Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emin982

Testo / bolde / tren küründen sonra nasıl pct yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Emin982    14

Bir ay testo bolde 500mg, ikinci ay testo bolde tren (tren haftalık 200mg), testo bolde aynı 500mg yani sekiz hafta kür yaptım.

İlaçlar güçlü değil de kürede devam etmek istemiyorum. Açıkçası tren vurduk fakat ne terleme yaptı ne bir şey. Azda olsa hissettir. Tren bu! Böyle olunca bende kürü sonlandırma kararı aldım daha başında iken. Zararı hızlı tölere etmek için pct yi nasıl yapmam gerekiyor! Hiç bilmiyorum...

Daha önce hiç PCT yapmadım. Adım adım yönlendirebilecek birisi varsa çok sevinirim.

Şunu da göz önünde bulundurun. Trenin kan değerlerimle oynadığını hiç düşünmüyorum. Bir kere uykudan terli bile kalkmadım öyle söyleyeyim desteklerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.365
Emin982, 29 dakika önce yazdı:

Bir ay testo bolde 500mg, ikinci ay testo bolde tren (tren haftalık 200mg), testo bolde aynı 500mg yani sekiz hafta kür yaptım.

İlaçlar güçlü değil de kürede devam etmek istemiyorum. Açıkçası tren vurduk fakat ne terleme yaptı ne bir şey. Azda olsa hissettir. Tren bu! Böyle olunca bende kürü sonlandırma kararı aldım daha başında iken. Zararı hızlı tölere etmek için pct yi nasıl yapmam gerekiyor! Hiç bilmiyorum...

Daha önce hiç PCT yapmadım. Adım adım yönlendirebilecek birisi varsa çok sevinirim.

Şunu da göz önünde bulundurun. Trenin kan değerlerimle oynadığını hiç düşünmüyorum. Bir kere uykudan terli bile kalkmadım öyle söyleyeyim desteklerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

1-Trenin hangi esterini kullandın? 

2-Min 8 hafta daha sadece testo vurman lazım.

3-Testo enanthate ise son enjeksiyondan 3 hafta sonra kan tahlili yaptır. Aşağıya yazdıklarımı yaptır.

4-Boldenin açılması 10-12 hafta sürüyor. Tren için yine 8 hafta sürer. Herkeste terleme yada yan etki yapacak diye bir şey yok. Çok aceleci davranmışsın.

• Lh
  • Fsh
  • Alt
  • Ast
  • prolaktin
  • E2
  • Total testo
  • Free testo
  • Tam kan
  • T3,T4 ve Tsh
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    14

Hocam tren ent kullandım min sekiz hafta testo demişsiniz esterini ve mg leri hakkındada bilgilendirir misin alçak satıcım bana bir pct yazdı adam elindeki rad-140 kendi çıkardığı supplement tarzı bir şeyi bile kakalamaya çalıştı direk irtibatı kestim ona güvenip pct de yapılmaz. Sekiz hafta testodan sonra pct bu sanırım daha sonra kan testi verip total test ve free testo değerlerini alıp sorun yok normal ise bu şekilde kürü sonlandırmış olucam dimi daha bir olayı yok sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Emin982, 9 dakika önce yazdı:

Hocam tren ent kullandım min sekiz hafta testo demişsiniz esterini ve mg leri hakkındada bilgilendirir misin alçak satıcım bana bir pct yazdı adam elindeki rad-140 kendi çıkardığı supplement tarzı bir şeyi bile kakalamaya çalıştı direk irtibatı kestim ona güvenip pct de yapılmaz. Sekiz hafta testodan sonra pct bu sanırım daha sonra kan testi verip total test ve free testo değerlerini alıp sorun yok normal ise bu şekilde kürü sonlandırmış olucam dimi daha bir olayı yok sanırım 

İlk 4 hafta 500,iki hafta 250 ve son 2 hafta 125 testo enanthate kullan. Son enjeksiyondan 3 hafta sonra yukarda yazan tahlilleri yaptır sonucu buraya atarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    14

Tamamdır çok teşekkür ederim iyiki senin gibi düzgün insanlar var 🙏🏻

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Emin982, 1 dakika önce yazdı:

Tamamdır çok teşekkür ederim iyiki senin gibi düzgün insanlar var 🙏🏻

Geçmiş olsun dostum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    14

Hocam şöyle bir gelişme mevcut sizin tekrar yorumunuzu almak istiyorum testo ent demiştiniz bunun yerine bir testo prip önerdiler 4-6 hafta arası birde preglyn 

bu şekilde pct olur mu testo prip trenin baskılamasını önlemek içinmiş preglyn de hiç kullanmadım tamamen değerlerimin normale dönmesini sağlayacakmış hepsinden sonrada gidip özelde kan testi verip kafamın rahatlamasını istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Emin982, 14 dakika önce yazdı:

Hocam şöyle bir gelişme mevcut sizin tekrar yorumunuzu almak istiyorum testo ent demiştiniz bunun yerine bir testo prip önerdiler 4-6 hafta arası birde preglyn 

bu şekilde pct olur mu testo prip trenin baskılamasını önlemek içinmiş preglyn de hiç kullanmadım tamamen değerlerimin normale dönmesini sağlayacakmış hepsinden sonrada gidip özelde kan testi verip kafamın rahatlamasını istiyorum

Testo enanthate kullandığın için ordan devam etmeni öneriyorum. Propionat ile enanthate arasındaki fark ester uzunluğu. Trenbolon baskılamasın diye sana 8 hafta testo önerdim. Propionat baskılamayı önler enanthate önlemez diye bir saçmalık yok. Testo kanından çıktıktan sonra kan tahlili yaptır değerlerini burada görelim. Pregnyl orjinali piyasada yok yerine ovitrelle kullanıyoruz. Pctde ovitrelle kullanabilirsin tabiki. Sonuçlarını paylaştıktan sonra pct için yardımcı oluruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    14

Son olarak preglyn piyasada bulunmuyor bir şekilde orjinali temin edebiliceksem eğer alıp kenara atayım mı pct te olmazsa olmaz bir ürün mü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Emin982, 4 dakika önce yazdı:

Son olarak preglyn piyasada bulunmuyor bir şekilde orjinali temin edebiliceksem eğer alıp kenara atayım mı pct te olmazsa olmaz bir ürün mü 

Orjinalini satıyorum diyenler genelde sahte satıyor. Eczaneden ovitrelle alman daha sağlıklı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

@Diver 2-Min 8 hafta daha sadece testo vurman lazım

Anladığım kadarıyla kürü kesmiş 2 ay hangi esterin kandan çıkışını beklemeyi önerdin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
rıza333, 3 dakika önce yazdı:

@Diver 2-Min 8 hafta daha sadece testo vurman lazım

Anladığım kadarıyla kürü kesmiş 2 ay hangi esterin kandan çıkışını beklemeyi önerdin

Esterden ziyade Anabolizan ile testoyu aynı anda kesmek doğru değil. Vücudun kendini toplaması için 8 hafta doz azaltarak testo kullanmak en sağlıklısı. Pct de geri dönüşü kolaylaştırmak için böyle yapılmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
Diver, 12 dakika önce yazdı:

Esterden ziyade Anabolizan ile testoyu aynı anda kesmek doğru değil. Vücudun kendini toplaması için 8 hafta doz azaltarak testo kullanmak en sağlıklısı. Pct de geri dönüşü kolaylaştırmak için böyle yapılmalı.

Arkadaş kür planı paylaşmamış evet ama tüm ilacı kestikten sonra testoya 2 hafta daha devam edip sonra estere bağlı (enantat için 3 4 hafta) bekleyip kan verip pct geçmek daha hızlı bi süreç hep böyle yaptım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
rıza333, 22 dakika önce yazdı:

Arkadaş kür planı paylaşmamış evet ama tüm ilacı kestikten sonra testoya 2 hafta daha devam edip sonra estere bağlı (enantat için 3 4 hafta) bekleyip kan verip pct geçmek daha hızlı bi süreç hep böyle yaptım 

Sen hep böyle yapınca ve sıkıntı yaşamayınca doğru olan bu mu oluyor? Herkesin ilaca verdiği tepki farklı. Burda minimum hasarla pct yapılması için yardımcı oluyorum. Ben anabolizan ile testosteronu aynı anda kesilmesini doğru bulmuyorum. 2 haftanında yeterli olacağını düşünmüyorum. Ben bildiklerimi ve tecrübemi paylaşıyorum isteyen istediğini yapar benim sorunum değil.

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

Birşey demedim bilgi paylaşıyoruz  ayrıca tablet yarılanma ömrü saatlerle ifade edilirken testo yarı ömrü günlerle ifade ediliyor  ayrıca katılıyorum herkesin bünyesi farklı tepkileri farklı olabiliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    14
Diver, 18.07.2024 - 18:44 yazdı:

İlk 4 hafta 500,iki hafta 250 ve son 2 hafta 125 testo enanthate kullan. Son enjeksiyondan 3 hafta sonra yukarda yazan tahlilleri yaptır sonucu buraya atarsın.

Hocam iki tüp pripim geldi prip daha önce kullanmadım kaç günde bir enjeksiyon yapmam lazım ve dozları nasıl yapmamı önerirsin ilk 4 hafta 500 için örnek haftada üç pazartesi çarşambe cuma döngüsünde 1.5ml çekerek yapsam uygun mu daha sık enjeksiyon çok zorlar beni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Emin982, 7 saat önce yazdı:

Hocam iki tüp pripim geldi prip daha önce kullanmadım kaç günde bir enjeksiyon yapmam lazım ve dozları nasıl yapmamı önerirsin ilk 4 hafta 500 için örnek haftada üç pazartesi çarşambe cuma döngüsünde 1.5ml çekerek yapsam uygun mu daha sık enjeksiyon çok zorlar beni

Uygun dostum her enjeksiyonda 1.5 çek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.