Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Enesggz

Preeworkout içtiğim zaman uyku problemleri yaşıyorum bu durumu nasıl aşabilirim?

Önerilen İletiler

Enesggz    3

Merhabalar bu sorunu hep yaşıyordum artık canıma tak etti haftada 2 gün göğüs günüm var bu günlerde sadece 1 ölçek preeworkout kullanıyorum antremanım çok iyi geçiyor fakat sabah 10da bile yapsam antremanı o gece hiç bir türlü uyuyamıyorum özellikle gece yatmadan 1 saat önce 5mg melotonin 2 bardak papatya çayı içiyorum yok  hiç bir işe yaramıyor gece uyuyamadığım için uyku düzeni bozulmasın diye bu sefer sabahda uyumuyorum ve mecburen o gün off day yapmak zorunda kalıyorum psikolajimi bozdu artık bu durum bunu yaşayan başka birileride varmı acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baris10    30

Dostum durum sana özel değil benimde yaşadığım oluyor, kafeini kaç mg alıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Enesggz    3
Baris10, 8 dakika önce yazdı:

Dostum durum sana özel değil benimde yaşadığım oluyor, kafeini kaç mg alıyorsun?

3600 mg beta alanin - 1000mg l-strülin   -1000mg arjinin.  -800 mg taurin. -210 mg kafein 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    30
Enesggz, 1 dakika önce yazdı:

3600 mg beta alanin - 1000mg l-strülin   -1000mg arjinin.  -800 mg taurin. -210 mg kafein 

Sana önerim kafein içermeyen preleri kullan, illa kafein alıcam diyosan bi fincan nescafe içersin yeter. Ayrıca kafeini uykudan minimum 7 saat önce alman çok daha iyi olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Enesggz    3
Baris10, 2 dakika önce yazdı:

Sana önerim kafein içermeyen preleri kullan, illa kafein alıcam diyosan bi fincan nescafe içersin yeter. Ayrıca kafeini uykudan minimum 7 saat önce alman çok daha iyi olacaktır.

Bugün sabah 10da gittim antremana antremandan sonra 6 7 litre su içmişimdir kafeini atsın diye vücut.  Kafeinsiz uyarıcıyı denedim fakat antremanı o kadar iyi çıkartamıyorum uyuyamadığım günler yaptığım antremanın da çöp olduğunu düşünüyorum kaslar kendini onaramadığı için moral bpzuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    30
gönderildi (düzenlendi)
Enesggz, 8 dakika önce yazdı:

Bugün sabah 10da gittim antremana antremandan sonra 6 7 litre su içmişimdir kafeini atsın diye vücut.  Kafeinsiz uyarıcıyı denedim fakat antremanı o kadar iyi çıkartamıyorum uyuyamadığım günler yaptığım antremanın da çöp olduğunu düşünüyorum kaslar kendini onaramadığı için moral bpzuyor

Valla dostum aradan o kadar zaman geçmesine rağmen yine etkiliyorsa kafein toleransın çok düşüktür. Şahsen akşam idman yapacağım günler kafeinsiz pre + citrulline kullanıyorum, pump iyi oluyor.

tarihinde Baris10 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Enesggz    3
Baris10, 4 dakika önce yazdı:

Valla dostum aradan o kadar zaman geçmesine rağmen yine etkiliyorsa kafein toleransın çok düşüktür. Şahsen akşam idman yapacağım günler kafeinsiz pre + citrulline kullanıyorum, pump iyi oluyor.

Peki kas gelişimini olumsuz etkilermi 1 gün uyumazsak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    30
Enesggz, 1 dakika önce yazdı:

Peki kas gelişimini olumsuz etkilermi 1 gün uyumazsak 

Tabi etkiler uyumazsan ertesi günkü idmanda alacağın verimde büyük ölçüde azalır. Kafein gerçekten ihtiyaç duyulduğunda güzel bir etken ama abartı/gereksiz şekilde kullanıldığında kâbusa dönüşebiliyor. En iyisi kafein olmadan antrenman yapabilmeyi vücuda alıştırmak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Enesggz    3
Baris10, 23 dakika önce yazdı:

Tabi etkiler uyumazsan ertesi günkü idmanda alacağın verimde büyük ölçüde azalır. Kafein gerçekten ihtiyaç duyulduğunda güzel bir etken ama abartı/gereksiz şekilde kullanıldığında kâbusa dönüşebiliyor. En iyisi kafein olmadan antrenman yapabilmeyi vücuda alıştırmak :)

Teşekkür ederim hocam 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    8

kafeinden kaynaklanıyor bende mesela öğleden sonra kahve içsem uyuyamam şaka gibi gelicek ama akşam 7 8 gibi kola içsem bile gözler fal taşı gibi oluyor yatakta :D en iyisi kafeinsiz pre bulmak veya kendin yapıcaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emremmt    15

aynı sorunu 3 aydır bende yaşıyorum kafein içeren suplement kullandığımda gece 2 3 e kadar uyuyamıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makro1178    17

valla tamamen kişiye özel durumdur hocam bu ben ölçeğinde 4500 beta alanin - 3000 arjinin - 1000 stirülin - 1500 betain - 800 taurin - 210 kafein olan preden 2 ölçek alıyorum antrenman öncesi  + espresso atıyorum 1.5 saat antrenman sonrasında sızıp kalıyorum ( prenin boşlugu oldugunu sanmıyorum piyasadaki çoğu preyi kullandım durumda değişme yok bende mesela uykuya gram etki etmıyor )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    129
Enesggz, 8 saat önce yazdı:

Merhabalar bu sorunu hep yaşıyordum artık canıma tak etti haftada 2 gün göğüs günüm var bu günlerde sadece 1 ölçek preeworkout kullanıyorum antremanım çok iyi geçiyor fakat sabah 10da bile yapsam antremanı o gece hiç bir türlü uyuyamıyorum özellikle gece yatmadan 1 saat önce 5mg melotonin 2 bardak papatya çayı içiyorum yok  hiç bir işe yaramıyor gece uyuyamadığım için uyku düzeni bozulmasın diye bu sefer sabahda uyumuyorum ve mecburen o gün off day yapmak zorunda kalıyorum psikolajimi bozdu artık bu durum bunu yaşayan başka birileride varmı acaba

Melatonin içeren takviye kullanırsan 30-45 dk ya uyursun..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    8
SantoR, 2 saat önce yazdı:

Melatonin içeren takviye kullanırsan 30-45 dk ya uyursun..

kafein hassasiyeti olana etki edeceğini zannetmiyorum ben ilk gün kullandım çok güzel uyudum 2. gün uyuyamadım 3. gün 2 tane içtim gene etki etmedi bıraktım kullanmayı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6

Hocam kafeinsiz preler mevcut trde onları kullan kafein içeren pre workoutları bence çok çok yorgun olduğun zaman kullan çok fazla tüketim olduğunda zamanla anksiyete arttırıyor hemde bir zaman sonra ritim bozukluğuda yapabiliyor pre workoutlar çünkü sen başlıyorsun kullanıyorsun 210mg yetmiyor vücut alışıyor daha sonra sen daha çok arttırıyorsun daha fazla kafein alıyorsun bence en iyisi kafein yada presiz antremana alışmak su için en iyisi odur :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.