Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deniz35

2 Aylık Değişim

Önerilen İletiler

Deniz35    13

59 günlük değişim süresinin 42 günü 500 mg testo enanthate ve 28 günü de günlük 30 mg danabol ile geçti. Ben istediğimi aldım açıkcası göbek ne yaptıysam gitmedi hiç bel karın kardiyo çalışmadığımdan olabilir, 4 hafta daha testo enanthate'a devam :)

https://i.hizliresim.com/pW4p7L.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.245
59 günlük değişim süresinin 42 günü 500 mg testo enanthate ve 28 günü de günlük 30 mg danabol ile geçti. Ben istediğimi aldım açıkcası göbek ne yaptıysam gitmedi hiç bel karın kardiyo çalışmadığımdan olabilir, 4 hafta daha testo enanthate'a devam :)

Kollar ve omuzlarda bariz değişim var. Diyeti sıkı tutun kardiyo arttırın derim.

Keyifli forumlar :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13

Danabol sırf su tutuyor güç artışı sağlıyor evet antrenmanı daha kolay çıkarıyosun evet ama bıraktıktan sonra aldığın tüm danabolu işiyosun ve 10 günde sanki hiç danabol almamış gibi iniyo vücudun ve ağırlıklarda çok fark ediyor. kalan da enanthateın sağladığı kas ve hafif yağ.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iyide dostum böyle before after olmaz ki

1-sen danabolun etkisinin geçtiğine eminmisin ?

2-Testo enath su tutar daha onun suyu atılcak

3-Daha önce spor geçmişin oldumu kas hafızasından yararlanmış olma ihtimalin ?

sen kürünü bitir pct bitir biraz zaman geçsin öyle paylaş before afterı bide ilk resimde anteramansız çekmişsin 2. resimde antremandan sonra çekmişsin böyle before After olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
iyide dostum böyle before after olmaz ki

1-sen danabolun etkisinin geçtiğine eminmisin ?

2-Testo enath su tutar daha onun suyu atılcak

3-Daha önce spor geçmişin oldumu kas hafızasından yararlanmış olma ihtimalin ?

sen kürünü bitir pct bitir biraz zaman geçsin öyle paylaş before afterı bide ilk resimde anteramansız çekmişsin 2. resimde antremandan sonra çekmişsin böyle before After olmaz

Dostum danabol vücutda max 5 saat kalır ve fotoda danabolün etkisi çoktan geçmişti 2 hafta civarı olmuştu.

Enanthate'ın su tutmasında haklısın ama danabolün tuttuğu suyun %5i olamaz.

Daha önce neredeyse 2 yıl hiç spor yapmamıştım kas hafızası olduğunu sanmıyorum o fotodaki su tamamen atıldı bir ara güncel foto eklerim.

Ben istediğimi aldım mı evet, daha iyi olabilir miydi sizlere göre o da evet. Ama bu benim işimi gördü. 2.5 ayda kolda 5 cm aldım ve şu an stabil.

Belden 6 cm inceldim. Yağ oranım %6 düştü. Ve bacaktan 7 cm aldım. Omuz,göğüsü hiç söylemiyorum zaten.

Teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SelimTT    20

Selamlar,

Üzerinden baya zaman geçmiş ama yag oranı %16 demek istediniz sanırım değil m? Yag oranı paylaşan arkadaşlarla kendimi kıyas ederek fikir sahibi olmaya çalışıorum ama paylaştıgınız ölçülerden emin misiniz? Omuz ve göğsu "hiç" niye söylemiyorsunuz bu arada?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
SelimTT, 1 saat önce yazdı:

Selamlar,

Üzerinden baya zaman geçmiş ama yag oranı %16 demek istediniz sanırım değil m? Yag oranı paylaşan arkadaşlarla kendimi kıyas ederek fikir sahibi olmaya çalışıorum ama paylaştıgınız ölçülerden emin misiniz? Omuz ve göğsu "hiç" niye söylemiyorsunuz bu arada?

Yağ oranım %6 düştü demiş 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
steyler1    1
Deniz35, 03.06.2017 - 22:36 yazdı:

dostum ne durumdasın görmek isterim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Deniz35, 03.06.2017 - 22:36 yazdı:

Arkadaslar  yani tam filim başlayacakken reklam arasi vermisssss olmaz boyle 3 aya tamamlasaymış  barriiii aklımızda olsun iki ay kur hic kürmüss

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.