Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hislerpişman

Mk-677 ve follistatin-344 birlikte kullanılır mı?

Önerilen İletiler

Selam, bu ürünlerin vaatlerini ve minimum zararlarını gördüm dikkatimi çekti. İkisi birlikte kullanılır mı?

Vücuttaki steroid hormonları etkiler mi?

Pct gerekir mi? Bırakınca ne gibi etkiler görülür?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    959

Kullanılır 10 haftayı geçirmediğin sarm özelinde süre pct yapmana gerek kalmaz.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    431
hislerpişman, 3 saat önce yazdı:

Selam, bu ürünlerin vaatlerini ve minimum zararlarını gördüm dikkatimi çekti. İkisi birlikte kullanılır mı?

Vücuttaki steroid hormonları etkiler mi?

Pct gerekir mi? Bırakınca ne gibi etkiler görülür?

MK-677 ve Follistatin-344, kas gelişimini destekleyebilir. Birlikte kullanımları hakkında net bilgi yok. Bu ürünler steroid hormonları üzerinde doğrudan etki yapmazlar, bu yüzden genellikle PCT gerektirmezler. Kullanımı sonrasında iştah artışı ve su tutulması gibi yan etkiler olabilir.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    213

4 ay aralıksız mk-677 kullandım pct yapmadım. Hormonlarda hiç bir baskılama vs yoktu 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkürler... 3.5 yıl bir taraflarımı yırttım 1 yıllık fizikten öteye gidemedim sinirlendim bıraktım. Millet 4 yılda genetik sınırına ulaşıyor. Askere gideceğim, muhtemelen yaptığım 1gr kas da gidecek,

Sıfır noktasında başlanır mı ilaçlara yoksa vücudu tekrar belli bir noktaya getirmek gerekir mi?

Merak eden varsa hormonlarımda bir sorun yok ölçtürdüm, testo 600 civarı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    213
hislerpişman, 1 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler... 3.5 yıl bir taraflarımı yırttım 1 yıllık fizikten öteye gidemedim sinirlendim bıraktım. Millet 4 yılda genetik sınırına ulaşıyor. Askere gideceğim, muhtemelen yaptığım 1gr kas da gidecek,

Sıfır noktasında başlanır mı ilaçlara yoksa vücudu tekrar belli bir noktaya getirmek gerekir mi?

Merak eden varsa hormonlarımda bir sorun yok ölçtürdüm, testo 600 civarı.

Askere gidip geldiğinde eski haline dönmek aşırı kolay olur. Çünkü yıllarca ara vermeyeceksin. Tavsiyem askerden sonra direkt ilaca başlama. Bırak kas hafızan çalışsın kütlen yerine gelsin altyapıyla başlamak her zaman ++++++++

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocalar başka önerileriniz var mı bu ilaçlar dışında, daha iyi/mantıklı bir seçenek olabilecek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
hislerpişman, Bir saat önce yazdı:

Hocalar başka önerileriniz var mı bu ilaçlar dışında, daha iyi/mantıklı bir seçenek olabilecek?

Mk677 + rad140 iyi iş yapabiliyor araştırmanı öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10, 2 saat önce yazdı:

Mk677 + rad140 iyi iş yapabiliyor araştırmanı öneririm

Teşekkürler, saç döktüğüne dair bir video izledim. Henüz çok sık ve sağlıklı olsada genetiğimde saç dökülmesi var. Başka önerebileceğiniz var mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
hislerpişman, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkürler, saç döktüğüne dair bir video izledim. Henüz çok sık ve sağlıklı olsada genetiğimde saç dökülmesi var. Başka önerebileceğiniz var mıdır?

Bu sarmslar yüzünden ciddi bir saç dökülmesi yaşayan görmedim ama bunlarda bile saçın dökülecekse ciddi anaboliklere girdiğinde neler olur. Yinede (benim gibi) yarın birgün başın ağrısın istemiyorsan en az yan etkiyle Mk677'de karşılaşırsın fakat aynısını rad için söyleyemem :)

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.