Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bloodiamond

Ilk kür sonuçlarım 2.Küre hazırlık ve değerlendirme

Önerilen İletiler

bloodiamond    11

Herkese Merhaba,

Öncelikle kendimden bahsedeyim :

• Yaş 32
  • Boy:1.82cm
  • Güncel Kilo 69/70

İlk Kürümü Şu Şekilde Tamamladım:

• 1/14 Hafta 500mg T.enanthate
  • 1/6 Hafta Turinabol 30mg + / 20 mg şeklinde
  • Kür içerisinde ortalama hafta da bir 1 tablet arimidex
  • Kür içi koruyucular, supplement desteği, beslenme planı vs onları saymıyorum hepsi eksiksiz hatta fazlası mevcuttu.
  • 62 kg ile başlayıp 71 kilo ile bitirdim, yaklaşık 18 gündür pct sürecindeyim.

Pct sürecim şöyle ;

• Son enjeksiyondan 21 gün sonra 3gün x 1500iu ovitrelle
  • 40gün x 20mg tamoksifen 
  • 50mg çinko
  • 800iu e vitamin
  • DAA
  • Tribu90
  • Multivitamin,Gingseng Comp. ,Omega3, D3 K2 vs. vs. 

Bu şekilde devam ediyorum 18.gündeyim:

Kür öncesi doğal testlerim mevcut, kür sonrası test yaptırmadım. Kür içinde de bir kere kontrol amaçlı yaptırdım ve absürt bir durum yaşamadım ve tamamladım kürü.

1. PCT sonrasında kaç gün sonra test yaptırmam daha uygun olur 
  2. Klomen planımda yer almıyor, klomenin eklenmesinin sebebi nedir bu noktadan sonra ihtiyacım var mı ?
  3. PCT bittikten sonra 2.kürüm için ne kadar beklemeliyim
  4. 2.Kür planlaması nasıl olmalı (rimobolan veya deca kullanmayı düşünüyorum) güzel bir fiziğim var yağ oranım düşük hatlarım belli orantılı fakat hala zayıf kategoride sayılırım kollar 35-36cm geçmedi  110 cm omuz 100 göğüs 55cm bacak güncel ölçülerim bunlar

Fikir alışverişi için bilgiye dayalı destek verecek arkadaşlara teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tegoo    40
gönderildi (düzenlendi)

Klomen olmazsa olmazı pct nin fshı düşürerek lh etkisi yapıyor hipatalamustan hipofize ordan yumartalıklara uyarı göndermeyi sağlıyor. Genellikle klomenin yanında tamoksifen kullanılır klomenin gücünü arttırsın ve klomenin yan etkilerini azaltsın diye , klomene başlamalısın dostum, herşeyin dört dörtlük pctde sadece enbaşı çeken Klomen yok 

tarihinde Tegoo tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    431

İlk kürünü tamamladın ve şu an PCT sürecindesin. PCT bittikten 2-4 hafta sonra test yaptırman uygun olur. Klomen, doğal testosteron üretimini hızlandırmak için kullanılır, fakat sadece tamoksifen kullanıyorsan, klomen eklemene gerek kalmayabilir. İkinci kürün için, PCT bittikten sonra en az 12 hafta beklemen iyi olur. Rimobolan kas kütlesi için iyidir, Deca ise daha hacimli kaslar sağlar ama su tutabilir. İkinci kürünü planlarken hedeflerini ve önceki deneyimlerini göz önünde bulundur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11

teşekkür ederim, ikinci kürde amaç ilk kürde olduğu gibi bel ölçüsü kalınlaşmadan minimum su tutarak güzel ve temiz bir bulk yapmak aslında. İlk kürümde başladığımda belim 79 cm idi, 81cm oldu yani kür boyunca sadece 2cm arttı tamamen temiz ve alerjenlerden uzak beslendim. Bittikten sonra 2-3 kg kaybettim maksimum korumaya ve bpyum uzun olduğu için kendimi 80kg civarlarına sabitleyene kadar bu şekilde pct, kür döngüsü yapmayı düşünüyorum reseptörleride yenileyerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

Klomensiz döngüyü nasıl açık tutucaksın ve 40 gün tek başına tamoksifenin amacı ne pct de klomenin yan etkisinden korunmak için ekleniyor tamoksifen kim hazırladıysa pct yi sallamış bildiğin. Girdiğin kür hem ağır değil hem uzun süren bir kür değil asıl testiste küçülme yoksa ovitrelle vurmayıp klomen tamoksifenle ilerlemen lazım. (kısa kürlerde genelde lazım olmaz hcg ye girdiğin kürede bağlı tabi testisin küçülmesinin sebebi UZUN süreli üretim olmaması çünkü)

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    22
ardas, 2 saat önce yazdı:

Klomensiz döngüyü nasıl açık tutucaksın ve 40 gün tek başına tamoksifenin amacı ne pct de klomenin yan etkisinden korunmak için ekleniyor tamoksifen kim hazırladıysa pct yi sallamış bildiğin. Girdiğin kür hem ağır değil hem uzun süren bir kür değil asıl testiste küçülme yoksa ovitrelle vurmayıp klomen tamoksifenle ilerlemen lazım. (kısa kürlerde genelde lazım olmaz hcg ye girdiğin kürede bağlı tabi testisin küçülmesinin sebebi UZUN süreli üretim olmaması çünkü)

Kaç ay üretim olmazsa küçülür mesela ay olarak 8 9 ay küçültür mü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    100
sp371, 35 dakika önce yazdı:

Ben 13.hafamdayım ve %20’lik bi küçülme çok net bi şekilde söz konusu 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
sp371, 8 saat önce yazdı:

Kişiden kişiye değişir. Uzun kür yüksek dozda atrofi kaçınılmaz. Çok nadir bazı arkadaşlarda hiç olmuyor genetik olarak şanslılar. 250 testo ile bende hiç küçülme olmuyor onun üstüne ne zaman çıksam küçülüyor zamanla.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
ardas, 12 saat önce yazdı:

Hcg her durumda pct için gerekli diye biliyorum, testislerde tabi ki geri çekilme ve küçülme oluyor bunu kür sonlarına doğru net anlayabiliyorsun. 
erkeklerde tamoksifenin amacıda testosteronu sitümüle etmek zaten sadece östrojen baskılamak değil. Bu dakikadan sonra klomen ne kadar mantıklı olur onu bilemiyorum bu şekilde tamamlayacağım sanırım pct yi

İlk kürümde iran enanthate kullandım, ikinci kürde macera aramaya gerek var mı bilmiyorum, yine temiz bir şekilde iran testo, eczane rimobolan ilaçların güvenirliliğine kafa yormadan yapmak en temizi sanırım, deca da cok düşündürüyor nasıl ilerlemek lazım temiz bulk için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

Biraz daha araştır bu şekilde pct yapcaksan nor19 grubuna da bulaşma sonra libido sorunum var pct yapmama rağmen geçmiyor diye konu açarsın. Tamoksifen östrojen artınca göğüs ucuna bağlanmasın diye klomen östrojenide arttırıyor çünkü.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.