Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Draqul Org

Bu sarms kürü iyi mi?

Önerilen İletiler

Draqul Org    8

Selamlar nasılsınız?

Kür günlüğümü bilenler vardır bilmeyenler şuan rad-140 ve mk-677 küründeyim ve kür bittikten sonra vücudu dinlendirip şu küre girmeyi düşünüyorum:

• rad-14
  • mk-677
  • gw-50151
  • s23

Düşünceleriniz neler bu kür hakkında biraz daha kütle eklemek için işe yarar mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ILLU    2

Merhabalar gw50151 ve s23 definasyon sürecinde kullanılır bu iki sarms beraberinde ciddi yağ yakıcı özelliğe sahiptir kütle koymak için bunları tercih etme bence. 

• Rad 140
  • Ligandrol
  • mk677

kütle için bu kombini yapman daha mantıklı olur ligandrol kullananlar var çevremde ve ciddi güç artışı yapıyor. Rad 140 ve ligandrolden sonra pct yapmalısın, tabikide kan testinden sonra konusulması gerek ama arkadaslarım ciddi libido düşüşü yaşadı ben bu 3 ünü öneririm sana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    8
godofdark, 2 saat önce yazdı:
  • Andarine
  • Ligandrol veya ostarine
  • MK-677

Temiz kütle için iyi olacaktır.

Teşekkürler. Bu kürümden sonra vücudumu ne kadar dinlendiriyim? Çünkü şimdi ekmelemek istemiyorum 2. Kür olarak istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ILLU    2
Draqul Org, 38 dakika önce yazdı:

Teşekkürler. Bu kürümden sonra vücudumu ne kadar dinlendiriyim? Çünkü şimdi ekmelemek istemiyorum 2. Kür olarak istiyorum.

Kan verip, sonuclarına göre yapılması gerekiyorsa 4 - 6 haftalık pct 1 ay ekstra dinlenme, sonrasında 2. Kür başlayabilirsin hayırlı günler dilerim dostum.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    188
Draqul Org, 2 saat önce yazdı:

8 haftalık kullanımda pct gerekmeyebiliyor kimisi 2 ay ara verilmeli diyor ki bence de öyle.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
godofdark    8
Draqul Org, 20 saat önce yazdı:

İlaçlar bittikten 3-5 gün sonra bir test yaptır. Normalde belirttiğim ilaçlarda uzun süre kullanmazsan veya dozajlar yüksek değil ise pctye gerek kalmıyor. Max 8-10 hafta kullanmanı öneririm. Min. 1 ay dinlenme zamanı ayırmanı tavsiye ederim. Kullandığın süre boyunca da kidney ve liver protect tarzı ürünler kullanmalısın. Bol su içmeyi de unutma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    8
godofdark, 3 saat önce yazdı:

İlaçlar bittikten 3-5 gün sonra bir test yaptır. Normalde belirttiğim ilaçlarda uzun süre kullanmazsan veya dozajlar yüksek değil ise pctye gerek kalmıyor. Max 8-10 hafta kullanmanı öneririm. Min. 1 ay dinlenme zamanı ayırmanı tavsiye ederim. Kullandığın süre boyunca da kidney ve liver protect tarzı ürünler kullanmalısın. Bol su içmeyi de unutma.

Teşekkürler🙌🏻

Bu ürün iyimi?

IMG_6171.png IMG_6172.jpeg IMG_6173.jpeg IMG_6174.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    188

iyi sabah akşam iç günde 2.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    8
ardas, Bir saat önce yazdı:

iyi sabah akşam iç günde 2.

Bu mu daha iyi

yoksa yukardaki mi?

IMG_6180.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: valonta
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      30 günlük Bulk yapmak istiyorum en iyi verim alabileceğim bulk için 2'li sarms kürü önerir misiniz?
      Spor geçmişim:
      2 sene güreş 4 sene muay thai Yanında kullanmam gereken koruyucu veya takviyelerde yazarsanız sevinirim
      Kg : 72 Boy : 178  
    • Yazan: Emrcbum
      Merhaba arkadaşlar,
      Ben yaklaşık 1 ay sarms kürü yaptım:
      mk677 yk11 swiss pharma .... diye bi yerden temin ettim geceleri çarpıntıdan uyuyamıyordum acaba hammaddesi mi kötü yoksa normal mi bu yan etkiler?
    • Yazan: Ferhelm
      Arkadaşlar öncelikle hepinizin kurban bayramı mübarek olsun.
      Bu konumda sizlere sarm fiyatları hakkında danışmak istiyorum, aktif olarak sipariş verdiğim bir satıcı var ama başka yerlerde fiyatlar nasıl bilmediğim için (yurtdışı fiyatlarına yakın TL bazında) size sormak istedim fiyatlar şu şekilde:
      60 kapsül mk677 (25mg) 2500₺ (Swiss) 90 kapsül rad150(4mg) 2700₺ (Brawn)
      Bu fiyatlar normal mi piyasası nedir ne değildir?
    • Yazan: Goktugby
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Geçen sene:
      testo enanthate boldenon Kullanmıştım ilaç fıs çıktığı için moral ve motivasyonum düştü boş yere ödemli ödemli ağrısını çekerek omuz çalıştım neyse  spora uzun süre bir ara vermek zorunda kaldım nerdeyse 7 ay vücut rezalet durumda hepimiz vücudumuza takık olduğumuz için bu durumda rahatsız ediyor.
      Sizden destek olacakta şunu sormak istiyorum:
      6-8 hafta 0-50 karbonhidrat ilerleyip günde 1.5 saat kardiyo+ağırlık yapıp yağ oranını düşürebileceğim bir seviyede başlamak mı? Yoksa direkt başlayıp sonucu izlemek mi? Enjeksiyonda düşük yağ oranında ilerlemek çünkü çok efektif ve hormonal olarak daha iyi oluyor sarms konusunda bu nasıl olur
      Kullanmayı düşündüğüm sarms:
      mk677 rad140 8 hafta
    • Yazan: Alexturnedme
      Merhabalar bulk kürü için aslında mk677 ve rad 140 kombin yapacaktım ancak şuan mk yi temin edemeyebilirim. Eğer temin edemezsem sizce sadece rad 140 kullanmak mantıklı mı yoksa mk yi temin edene kadar bekleyip öyle mi başlıyım ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.