Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolik.adam

Deca minimum kaç hafta kullanılmalı?

Önerilen İletiler

Hepinize iyi günler dilerim,

Deca minimum kaç hafta kullanılır? kimileri maksimum 8 hafta kullan diyo kimileri en az 8 hafta maksimum da 12 hafta kullan diyo kimileri de 16 haftaya kadar kullanabilirsin diyo.

Deca kaçınca haftadan sonra etki vermeye başlıyor tam olarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.669

Dolu ilaç için konuşuyorum, tavsiye edilen 7 haftadır. Üstünde risk artar. Deca Dick denilen bir bela var. İnsanların hayatını karartıyor. Sana süreyi kısa tut diyenler genelde seni riskten uzak tutmaya çalışanlar oluyor. Zaten genel olarak müsabık değilsen NOR19 grubunu tavsiye etmiyorum. DECA ve TRENBOLONE artık en sonda kullanılması gereken çok ileri seviye anabolikler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Dolu ilaç için konuşuyorum, tavsiye edilen 7 haftadır. Üstünde risk artar. Deca Dick denilen bir bela var. İnsanların hayatını karartıyor. Sana süreyi kısa tut diyenler genelde seni riskten uzak tutmaya çalışanlar oluyor. Zaten genel olarak müsabık değilsen NOR19 grubunu tavsiye etmiyorum. DECA ve TRENBOLONE artık en sonda kullanılması gereken çok ileri seviye anabolikler.

Hocam sp kullanıyorum dolu olduğuna eminim 6.haftadayım etkileri baya arttı kas kütlem güç artışım filan + olarak su tutumu 😅 o zaman 1 hafta daha kullanıp tahlil yaptırıp testo bolde masteron olarak devam ediyim masteron içinde 6 haftayı geçmeyin diyolar hocam prostat için ama adamla konuşuyorum kaç hafta oldu masteron diyorum 12 hafta oldu diyor ya ilacı sahte yada yan etkilerden korkmuyolar galiba anlamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.669
anabolik.adam, 32 dakika önce yazdı:

Hocam sp kullanıyorum dolu olduğuna eminim 6.haftadayım etkileri baya arttı kas kütlem güç artışım filan + olarak su tutumu 😅 o zaman 1 hafta daha kullanıp tahlil yaptırıp testo bolde masteron olarak devam ediyim masteron içinde 6 haftayı geçmeyin diyolar hocam prostat için ama adamla konuşuyorum kaç hafta oldu masteron diyorum 12 hafta oldu diyor ya ilacı sahte yada yan etkilerden korkmuyolar galiba anlamadım 

Masteronu anabolik etkisi için kullanıyorsan boşa enjeksiyon. E2 tamponlamak için ise doğru hareket. Prostat için cüce pamilye supplemenleri çok işe yarıyor. Kemdimde test ettim. Malum bizim yaş var :)

Ama E2'nin bir tık yüksek olması zaten prostatları korur. DHT'yi kontrol altında tutar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 25 dakika önce yazdı:

Masteronu anabolik etkisi için kullanıyorsan boşa enjeksiyon. E2 tamponlamak için ise doğru hareket. Prostat için cüce pamilye supplemenleri çok işe yarıyor. Kemdimde test ettim. Malum bizim yaş var :)

Ama E2'nin bir tık yüksek olması zaten prostatları korur. DHT'yi kontrol altında tutar.

Maşallah yaş var ama yaşıtlarına göre piramidin en üst seviyesindesin hocam😃 masteronu sertlik için kullanmak istiyorum aslında ilk kürümde masteron kullanmıştım inanılmaz bi sertlik vermişti gögsümü sıkınca sanki zırh var gibiydi bıçak soksan girmez gibiydi hocam😃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.669
anabolik.adam, 37 dakika önce yazdı:

Maşallah yaş var ama yaşıtlarına göre piramidin en üst seviyesindesin hocam😃 masteronu sertlik için kullanmak istiyorum aslında ilk kürümde masteron kullanmıştım inanılmaz bi sertlik vermişti gögsümü sıkınca sanki zırh var gibiydi bıçak soksan girmez gibiydi hocam😃

O illüzyon. O etki çok çabuk geçiyor.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    207

deca yerine dianabol ekleyebilirsin 8haftadan sonra kick start için kullanılıyor normalde ama bazıları decadan sonra dianabol ekliyor o da östrojeni filan arttırıyor onun kadar etkili değil tabi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

O illüzyon. O etki çok çabuk geçiyor.

Olsun hocam ya 12 hafta yapcaksam aslında iyi bir diyetle o sertliği masteronla beraber tekrar yaşamak isterdim . Sadece sertlik için 200 mg yeter mi hocam haftalık

Tunahankrc, 4 saat önce yazdı:

Kaç mg alıyorsun haftalık 

400 deca 500 testo alıyorum 

ardas, 4 saat önce yazdı:

deca yerine dianabol ekleyebilirsin 8haftadan sonra kick start için kullanılıyor normalde ama bazıları decadan sonra dianabol ekliyor o da östrojeni filan arttırıyor onun kadar etkili değil tabi.

İlk 2 hafta anapolon kullanmıştım karaciğerler yeni toparlıyor 6.haftamdayım 8.haftadan sonra bolde ve masteron düşünüyorum aslında ama bolde inanılmaz akne sivilce yapıyo bende onla nasıl başa çıkcam bilmiyorun . danabol eklemeyi o yüzden düşünmüyorum 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.669
anabolik.adam, 4 saat önce yazdı:

Olsun hocam ya 12 hafta yapcaksam aslında iyi bir diyetle o sertliği masteronla beraber tekrar yaşamak isterdim . Sadece sertlik için 200 mg yeter mi hocam haftalık

Kütlene, esterine ve vücudun DHT hassasiyetine göre değişir.  Genelde 400mg civarı alır yarışmacılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    207
anabolik.adam, 6 saat önce yazdı:

400 deca 500 testo alıyorum 

İlk 2 hafta anapolon kullanmıştım karaciğerler yeni toparlıyor 6.haftamdayım 8.haftadan sonra bolde ve masteron düşünüyorum aslında ama bolde inanılmaz akne sivilce yapıyo bende onla nasıl başa çıkcam bilmiyorun . danabol eklemeyi o yüzden düşünmüyorum 

Bence hiç kullanma o hissiyat gittikten sonra pump olsam bile o zamanki gibi hissedemiyorum ben ve kestiğin gibi gidiyor sertlikte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Kütlene, esterine ve vücudun DHT hassasiyetine göre değişir.  Genelde 400mg civarı alır yarışmacılar.

anladım hocam decayla beraber tren kullanılmasına ne diyorsunuz peki yoksa decadan sonra tren kullanılması mı daha uygun (yarışmaya hazırlanan biri için)

ardas, 2 saat önce yazdı:

Bence hiç kullanma o hissiyat gittikten sonra pump olsam bile o zamanki gibi hissedemiyorum ben ve kestiğin gibi gidiyor sertlikte.

o zaman hiç kullanmamak daha mantıklı?

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.669
anabolik.adam, 6 saat önce yazdı:

anladım hocam decayla beraber tren kullanılmasına ne diyorsunuz peki yoksa decadan sonra tren kullanılması mı daha uygun (yarışmaya hazırlanan biri için)

o zaman hiç kullanmamak daha mantıklı?

Yarışmaya hazırlanan birinin kesinlikle koçunun reçetesine uymasını tavsiye ediyorum. Tren ve deca aynı kürde olmamalı. Hiç bir şey sağlıktan önemli değil.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: anabolik.adam
      Herkese merhabalar sp deca kullanıyorum vurduktan 1 gün sonra aşırı ağrı ödem yaşıyorum ve ateşim oluyor ateşi düşürmek için eczaneden hangi ilacı alabilirim?
      Not: tüm kullandığım markalarda deca bende böyle ateş ve ağrı problemi yaratıyor
    • Yazan: anabolik.adam
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriğim:
      Testosteron Deca Sorularım:
      Tren de olduğu gibi decada da en iyi verimi almak için testoyu decadan daha düşük dozajda mı kullanmamız gerek? Deca dick den bağımsız olarak sadece etki açısından soruyorum. tren kürlerinde trenden maksimum verim ve minimum zarar alabilmek için trenin daha iyi çalışması için testoyu trenden düşük alın deniliyor aynısı deca içinde geçerli mi bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.
    • Yazan: Beastmode
      Selamlar herkese yan etki zarar açısından deca vs tren dediğimizde hangisinin zararı daha çok olur
      - sivilce, akne için
      - karaciğer ,böbrek için
      hangisinin zararı daha çok olur tren mi deca mı ?  
    • Yazan: Kabayel
      Öncelikle herkese merhaba,
      İlk sarm kürümden sonra şimdi de bulk kürü ile konu açmak istedim. Bulk kürümü de sayın hocam Burak abiden destek alarak bitirmiştim bu kürümü de aynı şekilde.
      Kürümün 10. Haftası bitti,
      10 hafta deca 5 hafta anapolon kullandım. Testoya hala devam etmekteyim Ürün markası : Noxy Labs ( https://www.noxy-labs.com/ )
      İlk definasyon sarms kürüm:
      Sarm kürümü 74 kilo ile sonlandırdım, bulk kürümün 10. Haftası itibariyle 91 kg olarak yola devam etmekteyim. Kür planlamama Burak hocam ile devam edip, ilerleyen zamanda konuyu yeşillendireceğim. İlk deneyimlemem olmasından dolayı hep soru sordum, hep karşılık aldım, motivasyonum düştü, beni ayağa kaldırdı. Sayın hocam Burak abiye, buradan da defalarca kez teşekkür ederim.
      GİRİŞ:

SONUÇ:

• Yazan: Tunahankrc
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      40 günüdür testosteron boldenon küründeyim zor kilo alan bir yapım olmasına rağmen 6-7 kilo aldım kapanmadan şimdi deca eklemeyi düşünüyorum ayrıca 2. Kürüm oluyor bu daha önce kullanmadım deca yı dozajlama ve kullanım süresi nasıl olmalıdır ? Ayrıca östrojenik koruyucular nasıl kullanılmalıdır tecrübeli dostlarımın hocalarımın yorumlarını bekliyorum.
      Yaş 23 Kilo 86 Boy 184  Yağ oranım %11/12 civarı 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.