Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

colw1n

Sarmlarım çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Önerilen İletiler

colw1n    18

Arkadaşlar merhaba nasılsınız?

• Sizce ürünler orjinal ve çalışıyor mu? Yeni part sipariş geçmeyi düşünüyorum duruma göre.

Aktif olarak 3 haftadır:

• Rad140 20mg
  • Mk677 50mg
  • Lgd4033 4mg

Kullanıyorum ve ölçümlerim şu şekilde arttı;

(sakatlıktan dolayı bacak çalışamıyorum çok aldırış etmeyin) ölçümler Başlangıç, 1. hafta, 2. hafta ve 3. hafta olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    426

Ürünlerin orijinal olup olmadığını belirlemek zor, ancak bazı ipuçlar ürünlerin orijinalliğini kontrol etmene yardımcı olabilir:

Ambalaj ve Etiketleme, Satıcı Güvenilirliği, Ürün Kodları ve Seri Numaraları, Fiyat, Yan Etkiler ve Etkiler.

En sağlıklı ipucu her zaman tahliler ortaya çıkarabilir ölçülerine baktığımda normal diyet ve spor yapan birisine aynı sonuçlar çıkar gibi geliyor ancak bu sarmslar uzun vadede açılacağı kanaatindeyim. O yüzden en az 2 aylik bir süreci gozlemleyebilir veya ilk ay sonrası tahlil verebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    18
AS1L, 21.07.2024 - 10:49 yazdı:

Ürünlerin orijinal olup olmadığını belirlemek zor, ancak bazı ipuçlar ürünlerin orijinalliğini kontrol etmene yardımcı olabilir:

Ambalaj ve Etiketleme, Satıcı Güvenilirliği, Ürün Kodları ve Seri Numaraları, Fiyat, Yan Etkiler ve Etkiler.

En sağlıklı ipucu her zaman tahliler ortaya çıkarabilir ölçülerine baktığımda normal diyet ve spor yapan birisine aynı sonuçlar çıkar gibi geliyor ancak bu sarmslar uzun vadede açılacağı kanaatindeyim. O yüzden en az 2 aylik bir süreci gozlemleyebilir veya ilk ay sonrası tahlil verebilirsin

Verdiğim tahlilde total testo ve büyüme hormonuma mı baktırmam gerekiyor?
Aktif olarak 2500 kalori alıyorum. Ağırlıklarımda ciddi bi artış var doğal olarak uzun süredir olmayan.
Örneğin lat pulldownda 70 ile set çıkarırken 90 ile 5 tekrar yapabiliyorum 85 ile 10-12 tekrar çıkıyor.
İncline bench pressde ise barın iki tarafınada max 25 takıp set atabiliyordum şimdi 35 35 takıyorum.

Arkasındaki seri numaraları sitesinden doğrulayınca orjinal çıkıyor.

Ürün görselleri (görselleri arkadaşımdan aldım aynı tamamen ürünler aynı yerden alındı);

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

Total testosteron ve büyüme hormonu seviyelerini kontrol ettirmen yararlı olabilir. Ayrıca, IGF-1 seviyelerine de bakılması, büyüme hormonu etkisini daha net gösterebilir.

Ayrıca, aldığın ürünlerin seri numaralarını doğrulamış olman, ürünlerin orijinal olduğunu gösteriyor ve bu da performansındaki artışı açıklayabilir. Beslenme ve antrenman düzeninle bu gelişmeleri desteklemeye devam etmen önemli.

Görsellerdeki SARMs'lerin ambalajı bana oldukça farklı geldi. Genellikle şişe içinde damla veya tablet formunda görmeye alışkınım. İlk bakışta bu ürünleri, günlük vitamin tozlarına benzettim; suya karıştırıp içilenlerden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    18
AS1L, 16 dakika önce yazdı:

Total testosteron ve büyüme hormonu seviyelerini kontrol ettirmen yararlı olabilir. Ayrıca, IGF-1 seviyelerine de bakılması, büyüme hormonu etkisini daha net gösterebilir.

Ayrıca, aldığın ürünlerin seri numaralarını doğrulamış olman, ürünlerin orijinal olduğunu gösteriyor ve bu da performansındaki artışı açıklayabilir. Beslenme ve antrenman düzeninle bu gelişmeleri desteklemeye devam etmen önemli.

Görsellerdeki SARMs'lerin ambalajı bana oldukça farklı geldi. Genellikle şişe içinde damla veya tablet formunda görmeye alışkınım. İlk bakışta bu ürünleri, günlük vitamin tozlarına benzettim; suya karıştırıp içilenlerden.

Ürünler tablet formda kilitli poşetin içinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16

3 Haftaya göre omuz ve kolda güzel gelişme var fakat ölçülerden de kıymetli olan şey kaldırdığın ağırlıkların artıp artmamış olması, kullandığın ürünlerden maksimum fayda almak için beslenmene ve uykuna dikkat etmeni öneriyorum. RAD 140 ve LGD4033 muhtemelen üretimi baskılayacaktır beraber kullanıyor olmandan dolayı ciddi bir baskılamayla karşı karşıya kalabilirsin ve küründe testosteron olmaması kötü sonuçlar doğurabilir, değerlerine baktırmanı öneriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    18
ed4wert4, 2 dakika önce yazdı:

3 Haftaya göre omuz ve kolda güzel gelişme var fakat ölçülerden de kıymetli olan şey kaldırdığın ağırlıkların artıp artmamış olması, kullandığın ürünlerden maksimum fayda almak için beslenmene ve uykuna dikkat etmeni öneriyorum. RAD 140 ve LGD4033 muhtemelen üretimi baskılayacaktır beraber kullanıyor olmandan dolayı ciddi bir baskılamayla karşı karşıya kalabilirsin ve küründe testosteron olmaması kötü sonuçlar doğurabilir, değerlerine baktırmanı öneriyorum.

Henüz bi libido ya da ereksiyon sorunu yaşamadım. Süreç bitince baktırmayı düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16
colw1n, 9 dakika önce yazdı:

Henüz bi libido ya da ereksiyon sorunu yaşamadım. Süreç bitince baktırmayı düşünüyorum.

Kürün ortasında lh fsh total testosterone baktırmanı öneriyorum fakat tercih senin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    18
ed4wert4, 1 dakika önce yazdı:

Kürün ortasında lh fsh total testosterone baktırmanı öneriyorum fakat tercih senin

Daha 3. haftadayım şuan vermem doğru olur mu? Ona göre 1-2 gün içinde vereyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16
colw1n, 1 dakika önce yazdı:

Daha 3. haftadayım şuan vermem doğru olur mu? Ona göre 1-2 gün içinde vereyim

Küre girmeden önceki lh fsh ve total testosterone sonuçların varsa elinde 3. haftada da verebilirsin yoksa eğer 4. ya da 5. haftada vermen daha doğru olur özellikle LGD-4033ün oldukça baskılayıcı olduğunu okudum fakat tecrübem yok tek kullandığım sarm mk-2866ydı ve o bile 2 ayda baskılama yapmıştı bende, kişiden kişiye değişiyor böyle şeyler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    18
ed4wert4, Şimdi yazdı:

Küre girmeden önceki lh fsh ve total testosterone sonuçların varsa elinde 3. haftada da verebilirsin yoksa eğer 4. ya da 5. haftada vermen daha doğru olur özellikle LGD-4033ün oldukça baskılayıcı olduğunu okudum fakat tecrübem yok tek kullandığım sarm mk-2866ydı ve o bile 2 ayda baskılama yapmıştı bende, kişiden kişiye değişiyor böyle şeyler

Eski sonuçlar var elimde en yakın zamanda test vereceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ed4wert4    16
colw1n, 3 dakika önce yazdı:

Eski sonuçlar var elimde en yakın zamanda test vereceğim.

Hazır baktırıyorken IGF-1e de baktırabilirsin mk677nin çalışıp çalışmadığını anlamak için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
killmong    2

Hangi marka ürünler kullanıyorsun, Rad140 20mg ve MK677 50mg çok fazla değil mi, normalde bunların yarısını alman gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    205
killmong, 8 saat önce yazdı:

Hangi marka ürünler kullanıyorsun, Rad140 20mg ve MK677 50mg çok fazla değil mi, normalde bunların yarısını alman gerekiyor

Yurt dışında 60 mg mk-677 kullanılıyor günde biz fakir olduğumuzdan 20 mg kullanıyoruz :) 

• Üzgün 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bugün yağlı görüntümü görünce bulk dan önce ilk önce kilo vermem gerektiğini anladım diyet yaparken yağ oranını düşürmeme yardım edecek sarms kuru yada enjeksiyonsuz bir ilaç tavsiyeniz var mı?
    • Yazan: Bakkal
      s4 - andarine sarm kullanacağım fakat kafamı kurcalayan bazı sorular var bana yardımcı olur musunuz?
      Nedir o sorular?
      Sarm kullanırken karaciğer koruyucu kullanmalı mıyım? Kullanmam gerekiyorsa hangi ürünü tercih etmeliyim? Sarm kullanırken ekstra nelere dikkat etmeliyim? @rastlantisal @Diver @AREN @AS1L @GHOST
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: ataakbey
      Mk 677 (yeşil damla) Mk 2866 (kırmızı kapsül) Kullanımına 16/09/24 tarihinde:
      Sabah aç karnına (mk677) 0,5 Akşam antrenman sonrası 0,5 - (mk2866) Antreman öncesi 1 kapsül Gece yatmadan önce 1 kapsül + zma  kompleks  ile birlikte başladım. Ayrıca gün içersin de kahvaltı ile birlikte vitamin d3-k2 + a vitamin kahvaltıdan bir süre sonra B kompleks vitamin C öğle yemeğinden sonra liv.52 kullanıyorum antrenman öncesi 5g kreatin (mk2866) ile birlikte alıyorum. Ciddi anlamda açlık hissi ve biraz da sinirlilik başladı. Kullandığım ürünlerin sıralaması ve çeşitleri ile alakalı eksik fazla yada yanlış zamanlamam varsa düzeltmem için fikir ve tecrübelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.