Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emnakin1

6. hafta kan testi sonuçlarıma göre nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

emnakin1    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Haftalık olarak:

• 400 boldenon
  • 500 testosteron

Alıyorum. Kürün 6. haftasındayım. lh, fsh düşmüş. bu normalmiş sanırım kürün işe yaradığını gösterirmiş. testosteron değerim daha çıkmamış. fakat estradiol düşmüş. kürden önce referans aralığındaydı. 3. haftadan itibaren haftada sadece yarım arimidex aldım.

Sorularım:

1. E2 düşmesinin sebebi nedir?
  2. Östorojen düşüklüğü kürde negatif bi etki yaratır mı?

IMG_1272.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    299

Ezbere arimidex almayınnn göğüs hissiyat olmadığı sürece ezbere alınan armidex e2 yi baskılar sonra 🐦 ötmüyor diye gezersiniz 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334

Millette deli cesareti var adam boldenon olan kürde kafasına göre arimidex kullanıyo deca filan kullanıyor olsan gene neyse neye göre kullandın çok merak ediyorum arimidexi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
ardas, 54 dakika önce yazdı:

Millette deli cesareti var adam boldenon olan kürde kafasına göre arimidex kullanıyo deca filan kullanıyor olsan gene neyse neye göre kullandın çok merak ediyorum arimidexi ?

Hocam arimidexi neden bu kadar kullandırmıyorsunuz bolde varken ne gibi zararları olur vücuda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
hadder, 1 dakika önce yazdı:

Hocam arimidexi neden bu kadar kullandırmıyorsunuz bolde varken ne gibi zararları olur vücuda?

Boldenon dht türevi olmasa bile bi nebze de olsa önlüyor östrojenin artmasını arimidex hafif bi ilaç değil testosteron kadar östrojende önemli kas gelişimi için bende testo boldenon küründe e2 4 dü gidip kafama göre armidex kullansam daha da düşücekti ondan test yaptırmadan kullanmamak lazım.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
ardas, 3 dakika önce yazdı:

Boldenon dht türevi olmasa bile bi nebze de olsa önlüyor östrojenin artmasını arimidex hafif bi ilaç değil testosteron kadar östrojende önemli kas gelişimi için bende testo boldenon küründe e2 4 dü gidip kafama göre armidex kullansam daha da düşücekti ondan test yaptırmadan kullanmamak lazım.

Benim kürümdede var ben kullanıyorum şahsen pt hocam dediği için kan değerlerim iyi 10.haftada tekrar bir kan verip bakacağım kendime yarın kürün 2.haftasını tamamlamış olucağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
hadder, 1 dakika önce yazdı:

Benim kürümdede var ben kullanıyorum şahsen pt hocam dediği için kan değerlerim iyi 10.haftada tekrar bir kan verip bakacağım kendime yarın kürün 2.haftasını tamamlamış olucağım 

tamam devam et o zaman dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46

östrojen seni rahatsız etmeye başladığı an müdahale edersin, östrojen artsın ki su tutasın gücüne güç katarsın böylelikle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emnakin1    0
ardas, 2 saat önce yazdı:

ne bileyim genel olarak böyle bir kür hakkında araştırma yaptığımda hafta bir arimidex diyordu çoğu kişi. benim de kürümü planlayan hocam yazdı haftada yarımı. haftada yarım da pek bişey yapmaz diye düşündüm. güray aydın da bir videosunda öyle diyordu. 

kür öncesi de düşükmüş 7.69muş zaten. referans aralığı görünmüyordu testte. neden bilmiyorum. değer normal diyordu. öyle yazınca ben de normal diye düşündüm. hata yaptım kullanmamalıydım muhtemelen. arimidexi tamamen keseceğim. değerlere göre müdahale edeceğim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
crosfredy, 6 saat önce yazdı:

Ezbere arimidex almayınnn göğüs hissiyat olmadığı sürece ezbere alınan armidex e2 yi baskılar sonra 🐦 ötmüyor diye gezersiniz 

Hocam göğüste hissiyatı nasıl anlarız belirtileri nelerdir bilmediğimden soruyorum size?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    299
hadder, 2 saat önce yazdı:

Hocam göğüste hissiyatı nasıl anlarız belirtileri nelerdir bilmediğimden soruyorum size?

Göğüs ucunda batma kaşıntı ve kitle hissiyatı fark edersin arada bir kontrol etmek yeterli 

hadder, 6 saat önce yazdı:

adamım çok basit bir denklem bak 

E2 = Büyümek  pt nin sana çerez gibi yazma sebebi kendisini garantiye alması halbuki kürünü baltalıyorsun evet yine gelişmeyeceksin diye bir şey yok fakat aldığın verimi düşüreceksin 

hadder, 6 saat önce yazdı:

Libido problemi ya da jino belirtisi olmadığı sürece ezbere kullanılmamalı, bulk küründe. e2 dir zaten seni büyülten su tutturan yine büyürsün fakat aldığın verim düşer 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

Göğüs ucunda batma kaşıntı ve kitle hissiyatı fark edersin arada bir kontrol etmek yeterli 

E2 = Büyümek  pt nin sana çerez gibi yazma sebebi kendisini garantiye alması halbuki kürünü baltalıyorsun evet yine gelişmeyeceksin diye bir şey yok fakat aldığın verimi düşüreceksin 

Libido problemi ya da jino belirtisi olmadığı sürece ezbere kullanılmamalı, bulk küründe. e2 dir zaten seni büyülten su tutturan yine büyürsün fakat aldığın verim düşer 

Hocam verim düşer dediğin yüzde kaç verim düşer bana ne kadar bir kayıp verir acaba yanında tamoksifende var onuda bırakayımmı sizce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91
hadder, Bir saat önce yazdı:

Hocam verim düşer dediğin yüzde kaç verim düşer bana ne kadar bir kayıp verir acaba yanında tamoksifende var onuda bırakayımmı sizce 

Yüzde olarak vermek zor ama neden %100 verim alabilecekken bunu düşüreceksin ki. Ben olsam hiçbir şey almaz sadece ilaçlarımı kullanır göğüste hissiyat olduğu zaman da yarım Arimidex alırdım. Zaten e2 haddinden çok fazla yükselirse anlarsın aşırı duygusallık vb yaşarsın

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emnakin1    0

maximum e2 değeri kaçtır? kaç olursa bu değer fazla deyip arimidex kullanmalıyız?

crosfredy, 4 saat önce yazdı:

max olması gereken e2 değeri kaçtır? kaç olursa bu yüksek deyip arimidexe başvurmalıyız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46
emnakin1, 12 dakika önce yazdı:

maximum e2 değeri kaçtır? kaç olursa bu değer fazla deyip arimidex kullanmalıyız?

max olması gereken e2 değeri kaçtır? kaç olursa bu yüksek deyip arimidexe başvurmalıyız?

Max olması gereken e2 değeri diye bir şey yoktur. Eğer seni 100 değerinde e2 rahatsız ediyorsa o zaman müdahale edersin. Ama bir başkasını 70 de rahatsız eder o zaman müdahele eder. Yani Max olması gereken diye bir değer yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    299
hadder, 3 saat önce yazdı:

yüzdelik kimse veremez fakat tam kapasite verim de alamazsın ha kullanılmaz diye bir şey yok kendini garantiye almış olursun fakat gerek de yok düzenli kan takibi ya da duygusallık libido problemleri rahatsız etmeye başladığı zaman kullanılmalı geçmiş konularıma bakarsan 15 haftalık deca kürümde e2 sürekli 120 130 kimi zaman 200 çıktığı zamanlar oluyordu duygusallık evet çok yaşıyordum fakat problem etmediğimden hiç baskılamadım 1 kere göğüs ucunda kitle oluştu 2 hafta haftada 1 tablet dostinex aldım ve oluşumu durdurdum kürüme devam ettim

emnakin1, 31 dakika önce yazdı:

max değer diye birşey yok seni rahatsız ettiği yerde müdahele edersin tekrardan söylüyorum PT lerin çerez gibi armidex dostinex yazmasının 2 sebebi oluyor ya kendilerini garantiye alıp danışan ile uğraşmamak için ya da belli başlı kütlen vardır yağ oranın çok düşüktür clean bulk yapacaksındır su tutmak istemiyorsundur 4 günde 1 armidex yazar 

sen şimdi bir sağlık sorunu yaşasan ya da jinekomasti oluşsa tekrardan aynı kişiden pt alırmısın_? pek sanmam olabildiğince sağlık parametreleri içerisinde ilerliyorlar ki olması gerekeni yapıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ferdikb61
      Merhaba arkadaşlar,
      Geçen sene bu zamanlarda Testo ve bolde kürü yapmıştım. 3-4 ay kadar sürdü. Kür öncesi, ortası ve sonrasında düzenli test verdim. Herhangi bir sıkıntı yoktu. Pct yapmaya gerek duymadım çünkü bıraktıktan sonra tüm değerler referans aralığındaydı. Şimdi tekrar testo bolde kürüne girmeye karar verdim.
      Test verdim sonuçlar bakıp yardımcı olabilir misiniz.
      Herhangi birşey kullanmıyorum.

• Yazan: Testocu
      Merhaba, efendim...
      Yaklaşık 6 aydır kürdeyim tahlil sonuçlarımı ekledim sizce devam edebilirmiyim , kürüm 500 mg propionat 100 mg primo 400 boldenone yanına 4 ünite ghda alıyorum (ilginize teşekkür ederim bu arada)  bilginize ...

• Yazan: Knvo
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği:
      500 Testo enanth 250 Deca Kürümün 5.5 haftasındayım. Salı enjeksiyon yapıp çarşamba sabahı kan verdim. Önceki testimde östrojen fazla olduğu için ilk 3 gün 1 gün arayla 1 arimidex, sonrası ve şimdi için 3 günde arayla 0.5 arimidex yutuyorum.
      Sorularım:
      Östrojen düzelmiş devam etmeme gerek var mı bu şekilde? Diğer sorumda 5.5 haftada olmama rağmen neden testo değerim referans aralığında, decanın çalıştığını nasıl anlarım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.