Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ENFAL

Sarms kullanımı sonrası hormon değerlerime göre pct yapmalı mıyım?

Önerilen İletiler

ENFAL    2

Merhaba değerli hocalar ve arkadaşlarım,

7 hafta + 2 gün Rad140 Sarms Kullandım ve Amerikan marka orjinal chemyo olmasına rağmen pump ve hafif güç artışı dışında bir etki almadım. Buna rağmen öncesi ve sonrası Kan değerlerim ektedir. Sizce Pct yapmalı mıyım veya herhangi bir öneriniz var mı?

photo_2024-07-26_11-53-49.thumb.jpg.940c09c42ed6bffbb6b6a2d721a215ae.jpg

Düzensiz aralıklar ile Nac600 kullandım.

• Voov!! 2
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tegoo    29

Pct yapmana gerek yok Lh ve fsh oynamamış bile testesteronun baskılanmış ve karaciğer değerlerin yükselmiş , karaciğer koruyucu kullanabilirsin milk thistle ve enginar yemelisin bol bol ve kardiyo eğer libido problemin varsa Serko hocanın bitkisel kürlerini kullanabilirsin ve Tribulus tarzı testesteron booster kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
gönderildi (düzenlendi)

Merhabalar. 

Karaciğer değerleri çok bozulmuş. Redditte baya üzerinde araştırma yaptığım bir konu RAD140. İlaçtan kesin emin misin? Yurtdışından mı alındı?

Ayrıca yine redditte ne olursa olsun muhakkak 2 haftalık yarım doz klomen PCT yapıyorlar.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

Karaciğerlerin için Liv 52 ve nac 600 kullanabilirsin bir kaç güne yarı yarıya düşer Enginar özü ve milk thistle de olabilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
gönderildi (düzenlendi)

Eğer beslenme, antrenman, uyku vb şeyler tam ise çok fazla etki alamamış olmanın sebebi tek bir sarms üzerinden gitmen olduğunu düşünüyorum eğer yanına kombine mk-677 ekleseydin daha iyi verim alırdın 

Rad-140'ı tek başına kullanan çok görmedim hatta ilk defa görüyorum

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
EmreGundi, 4 dakika önce yazdı:

Eğer beslenme, antrenman, uyku vb şeyler tam ise çok fazla etki alamamış olmanın sebebi tek bir sarms üzerinden gitmen olduğunu düşünüyorum eğer yanına kombine mk-677 ekleseydin daha iyi verim alırdın 

Redditte örnekleri çok. Hatta only MK677 ve only RAD140 yapmış aynı kişi. 

Aynı açıdan fotoraf çekip karşılaştırma yapmış. RAD140 daha keskin bir görüntü vermiş vs vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL    2
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar. 

Karaciğer değerleri çok bozulmuş. Redditte baya üzerinde araştırma yaptığım bir konu RAD140. İlaçtan kesin emin misin? Yurtdışından mı alındı?

Ayrıca yine redditte ne olursa olsun muhakkak 2 haftalık yarım doz klomen PCT yapıyorlar.

Hocam chemyo normalde türkiyeye gönderim yapamıyor fakat amerikadan ürünü bizim yerimize alıp türkiyeye kargolayan siteler var ücret karşılığında. o siteler vasıtasıyla aldım. Onlar ilacın içini boşaltıp başka birşey doldurmadılarsa büyük ihtimal orjinaldir çünkü chemyonun sahtesi yok diye biliyorum. Sizce pct yapmalımıyım, elimde bir kutu klomen bir kutuda tamoxifen var. yoksa boşa harcamayayım mı onları.

Tegoo, 5 saat önce yazdı:

Pct yapmana gerek yok Lh ve fsh oynamamış bile testesteronun baskılanmış ve karaciğer değerlerin yükselmiş , karaciğer koruyucu kullanabilirsin milk thistle ve enginar yemelisin bol bol ve kardiyo eğer libido problemin varsa Serko hocanın bitkisel kürlerini kullanabilirsin ve Tribulus tarzı testesteron booster kullanabilirsin.

Doğal testo booster suplementler yeterli mi, Nac600 kullanmıştım kürdeyken düzensiz aralıklar ile şimdi tekrar başlayayım o zaman, karaciğere iyi gelecekse.

SERKO, 4 saat önce yazdı:

Karaciğerlerin için Liv 52 ve nac 600 kullanabilirsin bir kaç güne yarı yarıya düşer Enginar özü ve milk thistle de olabilir 

Tamamdır nac kullanmaya devam edeceğim.

EmreGundi, 2 saat önce yazdı:

Mk'yıda kullanmıştım tek başına fakat oda pump ve enerji dışında pek etki yapmadı, üstelik onu kullandıktan sonra insülin direnci başladı onunla alakalımı bilmiyorum. Birde redditte insanların sarmsları tek başına kullandığını gördüm ilk seferlerinde, o yüzden tek kullandım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
gönderildi (düzenlendi)
ENFAL, 14 dakika önce yazdı:

Hocam chemyo normalde türkiyeye gönderim yapamıyor fakat amerikadan ürünü bizim yerimize alıp türkiyeye kargolayan siteler var ücret karşılığında. o siteler vasıtasıyla aldım. Onlar ilacın içini boşaltıp başka birşey doldurmadılarsa büyük ihtimal orjinaldir çünkü chemyonun sahtesi yok diye biliyorum. Sizce pct yapmalımıyım, elimde bir kutu klomen bir kutuda tamoxifen var. yoksa boşa harcamayayım mı onları.

2 hafta yani 14 gün 1/2 dozda klomen kullandığında 7 tane harcamış olursun. Zaten çok da pahalı bir ilaç değil. Tam garanti etmiş olursun. Ama karaciğerinin anormal yükselmesini sevmedim. Reddite de bu denli yükselen bir örnek görmedim. Temiz mi beslendin kür boyunca? Alkol kullanımı vs söz konusu oldu mu? Sebebini anlamaya çalışıyorum.

MK677 şuan bana 2 kg olarak yansıdı. Kürden sonra TRT doza geçince haliyle kütle kaybetmiştim ki bu beklenen bir şey. Hızlıca yerine koymaya başladı. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
ENFAL, 46 dakika önce yazdı:

Tamamdır nac kullanmaya devam edeceğim.

Mk'yıda kullanmıştım tek başına fakat oda pump ve enerji dışında pek etki yapmadı, üstelik onu kullandıktan sonra insülin direnci başladı onunla alakalımı bilmiyorum. Birde redditte insanların sarmsları tek başına kullandığını gördüm ilk seferlerinde, o yüzden tek kullandım.

Ben de mk-677yi genelde tek başına kullanıyorum ama ostarine, ligandrol, rad-140 onları tek başına kullanmam maksimum etkiyi almak için illa kombine etmek gerektiğini düşünüyorum. Bu arada noxy denemeni tavsiye ederim 

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Redditte örnekleri çok. Hatta only MK677 ve only RAD140 yapmış aynı kişi. 

Aynı açıdan fotoraf çekip karşılaştırma yapmış. RAD140 daha keskin bir görüntü vermiş vs vs.

Yazımdan sonra girip baktım ve gördüm abi. Ama yine de bana göre only yapılması bazı sarmslar hariç maksimum verimi vereceğini düşünmüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL    2
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

2 hafta yani 14 gün 1/2 dozda klomen kullandığında 7 tane harcamış olursun. Zaten çok da pahalı bir ilaç değil. Tam garanti etmiş olursun. Ama karaciğerinin anormal yükselmesini sevmedim. Reddite de bu denli yükselen bir örnek görmedim. Temiz mi beslendin kür boyunca? Alkol kullanımı vs söz konusu oldu mu? Sebebini anlamaya çalışıyorum.

MK677 şuan bana 2 kg olarak yansıdı. Kürden sonra TRT doza geçince haliyle kütle kaybetmiştim ki bu beklenen bir şey. Hızlıca yerine koymaya başladı. 

Hocam klomen testosteronun eski haline gelmesi için mi, yoksa lh fsh içinmi.

Alkol vs kullanmadım hocam, Fazla su tüketemedim belki ondan olabilir, nac kullanmaya devam etsem düzelir mi?

Oral steroidler karaciğere çok zararlı dedikleri için kullanmadım, sarms ta bu kadar zarar verdiyse pek te fark yokmuş heralde, oral steroid mi kullansaydım sizce.

EmreGundi, 4 saat önce yazdı:

Ben de mk-677yi genelde tek başına kullanıyorum ama ostarine, ligandrol, rad-140 onları tek başına kullanmam maksimum etkiyi almak için illa kombine etmek gerektiğini düşünüyorum. Bu arada noxy denemeni tavsiye ederim 

Noxy'i Burak hoca mı satıyor. mk677siz rad+ostarin rad+lgd gibi kombinasyonlar var mı?

@rastlantisal Hocam klomen kullanırsam lh ve fsh daha da yükselip zararı olmaz mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

LH ve FSH PCT'de zaten yükselir. Bu da Testosteron ve Sperm üretimini tetikler. O yüzden PCT yaparız.

Benim şaşırdığım da o oldu. O yüzden kaynağını sorup duruyorum. Trenbolone kadar yükseltmiş karaciğer değerlerini. NAC1200 + Black Guardian kullan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
ENFAL, 4 saat önce yazdı:

Noxy'i Burak hoca mı satıyor. mk677siz rad+ostarin rad+lgd gibi kombinasyonlar var mı?

Mk-677-Rad-140 mix (bulk) ve Cardarine ve SR9009 mix (yağ yakım) olması lazım sadece bunların mixi vardı.

Burak hoca satıyor. Kendin sarms kombinasyon yapabilirsin. Amacına göre Burak hocayla konuş kombinasyon yapabilirsin.

Ben şahsi olarak ostarine+ligandrol+mk-677 yapacaktım sakatlandım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16

Ben pump ve hafif güç artışı dışında etki alamamanın sebeplerinden birisinin testosteronun baskılanması olduğunu düşünüyorum, testosteron baskılayacak ilaçlarla birlikte (ki baskılamayacak ilaç çok az mk-677 var growth vs. var) testosteron kullanılması gerektiğini düşünüyorum yoksa tam verim alınamıyor senin durumunda olduğu gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL    2
ed4wert4, 41 dakika önce yazdı:

Ben pump ve hafif güç artışı dışında etki alamamanın sebeplerinden birisinin testosteronun baskılanması olduğunu düşünüyorum, testosteron baskılayacak ilaçlarla birlikte (ki baskılamayacak ilaç çok az mk-677 var growth vs. var) testosteron kullanılması gerektiğini düşünüyorum yoksa tam verim alınamıyor senin durumunda olduğu gibi.

Ama sarmı tek başına kullanan çok fazla kişi var, onlar nasıl etki alıyor? Birde benim lh ve fsh aynı kalırken testosteron neden düştü acaba.

Bu arada Sarm kandan 24 saatte çıkıyor dedikleri için 24 saat sonra test verdim umarım doğru yapmışımdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
killmong    2

Hiç kas kütlesi ekleyemediniz mi hocam? Chemyo redditte çok övülen bir marka, orjinalliğini sorgulayabildiniz mi süreç içerisinde. Kaç kilosunuz ? Kaç yıllık spor geçmişiniz var bunları da ekleyebilir misiniz. Teşekkürler

@rastlantisal hocam sizi görünce sormak istedim, umarım forum kurallarına aykırı bir hamlede bulunmuyorumdur. Yanılmıyorsam siz testo enanth (125mg diye hatırlıyorum ama yanlış da olabilirim ) + mk677 deniyordunuz en son. Nasıl gidiyor, verim alabiliyor musunuz, daha önce hiç rad140 kullandınız mı ? İlk kür için rad140 yerine 250mg testo enanth düşünüyorum sizden de fikir almak istedim. İyi geceler dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL    2
killmong, 6 dakika önce yazdı:

Hiç kas kütlesi ekleyemediniz mi hocam? Chemyo redditte çok övülen bir marka, orjinalliğini sorgulayabildiniz mi süreç içerisinde. Kaç kilosunuz ? Kaç yıllık spor geçmişiniz var bunları da ekleyebilir misiniz. Teşekkürler

Bende çok övüldüğü için tercih ettim ama orjinalliğini sorgulayabilecek kod karekod vs. yoktu. Chemyonun sahtesi üretilmiyor diye biliyorum, çünkü yabancı forumlarda ve redditte hiç öyle birşeyle karşılaşmadım. çocukluğumdan beri hep spor yaptım ama fitnessta iki yıldan fazlayı geride bıraktım. Sarmsdan dolayı kütle artışı hissetmedim sadece kaslar birazcık sertleşti. Kendi kendime hiç iğne vurma deneyimim olmadığı için steroide bulaşmak istemedim ama bilseydim testo kullanırdım bunun yerine.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
killmong    2
ENFAL, 4 dakika önce yazdı:

Bende çok övüldüğü için tercih ettim ama orjinalliğini sorgulayabilecek kod karekod vs. yoktu. Chemyonun sahtesi üretilmiyor diye biliyorum, çünkü yabancı forumlarda ve redditte hiç öyle birşeyle karşılaşmadım. çocukluğumdan beri hep spor yaptım ama fitnessta iki yıldan fazlayı geride bıraktım. Sarmsdan dolayı kütle artışı hissetmedim sadece kaslar birazcık sertleşti. Kendi kendime hiç iğne vurma deneyimim olmadığı için steroide bulaşmak istemedim ama bilseydim testo kullanırdım bunun yerine.

hocam aldığınız yöntem sebebi ile merak ettim. Redditte, forumlarda vs çok bilinen bir marka kullanan yorumlar da genelde insanlar memnun, çok az memnun olmayan gördüm reddit üzerinde onlar da bana kalırsa ya hiçbir şeyden memnun olmayan tayfa ya da başka markaları öven türde insanlardan. 

Özel olmazsa yaşınız kaç bu arada, 2 yıllık fitness geçmişi ile zaten düzgün bir fiziğiniz olduğunu varsayıyorum, üzerine hiçbir şey ekleyememek biraz garip geldi, bir de bu karaciğer değerleri de çok yüksek gözüktü gözüme. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum tekrardan, düzeleceğine eminim. Beslenmeniz nasıldı? Kaç gr protein alıp kaç kalori tüketiyordunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gazomika    3

bende de chemyo marka rad lgd mk677 var kullanmasam mj şimdi korktum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL    2
killmong, 26.07.2024 - 23:58 yazdı:

hocam aldığınız yöntem sebebi ile merak ettim. Redditte, forumlarda vs çok bilinen bir marka kullanan yorumlar da genelde insanlar memnun, çok az memnun olmayan gördüm reddit üzerinde onlar da bana kalırsa ya hiçbir şeyden memnun olmayan tayfa ya da başka markaları öven türde insanlardan. 

Özel olmazsa yaşınız kaç bu arada, 2 yıllık fitness geçmişi ile zaten düzgün bir fiziğiniz olduğunu varsayıyorum, üzerine hiçbir şey ekleyememek biraz garip geldi, bir de bu karaciğer değerleri de çok yüksek gözüktü gözüme. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum tekrardan, düzeleceğine eminim. Beslenmeniz nasıldı? Kaç gr protein alıp kaç kalori tüketiyordunuz ?

Teşekür ederim, Redditteki yorumların fake reklam olma ihtimalide var, Yabancı laboratuvarlar redditte reklama çok önem veriyor. Dikkat ettiyseniz youtubede chemyo ile alakalı hiç before/after yok çoğu redditte. Sarms başlığı altındaki bütün reddit konularını gezdim yorumlarda Konuların reklam olduğu chemyonun abartıldığı yazılan yorumlar vardı, tabi bu yorumlar azınlıkta olduğu için önemsemedim ama şimdi doğru olma ihtimali olabilir diye düşünüyorum. Belkide benim genetiğim kötüdür dozu arttırarak bi 8 hafta daha kullanmam gerekiyordur ama öyle olsaydı da karaciğerleri elime alırdım büyük ihtimal :D

gazomika, 13 saat önce yazdı:

bende de chemyo marka rad lgd mk677 var kullanmasam mj şimdi korktum

Elinde varsa kullan boşa gitmesin, korkmana gerek yok. Testoyu baskıladığını zaten biliyorsundur diye varsayıyorum, burdaki tek korkulacak konu karaciğer değerleri ama ben nacı düzenli kullanmadım eğer sen hergün 600mg nac ve milkthistle ile kullanırsan değerlerin bu kadar artmaz diye düşünüyorum. Birde üçünü birden kullanırsan ağır kaçabilir, üçünü birden kullanacaksan dozu düşük tut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
killmong, 7/26/2024 - 23:38 yazdı:

@rastlantisal hocam sizi görünce sormak istedim, umarım forum kurallarına aykırı bir hamlede bulunmuyorumdur. Yanılmıyorsam siz testo enanth (125mg diye hatırlıyorum ama yanlış da olabilirim ) + mk677 deniyordunuz en son. Nasıl gidiyor, verim alabiliyor musunuz, daha önce hiç rad140 kullandınız mı ? İlk kür için rad140 yerine 250mg testo enanth düşünüyorum sizden de fikir almak istedim. İyi geceler dilerim

Kendi başlığımda detaylıca irdeliyorum.

Haftalık 90mg Testosteron Enhantate alıyorum. Bu PCT yapıp normale döndüğünde olacak hormon seviyesi. Tabi ki kütle kaybediyordum yazın da etkisi ile ama MK677 durdurdu. Üstüne kilo eklemeye başladı. Daha da yetmedi libido etkileşimini kürdeki değil doğal haldeki etkileşim biçimine çevirdi. Gibi bir sürü güzel etkisini yaşıyorum. Henüz şişenin %60ını kullandım. 5-6 şişe sonrasını hayal edemiyorum.

TRT Doz testosteron + MK677 + Androjenik bir sarms ile devam edeceğim. Şimdilik ibre RAD140'dan yana görünüyor ama şu karaciğer işi kafamı kurcaladı. Biraz daha detaylı araştırma yapıp nihai kararımı vereceğim. 

Sana tavsiyem düşük doz testo + MK677 olurdu doğrusu. Bu ikisini hep kullanıp ara ara döngüler halinde amacıma yönelik androjenik bir sarms eklerdim. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.