşmak isterim

Merhaba dostum Evogen çalışıyor mu memnunmusun bende ilk enjeksiyonu vurdum kilo artışın nasıl gitti?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Altug0035    0

Merhabalar, @Ascentben sarms ta kullandım merdiven altıydı fakat 65 kg ile başladım kürde 3. Hafta dayım 64 kgdan yaklaşık 75 76 kg gibi rakamlara ulaştım. Bunu ikisine de bağlıyorum fakat enjeksiyon sonrası libido artışı vs. Olduğu için çalışıyor diyebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mamibolone
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce 12 haftalık only testo kürüne girdim. Şuan pct sürecindeyim.
      Merak ettiğim konu şu;
      Eğer kürümü 12 değil de 20 hafta veya 24 hafta yapsaydım bana ekstra olarak zararları ne olurdu ? Diğer sorum ise ideal kür en fazla kaç hafta olmalı? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Savac77
      Arkadaşlar merhaba,
      Kür kullanırken proviron kullanılır mı çok arada kaldım proviron testestrone seviyesini normal değerlere çektiğini biliyorum o yüzden pct sırasında kullanıyordum şuan testo masterone gireceğim provironda kullanmayı düşünüyorum testestrone seviyemi düşürür mü ?
    • Yazan: colw1n
      Arkadaşlar merhaba,
      AAklımdan npp kullanımı geçiyor.
      Eğer ki deca dick gibi bi durum yaşanırsa npp bıraktıktan ne kadar süre sonra deca dick etkisi kalkar?
      Elimden geldiğince prolaktin ve e2yi dengede tutmaya çalışıcam.
      Şimdiden hepinize teşekkürler.
    • Yazan: voSaydin
      herkese selamlar benim sorum şu
      bütçem hazır sayılır kürüm testosterone+boldenone olucak ancak yanına büyük ihtimalle oxandrolone ekleyeceğim. maliyetleri hemen hemn aynı ama bütçem ikisine birden yetecek durumda değil.
      176 84kg yum bulk yapacağım kür boyunca biraz da yağlıyım. sizin tercihiniz ne olurdu? bana ne önerirsiniz?
      testo bolde rimo mu testo bolde ox mu? 
    • Yazan: Revengew
      Merhaba abiler kardeşler , hazır kış yaklaşıyor bulk için npp mi deca mı daha uygun olur . Yada şöyle soriyim npp ile deca kadar verim alınırmı . Aradaki fark ester farkı biliyorum . Yardımcı olursanız sevinirim .

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.