Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

burqkoc

Kür planlamamı nasıl şekillendirmeliyim?

Önerilen İletiler

burqkoc    2

Merhaba arkadaşlar

4.5-5 yıldır vücut geliştirme yapıyorum 2.5-3 aydır only testo ilerliyorum 8 hafta 250mg testo enanthat, 3 haftadır da 375 mg testo enanthat alıyorum. 

Boy:180

Kilo:95

yağ oranım 16-17 arası gidip geliyor. Formum şu şekilde bu arada önden çekilen fotolar pumpsız (sabah aç karnına) sırtımın olduğu fotoğraf pumplı. Sorum şu şekilde, iştahım şu an açık ama kendimi tutuyorum. Günde 800gr tavuk 300 pirinç 100 de pirinç unu yiyorum.(ek olarak kardiyo yapmıyorum günlük 10 bin 12 bin adım atıyorum)Sert bi diyet yapıp 1-1.5 ay yağ oranımı düşürebildiğim kadar düşürüp sonra kalorileri ve karbonhidratı arttırıp böyle mi ilerleyeyim. Yoksa direkt kalorileri arttırıp iştahım kapanınca hafiften bi diyet yapıp tekrar kalorileri arttırıp kas kütlesi mi kazanmaya çalışayım.(Sert diyet yaparsam zaman kaybı yaşar mıyım yani endişem bu yönde şu an antrenmanda pumpım ve ağırlıklarım artıyor). 

İlaç konusunda da daha ilk defa ilaç kullanıyorum 375mg sabit kalayım mı yoksa diyet yapacaksam eğer kas kaybı az olsun diye hangi ilaçları eklemeliyim?

4.thumb.jpeg.6b0407db012827baae0680d5c5bf791e.jpegk.thumb.jpeg.4e8de18c46e092ea3cf5589435d1a2a6.jpeg2.thumb.jpeg.f1784027094d6a99c4f6f0001135fb86.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

Bence mini cut yapmaktan ziyade hem benim kendi görüşüm hemde çalıştığım hocada bu şekilde uyguluyor 1400gram pişmiş pirinç ve 700gram(un hali 140) pirinç unu yiyordum hoca daha fazla arttıramıcağı için arada cheat meal yazıyordu kalorileri kısıp tekrardan iştahı açmak yerine, mini cut yapmak biraz vakit kaybı yaratır ancak bulkı daha uzun ve temiz yapabilmeni sağlar. Eğer temiz büyüyim diyorsan bi karın kaslarına derinlik vercek kadar düşür yağ oranını sonra testoyu 500 e çekip başlarsın.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110
ardas, 5 dakika önce yazdı:

Bence mini cut yapmaktan ziyade hem benim kendi görüşüm hemde çalıştığım hocada bu şekilde uyguluyor 1400gram pişmiş pirinç ve 700gram(un hali 140) pirinç unu yiyordum hoca daha fazla arttıramıcağı için arada cheat meal yazıyordu kalorileri kısıp tekrardan iştahı açmak yerine, mini cut yapmak biraz vakit kaybı yaratır ancak bulkı daha uzun ve temiz yapabilmeni sağlar. Eğer temiz büyüyim diyorsan bi karın kaslarına derinlik vercek kadar düşür yağ oranını sonra testoyu 500 e çekip başlarsın.

İyi akşamlar hocam 1400 gram pişmiş 600-700 gram çiğe mi denk geliyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
BBurak, Şimdi yazdı:

İyi akşamlar hocam 1400 gram pişmiş 600-700 gram çiğe mi denk geliyor?

evet 620 filan.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burqkoc    2
ardas, 43 dakika önce yazdı:

Aslında planım şu diyet yapıp iyice yağımı düşürüp sonra testo boldeyle bulk yapmak. Mantıklı mı sence? Yoksa hiç diyete yapmadan kaloriyi arttırıp devam edeyim mi? Formum yağlı gibi sanki diyet yapmak mantıklı olur gibi geldi bana kararsızım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
gönderildi (düzenlendi)

Yani yağ oranın fazla yüksek değil ama bulkta mesela kendim için söylüyorum hatlar filan kapanınca baya kötü hissettiriyor ondan iyice kuruyup temiz bir şekilde büyümek daha mantıklı bu bulka tam kurumadan girmiştim şimdi definasyonda yohimbine filan o tarz şeylerle devam edip bulkta sağlam 16-20 haftalık küre giricem. (Kısacası bi kere giriyorken yap definasyonu bulkta uğraşma mini cut bulk filan diye)

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.