Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mentzer

Küre girmek için formum yeterli mi?

Önerilen İletiler

Mentzer    1

Öncelikle merhabalar,

2 yıldır vücut geliştirme sporuyla uğraşıyorum ara verdiğim zamanlar da oldu fakat artık bazı şeyleri doğal olarak yapmak canımı sıkıyor. Çünkü ya zayıf fit yada yağlı büyük olabiliyorum hiç ikisi aynı anda olmuyor ve belki güzel birşeyler çıkarsa ilerde yarışma yapmakta istiyorum . Ama bence küre girmenin en önemli detayı başlangıç formu çünkü bir evin temeli ne kadar sağlamsa depreme o kadar dayanıklı olur. Formum  yeterlimi değil mi sizden öğrenmek isterim ,sustonon ve rimo kombinlemeyi düşünüyorum

• yaş 21
  • boy186
  • kilo 100

ilk 2 foto definasyon sırt ve camdan çekilmiş olan bulk halim ve şuan bulktayım

• ölçüler: omuz 140 
  • kol 43
  • göğüs 125
  • bel 98
  • bacak 80 gibi bişey di (yanlış ölçmüş olabilirim)

IMG_4760.jpeg IMG_2964.jpeg IMG_6047.png IMG_6185.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

barisates    19

gayet güzel bir şey çıkar bu fizikten yeterli tabi ama küre girmeyi düsünüyorsan kürün getirilerinin hepsini göze almak zorundasın ve 1 kür yapıp bırakırım gibi bir kafa bana mantıklı gelmiyor iyi düsünmek gerek

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.464

2 yıl vücut geliştirme geçmişi zaten kısa. Onda bile ara verdiğin olmuş. Yaşın da çok genç. Bence önce bu işi gerçekten rutine oturtup, doğal sınırlara dayanıp öyle küre girmen daha doğru olur.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091

Bence suan erken ve eğer gireceksen bile bu yağ oranında girmeni çok önermem. Hem hormonal sistemin optimal çalışması için hemde koyduğun kütlenin kas mı yağ mı vs anlamak için yağ oranını iyice düşürüp öyle başla eğer başlayacaksan da ama yerinde olsam en az 1 sene daha düzenli ara vermeden spor yapar öyle düşünürdüm. 

• Beğen 2
  • +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emremmt    12

eğer yarışmacı değilsen 23 25 e kadar beklemeni tavsiye ederim öncesinde girildiğinde hormonları geri toparlamak zor olabiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137

küre girmek sana bağlı ama ben olsam bu yağ oranında hele sustanonla asla girmezdim su balonuna çevirir bu haldeyken şuan bulk değil yağ yakmaya yönelik bir kür yapabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mentzer    1
Draqul Org, 6.08.2024 - 18:59 yazdı:

Merhaba dostum. Heavy duty mi çalışıyorsun?

tam %100 aynısı değil yorumladım biraz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    21
Mentzer, 43 dakika önce yazdı:

Paylaşma şansın var mıdır, kısa süren antrenman programı arıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
Mentzer, 1 saat önce yazdı:

Programını internetten mi aldın veya videoları izleyip onlar gibi mi yaptın?

Bende mike mentzerin tüm kitapları var istersen bir program yazayım sana ordan

sp371, 55 dakika önce yazdı:

Paylaşma şansın var mıdır, kısa süren antrenman programı arıyorum.

sana da yazarım biseyler ama formunu bilmiyorum senin de. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    21
Draqul Org, 21 saat önce yazdı:

Boy 180 kilo 65 çok yağlı değilim %12 falan. Antrenman sürem 1saati geçiyor, orijinal programı kullandım bi süre tek set tükeniş şeklinde yeterli gelmedi gibi aslında günleri ayarlayamadım  haftada kaç gün antrenman yapcağımı off günleri falan. Kürdeyim 500 testo alıyorum yaz olduğundan dolayı bulkta değilim 1 aya kalori arttıracam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
sp371, 2 saat önce yazdı:

Boy 180 kilo 65 çok yağlı değilim %12 falan. Antrenman sürem 1saati geçiyor, orijinal programı kullandım bi süre tek set tükeniş şeklinde yeterli gelmedi gibi aslında günleri ayarlayamadım  haftada kaç gün antrenman yapcağımı off günleri falan. Kürdeyim 500 testo alıyorum yaz olduğundan dolayı bulkta değilim 1 aya kalori arttıracam

Tek set tükeniş yeterli olacaktır programı doğru yaptığın zaman. Bazen 1 set yeterli değilmiş gibi 2. Seti yaparsın ama bu doğru değil. Tek set yeterli olacaktır. ne kadardır kesintisiz spor yapıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    21
Draqul Org, 35 dakika önce yazdı:

Tek set tükeniş yeterli olacaktır programı doğru yaptığın zaman. Bazen 1 set yeterli değilmiş gibi 2. Seti yaparsın ama bu doğru değil. Tek set yeterli olacaktır. ne kadardır kesintisiz spor yapıyorsun?

Spora geçen yıl haziranda başladım, araya hastalık vs girdi 3 4 ay bıraktığım zamanlar oldu şuan kesintisiz devam. Heavy dutyi haftada 3 gün mü çalışıyorsun? Kürde olan biri için az değil mi çünkü toparlanma daha çabuk oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
Draqul Org, 08.08.2024 - 14:55 yazdı:

Genel bi program yazarsan güzel olur benimde denemeyi düşündüğüm program  setleri tekrar sayıları değiştirilebilir orta ileri bi prog iş görür aslında 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
sp371, 4 dakika önce yazdı:

Spora geçen yıl haziranda başladım, araya hastalık vs girdi 3 4 ay bıraktığım zamanlar oldu şuan kesintisiz devam. Heavy dutyi haftada 3 gün mü çalışıyorsun? Kürde olan biri için az değil mi çünkü toparlanma daha çabuk oluyor 

Kaslarrın ne zaman tamamen iyileşirse o zaman antrenmana gidiyorsun benhaftada 3 kez gidiyorum çünkü anca öyle iyileşiyor ama mesela bacak 6 gün sürüyor.

senin 2 gün sürebilir 3 gün sürebilir ama gerçek program o kadar farklı ki ağrıyı uzun süre hissediceksin.

rıza333, 3 dakika önce yazdı:

Genel bi program yazarsan güzel olur benimde denemeyi düşündüğüm program  setleri tekrar sayıları değiştirilebilir orta ileri bi prog iş görür aslında 

herkesin durumu farklı o yüzden öyle bir program pek iyi olmaz örneğin bel boşluğu olan birinin deadlift yapması iyi değil ama ben yazıp buraya atarsam oda deadlift yapacak.

ikinize de orta ileri seviye bir program atcam programınız aynı olcak orta ileri seviye çünkü.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    21
Draqul Org, 9 dakika önce yazdı:

Kaslarrın ne zaman tamamen iyileşirse o zaman antrenmana gidiyorsun benhaftada 3 kez gidiyorum çünkü anca öyle iyileşiyor ama mesela bacak 6 gün sürüyor.

senin 2 gün sürebilir 3 gün sürebilir ama gerçek program o kadar farklı ki ağrıyı uzun süre hissediceksin.

herkesin durumu farklı o yüzden öyle bir program pek iyi olmaz örneğin bel boşluğu olan birinin deadlift yapması iyi değil ama ben yazıp buraya atarsam oda deadlift yapacak.

ikinize de orta ileri seviye bir program atcam programınız aynı olcak orta ileri seviye çünkü.

Mike hocanın program ilgi çekici aylardır aklımda ama uygulayamadım, şuan güray hoca hipertrofi uyguluyorum. Kürde misin peki?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
sp371, 16 dakika önce yazdı:

Mike hocanın program ilgi çekici aylardır aklımda ama uygulayamadım, şuan güray hoca hipertrofi uyguluyorum. Kürde misin peki?

Sarm küründeyim

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
Draqul Org, 2 dakika önce yazdı:

Sarm küründeyim

Dostum sanırım rad140 kullanıyordun. Kaçıncı haftadasın ve etkiler nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    40
Baris10, 6 saat önce yazdı:

Dostum sanırım rad140 kullanıyordun. Kaçıncı haftadasın ve etkiler nasıl?

Rad-140 ve mk-677.

11. haftadayım ve 20mg den 10mg ye düşürdüm bi 6-7 gün 10mg kullanıp bitiricem kürü.

etkiler süper haftaya ilk gün ve son gün formumu atıcam buraya.

yan etki olarakta beni rahatsız eden tek şey sivilceler. Beslenmede iyi olmayınca daha fazla çıktı tabi

rıza333, 7 saat önce yazdı:

Dostlarım programı bir kaç dakika sonra orta-ileri seviye herkes yararlansın diye forumda paylaşıcam ordan bakabilirsiniz teşekkür ederım😊

• Beğen 2
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    8
sp371, 4 saat önce yazdı:

Tulug Topa videolarını izle. Heavy duty nin bir varyasyonu ben iyi verim alıyorum şahsen. Heavy duty de denemiştim mike mentzerın kitabından kopyalayarak o da iyiydi ama Tuluğ Topa hocanın sistemi daha iyi geldi bana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.