Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KnossosR

Optimum pharma testo nasıldır?

Önerilen İletiler

KnossosR    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

• Fotoğrafı bıraktım nasıl ilaç çalışır mı?
  • Daha önce kullanan biri aydınlatabilir mi?
  • Piyasası nedir?

442428864_772800468012764_3570241980559333900_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    381

Düzgün ilaç alıcak yer bilmiyorsan hiç alma aldıkların tr üretimi yarısı boş ben asla yerli üretim kullanmıyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KnossosR    0
ardas, 8 dakika önce yazdı:

Düzgün ilaç alıcak yer bilmiyorsan hiç alma aldıkların tr üretimi yarısı boş ben asla yerli üretim kullanmıyorum.

Hocam hangi markalar iyidir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
gönderildi (düzenlendi)
KnossosR, 3 dakika önce yazdı:

İran , noxy , sp labs bilindik firmalara yönel sahtesi çok sp labsın mesela dikkat et

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    49

Optimum testosu her türlü çalışıyor ama doluluk steril Allah bilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
gönderildi (düzenlendi)
KnossosR, 40 dakika önce yazdı:

sp evogen bodytech(bazısı memnun değil ama satıcıyada bağlı) iran noxy ama satıcı güvenilir olmadıktan sonra her türlü boş ilaç gelme olasılığı yüksek.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
gönderildi (düzenlendi)

satıcıya bağlı. dolusuna denk gelirsen fena ilac kendim kullanmadım ama etki alan tanıdıklarım var bende üstüne biraz araştırdım 

tarihinde damdeok tarafından düzenlendi
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
KnossosR, 2 saat önce yazdı:

Ekleme yapayım optimum yarışmacı seri diye bi seri var çok övüyorlar fena çalışıyormuş ama bana sorarsan 0 sterillik canınızı sokakta bulmadınız gerek yok tr üretim alınmaz 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
EmreGundi, 45 dakika önce yazdı:

Ekleme yapayım optimum yarışmacı seri diye bi seri var çok övüyorlar fena çalışıyormuş ama bana sorarsan 0 sterillik canınızı sokakta bulmadınız gerek yok tr üretim alınmaz 

bitane bu yarışmacı seri satan yakınım var t acetat aldım kenara koydum ondan şimdi iş için başka yerdeyim haftaya dönünce bi denicem bakalım nasılmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
metropol, 22 dakika önce yazdı:

bitane bu yarışmacı seri satan yakınım var t acetat aldım kenara koydum ondan şimdi iş için başka yerdeyim haftaya dönünce bi denicem bakalım nasılmış

Deneyimini zamanı gelince before after konu açarsan iyi olur merak ediyorum bu yarışmacı serileri 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    12
EmreGundi, 2 saat önce yazdı:

Gecensene maste testosunu kullandim yarismaya gircektim oyle bir hasta yaptiki odem sorunu cok fazla calisiyormu calisiyor ama steril degil uzak durulması lazım benim 1 senemi cope attırdı o ilaç 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    14

Kullandım deneyimlerimi yazayim;

Testestoronum 2640 çıktı dolu dolu çalışıyor.

2.haftalarda beni hasta etti üşüyorum ama terliyorum sabaha kadar 5 tsört 5 şort değiştirdim omuzdan vurmuştum omuzun yaniyordu ödem olduğundan alev alev neyse 3.gün dayanamayıp 30yıllık hayatımda ilk defa acile gittim iğne oldum domuz gribi olmuşsun dediler hatta😂 hayatımda ilk defa bu kadar hasta oldum inanilmazzz

İlac steril değil bence  propionatin 1.şisesi bitmeye yakın ödem başladı her vurduğumda ödem yapti 300mg alıyordum sadece kalçaya döndüm orasida emiyordu ama dokunduğumda acı vardi omuzlar ememedi ilaci son 1 şiseye geldigimde yarisinda ilaci attim ödem yüzünden kürden nefret ediyorsun arkadaşimda kullaniyor onunda testo tavan ama yok abi o ödem başa bela 🫡

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
eaheryerdr, 6 saat önce yazdı:

Kullandım deneyimlerimi yazayim;

Testestoronum 2640 çıktı dolu dolu çalışıyor.

2.haftalarda beni hasta etti üşüyorum ama terliyorum sabaha kadar 5 tsört 5 şort değiştirdim omuzdan vurmuştum omuzun yaniyordu ödem olduğundan alev alev neyse 3.gün dayanamayıp 30yıllık hayatımda ilk defa acile gittim iğne oldum domuz gribi olmuşsun dediler hatta😂 hayatımda ilk defa bu kadar hasta oldum inanilmazzz

İlac steril değil bence  propionatin 1.şisesi bitmeye yakın ödem başladı her vurduğumda ödem yapti 300mg alıyordum sadece kalçaya döndüm orasida emiyordu ama dokunduğumda acı vardi omuzlar ememedi ilaci son 1 şiseye geldigimde yarisinda ilaci attim ödem yüzünden kürden nefret ediyorsun arkadaşimda kullaniyor onunda testo tavan ama yok abi o ödem başa bela 🫡

Değmezmiş kesinlikle o zaman yani steril olmayan ilaç alırım %50 dolu olsun ama o etkileri yaşamayalım.. teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    39

testo çalışıyor kullanıyorum sadece ödem yapar biraz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dejavu1992    8
EmreGundi, 16 saat önce yazdı:

İran , noxy , sp labs bilindik firmalara yönel sahtesi çok sp labsın mesela dikkat et

Kod çalışıyor

IMG_8001.jpeg

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    35
gönderildi (düzenlendi)

çalışıyor, ama  tahminimce yarısı falan anca  doludur, ayrıca fena ödem yapıyor, iran-zphc-sp labs-dragon pharma imkanın ve bütçen varsa bu tarz markalara yönel 

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    522

dostum yarışmacı değil olimpia serisi dahi olsa yerli ilaç kullanma

sp iran noxy arenis balkan ve orjinal zhpc kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: unuvarr4
      Optimum pharma fragment kullanan arkadaşlar var mı varsa deneyimlerini yazabilir mi?
      Bir de orjinal fragment vurduktan sonra nasıl bir etki gösterir kendini nasıl belli eder bilen var mıdır?
    • Yazan: gazomika
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce kullanan oldu mu arkadaşım kullanıyor.  bende alacağım ama size de sormak istedim.

• Yazan: burakyldz
      merhaba optimum pharma testosterone enanthate hakkında bilginiz var mı ?

• Yazan: K0D3IN
      Merhaba Sevgili Hocalarım, abilerim ve kardeşlerim. Bu gün 2 yıllık Optimum Pharma serüvenime dayanarak Optimum Pharma hakkında genel olarak gördüklerimi yazacağım.
      Öncelikle 

1) Optimum Pharma nedir?
      Optimum Pharma 2006 senesinde kurulmuş Anabolik Steroid grubu haricinde birçok ilaç üreten ABD menşeli global bir şirkettir.
      2) Peki güzel ancak işe yarıyor mu?
      Kendi deneyimlerime dayanarak konuşacak olursam evet, işe yarıyor ve güvenilir. OP ile yaptığım ilk kürde yaklaşık 12 haftada 6.5 kilogram yağsız kas kütlesi eklemiştim.
      3) Tamam anladım işe yarıyor ancak orijinal mi?
      Tabi ki her firmada olduğu gibi OP kutusu içerisinde bulunup da sahte olan ürünler olabiliyor ancak OP buna çok güzel bir yöntem bulmuş. Kutuların üzerinde 2 tane flakonun üzerinde ise 1 tane olmak üzere hologram bulunuyor bunun yanında kutunun üzerinde kazı kazanlar gibi gizlenmiş 6 hanelik bir orijinallik kodu bulunuyor. Bu kodu siteye 1 defa girdiğiniz zaman 2. Girişinizde bu kodun daha önce denendiğini söyleyen bir sistem var.
      4) Her şeyi anladım peki yan etkileri neler?
      Yan etkiler her steroid grubunda olduğu gibi bunlarda da var o yüzden genel olan yan etkileri geçiyorum, farkettiğim birkaç diğer markalarda olmayan yan etkisi şöyle:
      1) Diğerlerine oranla daha  çok su tutuyor
      2) Enjeksiyondan sonra (Sustanona benzer ancak daha hafif) hafif bir ağrısı var
      3) Enjeksiyon bölgesi üzerinde geniş, genel olarak daha sıcak, ve ağrılı ödem toplanabiliyor
      Bu 3'ü hariç başka ekstra yan etki görmedim.
      Evet sevgili hocalarım, abilerim ve kardeşlerim bu yazım bu kadardı eğer ki kendimce yanlış değerlendirdiğim veya hatalı söylediğim bir yer olursa lütfen düzeltmekten çekinmeyin hepinizi seviyorum, İyi forumlar
    • Yazan: Darkdefender
      Beyler bu yazdığım markalardan kullanıp deneyen oldumu 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.