Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bilgazli

Enjeksiyon yerinde ağrı ve kızarıklık oluştu ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

bilgazli    7

Merhaba arkadaşlar,

Son 1 haftadır kalça dahil nereden enjeksiyon yaparsam kızarıklık kaşıntı apse durumuyla karşılaşıyorum en sonunda insulin iğnesi ile omuzdan yapmaya başladım gene kızarıklık doku da ağrı hissediyorum. Omuzum kıp kırmızı buna çözüm olarak ne yapmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    740

İlacın markası ne? Bu konu sana fikir verecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    7
Diver, 2 saat önce yazdı:

İlacın markası ne? Bu konu sana fikir verecektir.

Hocam sp labs kullanıyorum steril ediyorum hep kolonya ile fazlasıyla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    740
bilgazli, 16 dakika önce yazdı:

Hocam sp labs kullanıyorum steril ediyorum hep kolonya ile fazlasıyla

Sahte olabilir. İçindeki bir maddeye alerjin olabilir. Başka marka denedin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    7

Hocam denedim bu kadar olmuyordu normal de golden pharma kullanıyordum sonra ona dandik dedikleri icin sp labs gectim guzel test sonucları verdi aslında ama steril olmayabilir dediğiniz gibi

Enjeksiyon yapılan yer kızarıyor hemen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    740
bilgazli, 14 dakika önce yazdı:

Enjeksiyon yapılan yer kızarıyor hemen

Alerji de olabilir her halukarda yerinde olsam değiştiririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    7

Alerji de olabilir her halukarda yerinde olsam değiştiririm.

Alerji de olabilir her halukarda yerinde olsam değiştiririm

hocam satıcı cypionate önerdi yagsı daha azmıs sanırım bir de bu kızarıklık icin ne yapmam lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Eğer her zaman kullandığın marka ve ürünse o bölgeyi güzel dezenfekte etmiyor ya da iğneyi yaparken çok oynatıyor olabilirsin ancak eğer ürünü yeni aldıysan kullandığın ürün sahte, kalitesiz olabilir alerjin de olabilir veya steril olmayabilir

tarihinde KaderdenBekir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    740

Avil krem büyük ihtimalle çözer senin kızarıklığı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    7
KaderdenBekir, 1 saat önce yazdı:

Eğer her zaman kullandığın marka ve ürünse o bölgeyi güzel dezenfekte etmiyor ya da iğneyi yaparken çok oynatıyor olabilirsin ancak eğer ürünü yeni aldıysan kullandığın ürün sahte, kalitesiz olabilir alerjin de olabilir veya steril olmayabilir

Hocam normal de saglık kabininde vurduyordum şimdi kendim vurmaya başladım ara ara sağlık kabininde de yaşadım aynı sorunu kolonya ile omuzu güzelce dezenfekte ediyorum steril iğne ile enjekte edip cıkartıp tekrar limon kolonyasıyla dezenfekte ediyorum acaba limon kaynaklı mıdır

Diver, Bir saat önce yazdı:

Avil krem büyük ihtimalle çözer senin kızarıklığı.

Cok sagolun hocam alıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    740
bilgazli, 8 dakika önce yazdı:

Hocam normal de saglık kabininde vurduyordum şimdi kendim vurmaya başladım ara ara sağlık kabininde de yaşadım aynı sorunu kolonya ile omuzu güzelce dezenfekte ediyorum steril iğne ile enjekte edip cıkartıp tekrar limon kolonyasıyla dezenfekte ediyorum acaba limon kaynaklı mıdır

Cok sagolun hocam alıcam

Bana sorarsan satıcını değiştir yazık vücuduna ne soktuğun belli değil.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli, Bir saat önce yazdı:

Cok sagolun hocam alıcam

eğer sorun yapışında değilse ilacındadır kullandığın markayı / satıcını değiştirmen tavsiyemdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    740

Bulunduğun ülkede böyle forum yok mu? Reddit eroid üzerinden bak illaki vardır. Hangi ülkedesin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    7
Diver, 5 saat önce yazdı:

Bulunduğun ülkede böyle forum yok mu? Reddit eroid üzerinden bak illaki vardır. Hangi ülkedesin?

Suan turkiyedeyim

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Frisby
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk iğneyi dün saat akşam 8 gibi yaptım hala vurduğum yer acıyor dış bacaktan siyah uçlu iğne ile yaptım bu normal mi acıması.
      Yürürken vurduğum yer zonkluyor vuralı 17 saat filan oluyor 2,2ml
    • Yazan: anabolik.adam
      Herkese iyi bayramlar, merhabalar...
      Testosteron Deca Gibi bir kür yaparken aynı dozajı neden haftada 2 kere uyguluyoruz.
      Yani diyelim haftalık:
      250 testosteron
      200 deca
      Yapacağız, bunu neden;
      pazartesi
      125 testo 100 deca perşembe
      125 testo 100 deca şeklinde yapıyoruz? Kanda dalgalanma olmasın diye yapıyoruz biliyorum ama asıl sormak istediğim testo cypionate yarılanma ömrü 13 gün filan decanın 15 gün civarı yarılanma ömrü. Zaten haftada 1 kere yapınca yarılanma ömrü gelmemiş oluyor o zamanda kanda dalgalanma yaratmaz düşüncesindeyim?
    • Yazan: arifkarakaya
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Pazartesi Çarşamba Cuma Enjeksiyon yapıyorum cuma, pazartesi tren ekliyorum az doz yarın sabah erkenden uzun yola çıkacağım gece bu gece yarının enjeksiyonunu yapsam herhangi bir sıkıntı olur mu?
      Not : ilaçlar kısa ester hepsi.
      İyi bayramlar, keyifli forumlar dilerim.
    • Yazan: BBurak
      Merhaba arkadaşlar hayırlı geceler,
      Hangi ilaçlar omuz ve arka koldan vurulabilir ? Omuz ve arka kola ortalama kaç ml enjeksiyon yapılabilir? Kendi kendisine enjeksiyon yapan birisinin bu bölgelere enjeksiyon yapması mantıklı mıdır? ŞİMDİDEN CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER.
    • Yazan: FrknGnes
      Evde enjektör kalmamış bende kalçadan insülin iğnesiyle kalçamdan testo vurdum acaba bi sorun olur mu?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.