Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolik.adam

Küre girdiğinizde egzamalarda artış gözlemediniz mi?

Önerilen İletiler

Herkese selamlar,

1. Küre girince egzamalarınız da artış oluyor mu bu durumu yaşayanlar var mı?
  2. Yaşayanlar varsa bunun nedeni sizce nedir?

Tüm cevaplar için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    301

Hayır bunu bizzat profesöre sordum yüzümde ki egzama çok ilerlemişti muayeneye gittiğimde steroid kullandığımı belirtmiştim alakası olmadığını söylemişti benim egzamayı tetikleyen kuruyemiş olduğunu söyledi ve dermabel diye bir ilaç yazdı kısa sürede geçirdim uzun lafın kısası hayır tetiklemiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67

benim kürde iken baya bi azaldı hatta egzema sorunum sanırım diyeti daha düzgün ve dikkatli yaptığımdan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anladım fakat garip bir şekilde anapolon kullanırken egzamalarım tavan yaptı ve ilacı bıraktığımda çok azalıyor . Ama only testo bile yapsam egzamam artıyo bunu net gözlemledim . Egzama çeşitleri var kimi bağırsakla alakalı kimi karaciğerle alakalı diyolar öyle bir durum mu acaba karaciğer testlerimde temiz çıkıyo aslında ama anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425
anabolik.adam, 16 dakika önce yazdı:

Anladım fakat garip bir şekilde anapolon kullanırken egzamalarım tavan yaptı ve ilacı bıraktığımda çok azalıyor . Ama only testo bile yapsam egzamam artıyo bunu net gözlemledim . Egzama çeşitleri var kimi bağırsakla alakalı kimi karaciğerle alakalı diyolar öyle bir durum mu acaba karaciğer testlerimde temiz çıkıyo aslında ama anlamadım

Karaciğer yada bağırsakla alakalı diyenlerden koşarak uzaklaş. Otoimmün bir rahatsızlık bu bencede steroid ile alakalı değil.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 37 dakika önce yazdı:

Karaciğer yada bağırsakla alakalı diyenlerden koşarak uzaklaş. Otoimmün bir rahatsızlık bu bencede steroid ile alakalı değil.

biraz daha açıklar mısınız nasıl yani ? nedir tam olarak sorun. yediklerimle birebir bağlantısı da oluyor aslında. gluten içerikleri baharatları şeyleri abartıyım egzemalar tavan oluyo ani sıcaklık değişimlerinde de öyle ve küre girdiğimden beridir de arttı . çok tuhaf ama ilacı daha enjekte etmeden yani iğneyi kasa sokuyorum saçlarım yanmaya başlıyor egzama olan yerlerim. vücudum tepki veriyor yani :( zaten ilacı yaptıktan 20-30 dk sonra egzamalarım da artış oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425

Bazı şeyler vücudunda alerjen tepki göstermesine sebep oluyor. İçtiğin bir içecek yediğin bir şeye vücudun tepki gösteriyor istemiyor yani. Kimisi domatese kimisi patlıcana ne bileyim peynire çileğe... Sen neye tepki verdiğini bulup tüketmeyeceksin. Neye alerjin var yada vücudun tepki gösteriyor bunu araştıran hastaneler yada özel klinikler var. Gelelim enjekte mevzusuna; eğer başka enjeksiyonlara da aynı tepkiyi gösteriyor ise vücuduna yabancı madde girmesini istemiyordur. Sadece bu steroidlere tepki gösteriyor ise psikolojik, stres yapıyorsun. Bazen doktorlar stres deyip geçiştiriyor ama malesef stres çoğu hastalıkta tetikleyici olabiliyor. Benim tahminim sen bu steroid işinde yenisin korkuyor yada stres yapıyorsun ondan tepki gösteriyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet stres yapıyorum bazen sinire denk geliyo iğne yada iğne korkum yok ama kendim saplayınca zor oluyo vs omuzdan yaparken kan kontrolü yaparken zorlanıyorum geriye çekmekte filan iğne oynuyo baya çok gibi şeyler haklısın valla ama @Diver bana garip gelen şu oluyo . kür yapmadığımda çok ciddi boyutta egzamalarımda azalmalar oluyo nerdeyse bitiyo ama kürdeyken çok artıyo bişeyler tetikliyor ama anlamadım gerçekten . bu arada başka markalarda vs hepsinde aynı tepkiyi veriyo vücudum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425

Bende de sedef hastalığı var ve kürdeyim. Hastalığımı biraz bile artırsa anında bırakırım. Sağlığımdan önemli değil. Cilt en büyük organımız bu yüzden çok önem vermeliyiz. Yerinde olsam çoktan bırakmıştım bu işleri.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim ilk bi cildiyeye görüneyim alerjik bişey mi bakayım sonrasında geçmezse bırakıcam . Bu ilk kürüm değil 4. Kürüm ama zamanla arta arta bu hale geldi

Değerli bilgilerin için teşekkür ederim 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.