Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokcen11

PREGNYL KULLANIMI HAKKINDA..

Önerilen İletiler

gokcen11    0

Merhaba arkadaslar

Oncelikle hocalarimizdan bu konuda yardim bekliyorum.

Bu pregnyl konusu herkezin kafasinda soru isareti yaratmis durumda. Ve okudugum yerlerdede dogru duzgun bir aciklama denk gelmiyor hic bir sekilde.

Oncelikle 5oooui pregnly nin tek seferde vurulmayacaginda hem fikiriz.

Fakat hocalarimiz bagzen goruyorum pct de 5oooui yi 10 vuruma bol 3 kez vur yada 4 kez vur gibi yorumlar yapiyorlar yani 15oo ui yeterli gordukleri oluyor.

Sorularim sunlar ki eminom herkez icin aydinlatici olacaktir.

1-Kur sonu testimizi yaptirdik pregnyl gereklimi ? Gerekli ise ne kadar gerekli bunlari neye dayanarak gerekli olup olmadigini anliycaz net bir aciklama bekliyorum.

2- pregnyl 10 vuruma bolme durumu ile alakali buni tam olarak aciklayici olarak anlatrmisiniz ? Eczaneden nasil bi sivi alacagiz enjektor de nereye kadar suyu cekecegiz nereye karistiracagiz vs vs vs..

3- boldukten sonra insulin ignesyle her gun mu yoksa 2 yada 3 gunde bir olarakmi yapacagiz ?

Simdiden tesekkkurler iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

1-Kur sonu testimizi yaptirdik pregnyl gereklimi ? Gerekli ise ne kadar gerekli bunlari neye dayanarak gerekli olup olmadigini anliycaz net bir aciklama bekliyorum.

kullandığınız ilaca(deca-tren varsa kesin) kürünüzün uzunluğuna(genelde 12 den sonra gerekir.) ve lh-fsh değerlerinin 0,1 gibi değerler olduğunda kullanmalısınız.

choragon5000 için hiç uğraşmanıza gerek kalmayacak sadece 100 ünitelik insulin enjektörü almanız yeterli

prenyl i 10 a bölmek için ekstra gereken şeyler

flakonlu enjeksiyonluk su(eczaneden)

insulin enjektörü 100 ünitelik.

enjeksiyonluk suyun butun hepsini sırıngaya çekip içerisindeki suyu başka biryere aktarıyoruz şırıngada 1 ml kalacak şekilde

1 ml i icinde toz olan ampule aktarıyoruz

toz eridikten sonra 1 ml i çekip daha önceden boşalttığımız steril flakonun içine yavaşça köpürtmeden nazikçe dolduruyoruz.

15 dk dinlendikten sonra insüin enjektörümüzle 10 ünite çekiyoruz.

10 ünite=500 ui oluyor 1000 vuracaksanız 20 üniye çekeceksiniz gibi gibi yapabilirsiniz.

insulin enjektörüne çektiğimizi şuradan gördüğünüz gibi karından derialtı enjeksiyon ile gerçekleştiriyoruz.

viewtopic.php?f=12&t=997

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

kullandığınız ilaca(deca-tren varsa kesin) kürünüzün uzunluğuna(genelde 12 den sonra gerekir.) ve lh-fsh değerlerinin 0,1 gibi değerler olduğunda kullanmalısınız.

choragon5000 için hiç uğraşmanıza gerek kalmayacak sadece 100 ünitelik insulin enjektörü almanız yeterli

prenyl i 10 a bölmek için ekstra gereken şeyler

flakonlu enjeksiyonluk su(eczaneden)

insulin enjektörü 100 ünitelik.

enjeksiyonluk suyun butun hepsini sırıngaya çekip içerisindeki suyu başka biryere aktarıyoruz şırıngada 1 ml kalacak şekilde

1 ml i icinde toz olan ampule aktarıyoruz

toz eridikten sonra 1 ml i çekip daha önceden boşalttığımız steril flakonun içine yavaşça köpürtmeden nazikçe dolduruyoruz.

15 dk dinlendikten sonra insüin enjektörümüzle 10 ünite çekiyoruz.

10 ünite=500 ui oluyor 1000 vuracaksanız 20 üniye çekeceksiniz gibi gibi yapabilirsiniz.

insulin enjektörüne çektiğimizi şuradan gördüğünüz gibi karından derialtı enjeksiyon ile gerçekleştiriyoruz.

viewtopic.php?f=12&t=997

diyecek birşey bırakmamışsın eline sağlık, süper anlatım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

teşekkürler bu arada yaptığınız karışımı buzdolabında saklamalısınız tercihen 1 ay içinde tüketmelisiniz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokcen11    0

Choragon5ooo icin ugraaniza geerek yok dediniz yani direk kendi suyu ile karistirip insulin ignesine 5oo cekip cekip vurabilirmiyiz burada biraz soru isaretine dustum ?

Pregnlyi enjeksiyon suyu ile karstrip 1o a boluyoruzds choragonda neden fark var ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Choragon5000 un tozu zaten flakonda geliiyor kendi suyu da 1 ml o yuzden onceki yaptigimiz adimlari atlamis oluyoruz

Icinden cikan 1 ml suyu flakona doldurup 15 dk bekliyoruz elimizde gene 100 unitesi 5000 e tekabul eden sivi olmus oluyor

Insulin enjektoruyle 10 unite cekersek gene 500ui doza ulasmis oluruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokcen11    0

O halde zaten piyasasa pregnyl blunmadigina gore choragon5ooo alip kullanmak dahaantikli sahsen pregnyl de bulsam ugrasmak yerine choragon alirim sanirim :b

Harika anlatim hocam tesekkurler. Birde son olarak nolvadex ve klomen in kukkaniminida yazar misiniz ? Kac hafta gerekli dozajlar neye gore belirleniyor pregnyl anlatimi gibi bir anlatim bekliyorum sizden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.