Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mubarekpapaz

Quantum pharma hk. - kullananlar var mı?

Önerilen İletiler

Merhabalar, bu ilaç bir kaç gündür gözüme çarpıyor kullanan oldu mu?

Piyasa da bilinen biri satıyor quantum

IMG_2840.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metropol    131

baya tanınan biri satıyor bende gördüm bunu merak ediyorum baya tr de sadece kendisinde varmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3    20

denenmeden bilinmez ama bu adamlar supplement yapıp satıyor yani bu tarz ürünleri ürettirip tr standartlarında satabilirler o yüzden güven vermiyor ama denenmeden bilinmez dediğim gibi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    299

rengi çok garip limonata gibi yüzlerce marka gördüm ilk defa rengi böyle olana denk geldim

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Propionat 100 mg 24 usd
Enentat 250 mg 26 usd
Cypionat 200 mg 26 usd 
Boldenon 200 mg 37 usd 
Npp 100 mg 37 usd 
Masteron 100 mg 40 usd 
Tren a 100 mg 44 usd 
Tren e 200 50 usd
Primabolon 100 mg 60 usd
fiyatlar bu şekilde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    498

denemeden bilinmez belki de gırtlak doludur

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.366

Satan hocayı takip ediyorum uzun zamandır, hiç alışverişim olmadı. Paylaşımları konuşmaları bana güven vermiyor. Referans olarak gösterdiği bir kişi yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    498
Diver, Bir saat önce yazdı:

Satan hocayı takip ediyorum uzun zamandır, hiç alışverişim olmadı. Paylaşımları konuşmaları bana güven vermiyor. Referans olarak gösterdiği bir kişi yok. 

aslında macera aramaya gerek yok bütçe varsa global markalar yoksa kür yapmıcaksın 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.366
SERKO, Şimdi yazdı:

aslında macera aramaya gerek yok bütçe varsa global markalar yoksa kür yapmıcaksın 

Kesinlikle katılıyorum hocam Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    498
Diver, Şimdi yazdı:

Kesinlikle katılıyorum hocam Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok 😁

valla hocam sağlam bütçe varsa kür yapıyorum yoksa istersen yerli malı high line paket olsun yinede almam vurmam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    47

neden denenmiş çalışan ürünler yerine sürekli bu marka olur mu şu marka nasıl böyle bişey buldum kullanayım mı gibi sorular soruluyor ki çalışan denenmiş markalar söyleniyor zaten alacaksanız gidin alın onlardan yok 5 dolar daha ucuz diye bu kadar riske gerek var mı gerçekten

• Beğen 1
  • +1 2
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    498
Waxorion, Şimdi yazdı:

neden denenmiş çalışan ürünler yerine sürekli bu marka olur mu şu marka nasıl böyle bişey buldum kullanayım mı gibi sorular soruluyor ki çalışan denenmiş markalar söyleniyor zaten alacaksanız gidin alın onlardan yok 5 dolar daha ucuz diye bu kadar riske gerek var mı gerçekten

en ucuz kullanacağın ilaç iran testo olur hocam ötesi çöp tenekesine

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.366
SERKO, Şimdi yazdı:

valla hocam sağlam bütçe varsa kür yapıyorum yoksa istersen yerli malı high line paket olsun yinede almam vurmam :)

Hocam o hatayı bir kere yaptım Crp yüzünden bir ay uğraştım doktor ilaç yazmadı. Possat aşiret paket alınmaz mı 😁😁

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    498
Diver, Bir saat önce yazdı:

Hocam o hatayı bir kere yaptım Crp yüzünden bir ay uğraştım doktor ilaç yazmadı. Possat aşiret paket alınmaz mı 😁😁

Yok yarışmacı serisiymiş yok tanıdıkdan alınca gırtlak doluymuş boş boş konular usta adam banyoda küvette yapıyor seni jay cutler yapsa ne olur böbrekle karaciğer yer değiştirdikten sonra ne anlamı var sonra ödem oldu o oldu bu oldu bla bla :)

• ahahaha 2
  • Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion, 7 saat önce yazdı:

Abi hangi marka mesela nerden temin edebilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334

satıcı ismi yasak alıcak yer bilmiyorsan noxy al sol alttaki wpden en azından para  çöpe gitmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    12
mubarekpapaz, 04.06.2024 - 20:52 yazdı:

Merhabalar, bu ilaç bir kaç gündür gözüme çarpıyor kullanan oldu mu?

Piyasa da bilinen biri satıyor quantum

IMG_2840.jpeg

Yerli malı 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    131
Ironmann, 05.07.2024 - 17:43 yazdı:

Konuyu hortlatim varmı kullanan ? 

var mı gerçekten merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    47

paramızı çöpe atmıyoruz o yüzden kullanmıyoruz

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16

hortlatıldığını gördüm bende güleyim dedim :D gerçekten limonataya benziyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Enzo    1
metropol, 10.07.2024 - 12:53 yazdı:

deniyorum bakalim

Hocam yaşadığınız deneyimler nelerdir. Paylaşır mısınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    131
Enzo, 34 dakika önce yazdı:

Hocam yaşadığınız deneyimler nelerdir. Paylaşır mısınız 

genel trende gördüğüm etkiler var her enjeksiyon da bayıltacak bir öksürüğü de var

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: captan5495
      Merhaba hocalarım, nasılsınız?
      Merak ettiğim bir marka var daha önce kullanan var ise tecrübelerinizi aktarır mısınız?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.