Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

colw1n

Kan tahlillerim beklediğimin dışında çıktı sorun ne olabilir?

Önerilen İletiler

colw1n    17

Merhabalar arkadaşlar öncelikle ben;

• 300 TESTO PROP
  • 300 MASTERON 

kullanıyorum ve 1 haftanın sonucunda meraktan dolayı kan verdim ve kan sonuçlarım bu şekilde. Total testo eskisine nazaran daha düşük çıkmış ve e2 seviyesi 12lerden 60lara çıkmış.

• İlaç boş desem e2 nasıl bu kadar yükselir?
  • Masteron kullanıyorum bu kadar yükselmesi garip değil mi?

Bu iki etkenden dolayı emin olamadım marka değişmeyi düşünüyorum tavsiyeleriniz, fikirleriniz nedir? Kullandığım marka hellas pharma ve daha öncesinde sarm diye alıp içinde ne olduğunu bilmediğim ürünleri 1 ay kullandım.

WhatsApp Image 2024-08-13 at 11.50.24.jpeg WhatsApp Image 2024-08-13 at 11.50.25.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lufi    25

Testo propta işler nasıl oluyor bilmiyorum ama enanthta 3 hafta sonra kan tahlili veriliyordu ben de hellas pharma kullandım ilaçlardan hiç memnun değilim ama kan tahlilinde 1500+ çıkıyordu ben 1501 olduğunu düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    52

Merhaba 1 hafta bile prop için kısa bir süre olabiliyo 2. Haftadan yaptirirsaniz daha net sonuc alabilirsiniz bende masteron kullandım ama ostrojenimi safe düzeyde tutmadı bazı genetiklerde malesef masterondan verim alınmıyo ilaç da boş olabilir ben dolu güvendiğim markadan aldım çoğu ilacını kullandım ama masteron bende istediğim hiç bir etkiyi vermedi sizde de öyle oladeğilse. İlaç boş değilse. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    17
Shinso, 9 dakika önce yazdı:

Merhaba 1 hafta bile prop için kısa bir süre olabiliyo 2. Haftadan yaptirirsaniz daha net sonuc alabilirsiniz bende masteron kullandım ama ostrojenimi safe düzeyde tutmadı bazı genetiklerde malesef masterondan verim alınmıyo ilaç da boş olabilir ben dolu güvendiğim markadan aldım çoğu ilacını kullandım ama masteron bende istediğim hiç bir etkiyi vermedi sizde de öyle oladeğilse. İlaç boş değilse. 

güvendiğiniz marka nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34
colw1n, 5 dakika önce yazdı:

güvendiğiniz marka nedir

dragon,noxy,zphc,iran bu ilaçlar genelde iyi markalar daha aklıma gelmeyenlerde var (zphc nin çakması çok oluyor)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    17
ahmet377, 5 dakika önce yazdı:

dragon,noxy,zphc,iran bu ilaçlar genelde iyi markalar daha aklıma gelmeyenlerde var (zphc nin çakması çok oluyor)

Dragon derken bahsettiğiniz satıcı .... ise tüm ilaçları boş çıktı ondan aldığımız. İran testoyuda her yerde görüyorum güvenilirliğinden emin olamadım. ZPHC dediğiniz gibi çok çakması var eczaneye yönelcem sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Senin kullandığın markalar nedir ve fiyatlarını söyler misin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    17

Hellas pharma var şuan testo prop 39 dolar masteron 57 dolar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
colw1n, 2 dakika önce yazdı:

Hellas pharma var şuan testo prop 39 dolar masteron 57 dolar

Masteron fiyatı normal ama testo pahalı. Sana tavsiyem Burak hocadan al kafan rahat olsun. Hellas decasını kullandım sıfır etkisi oldu. Noxy kullandığım günlüğü oku anlarsın demek istediğimi.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425

Kullandığın Testosteron Propionat ve Masterona rağmen, total testosteron seviyen düşük ve östrojen seviyen yüksek çıkması, kullandığın ürünlerin sahte veya yetersiz dozda olabileceği düşündürüyor. Masteron normalde östrojeni düşürmeli, ama sende yükselmiş. Bu durum, ürünlerin beklenen etkiyi göstermediğini veya hormon dengeni bozulduğunu gösteriyor olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    17
AS1L, 9 dakika önce yazdı:

Kullandığın Testosteron Propionat ve Masterona rağmen, total testosteron seviyen düşük ve östrojen seviyen yüksek çıkması, kullandığın ürünlerin sahte veya yetersiz dozda olabileceği düşündürüyor. Masteron normalde östrojeni düşürmeli, ama sende yükselmiş. Bu durum, ürünlerin beklenen etkiyi göstermediğini veya hormon dengeni bozulduğunu gösteriyor olabilir.

biraz daha beklemem gerekiyor mu sizce yoksa belli olsa 3 enjeksiyon sonrası olur muydu? serbest testoya mı baktırmalıydım acaba diye düşündüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34
colw1n, 33 dakika önce yazdı:

Dragon derken bahsettiğiniz satıcı .... ise tüm ilaçları boş çıktı ondan aldığımız. İran testoyuda her yerde görüyorum güvenilirliğinden emin olamadım. ZPHC dediğiniz gibi çok çakması var eczaneye yönelcem sanırım

Güncelde dragon nasıl bilmiyorum ama geçen senenin başlarında kullandığımda etki alıyordum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    52
colw1n, 4 saat önce yazdı:

güvendiğiniz marka nedir

Noxy yıllardır kullanırım diğer ürünleri bilmem kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum zehir alıyoruz vücudumuza kaliteli zehiri tercih ederim ucuz etin yahnisi yenmez

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.