Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

efenone

Kan şekerini düzenlemek için ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

efenone    0

Merhaba dostlar,

5, 5.5 saat önce 450 gram pirinç yiyip antrenmana gitmiştim antrenmandan geldim ve kan şekerimi ölçeyim dedim tokluk kan şekeri 150 çıktı 5 saat geçtikten sonra böyleydi normal midir? Yarın sabahta ölçeceğim fakat şimdiden insülin direnci oluşma korkusu verdi, bulktayım ve nasıl düşürebilirim illa definasyonamı girmem lazım veya diuretik çay vs. yapsam işe yarar mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

marettam    43
gönderildi (düzenlendi)

5 saat bir şey tüketmeden 150 çıkması normal değil. Tek öğünde aldığın karb miktarını düşürmen gerekli. Dİüretiklerle vs alakası yok konunun. Sabah kan şekerini uyandığında ölç not et. Aynısını öğle yemeğinden önce ve akşam yemeğinden 2 saat sonra da yap bizimle paylaş. Bir sorun varsa dahiliye randevunu al :D

gh kullanmıyorsun değil mi ?

tarihinde marettam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efenone    0
marettam, 22 dakika önce yazdı:

5 saat bir şey tüketmeden 150 çıkması normal değil. Tek öğünde aldığın karb miktarını düşürmen gerekli. Dİüretiklerle vs alakası yok konunun. Sabah kan şekerini uyandığında ölç not et. Aynısını öğle yemeğinden önce ve akşam yemeğinden 2 saat sonra da yap bizimle paylaş. Bir sorun varsa dahiliye randevunu al :D

gh kullanmıyorsun değil mi ?

😅hocam zaten bugün 450 pirinci yedim kafayı bi koydum 1 saat uyudum o derece sıkıntılı sabah ölçüp size bilgi vereceğim ostarine kullanıyorum bu arada 450 pirincide evet tek öğünde yedim

efenone, 4 dakika önce yazdı:

😅hocam zaten bugün 450 pirinci yedim kafayı bi koydum 1 saat uyudum o derece sıkıntılı sabah ölçüp size bilgi vereceğim ostarine kullanıyorum bu arada 450 pirincide evet tek öğünde yedim

birde sadece antrenman sonrası proteini alıyorum sabah kahvaltıda 2 yumurta falan yiyorum okadar 200 250 gr tavuk yiyorum ant sonrası başkada bişey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    43

Ben sarmsdan vs anlamam 12 yıllık tip1 diyabetim. 450 pişmiş halidir diye düşünüyorum. Kilo almakla alakalı çok sorunun varsa öğünleri daha seyrek bölebilirsin ancak unutma ki bu da vücuttan sürekli insülin salınması gerektiği anlamına gelir ve bu da uzun vadede sana zarar verebilir. Yağlar ile kalori alımını destekle karbonhidratı abartma. Öğrenci olduğun yazıyor yaşın gençtir içinden çıkamayacağın durumlara girme boşuna :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    43
efenone, 21 dakika önce yazdı:

birde sadece antrenman sonrası proteini alıyorum sabah kahvaltıda 2 yumurta falan yiyorum okadar 200 250 gr tavuk yiyorum ant sonrası başkada bişey yok

O kadar düşük proteinle yaptığın antrenmana yazık aldığın sarmsa yazık bence en baştan antrenman ve beslenme programını araştırarak geliştir sonrasında devam edersin.

Şunuda söyleyeyim ben 182 90 kg idim test alırken ve günde 2 su bardağı pirinç yiyordum total karb olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efenone    0
marettam, 1 dakika önce yazdı:

Ben sarmsdan vs anlamam 12 yıllık tip1 diyabetim. 450 pişmiş halidir diye düşünüyorum. Kilo almakla alakalı çok sorunun varsa öğünleri daha seyrek bölebilirsin ancak unutma ki bu da vücuttan sürekli insülin salınması gerektiği anlamına gelir ve bu da uzun vadede sana zarar verebilir. Yağlar ile kalori alımını destekle karbonhidratı abartma. Öğrenci olduğun yazıyor yaşın gençtir içinden çıkamayacağın durumlara girme boşuna :D

hocam 450 pişmemiş ağırlık pişmemiş ağırlık önemli değil mi zaten kilo almam için günlük 500 gr karbonhidrat almam gerek yağlar 60 70 gr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    43
efenone, 1 dakika önce yazdı:

hocam 450 pişmemiş ağırlık pişmemiş ağırlık önemli değil mi zaten kilo almam için günlük 500 gr karbonhidrat almam gerek yağlar 60 70 gr

pişmemiş 450gram pirinç mi yedin tek öğünde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efenone    0
marettam, Şimdi yazdı:

pişmemiş 450gram pirinç mi yedin tek öğünde

aynen öyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    43
efenone, Şimdi yazdı:

aynen öyle

böyle bir şeyi nereden gördün veya duydun da yaptın bilmiyorum. Ancak bir daha yapma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efenone    0
marettam, 2 dakika önce yazdı:

böyle bir şeyi nereden gördün veya duydun da yaptın bilmiyorum. Ancak bir daha yapma.

peki tam olarak kaç gr olması lazım pişmemiş ağırlığın çünkü 500 gr karbonhidrata tamamlamam lazım bu arada yulaf pirinc unu vs. de yiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    209
gönderildi (düzenlendi)
marettam, 10 dakika önce yazdı:

Ben hep öyle yapıyorum 1.3kg pirinç yiyorum bi ara vakit kalmadı 2 saatte yedim hepsini ama aşırı fena oldum nefesim kesildi bildiğin.

efenone, 7 dakika önce yazdı:

peki tam olarak kaç gr olması lazım pişmemiş ağırlığın çünkü 500 gr karbonhidrata tamamlamam lazım bu arada yulaf pirinc unu vs. de yiyorum

Fat secret diye bir uygulama var ordan kendin hesaplayabilirsin. Bide arkadaşında  dediği gibi beslenmeyi oturtman lazım öbür türlü ilaçta alsan gelişim zor.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    80

Ben de iki yıl önce 2 kilo bulguru tek öğünde yemiştim nasıl yedim bilmiyorum günlerce tuvaletten çıkamadım..

• ahahaha 2
  • Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    809
efenone, 40 dakika önce yazdı:

6 öğünün olsun karbonhidratı bölüştür öyle tüket arkadaşların dediği gibi ağırlığının en az iki katı protein tüketmelisin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    43
gönderildi (düzenlendi)

proteini minimum kilonun 1.5 katı al yağı da aynı al total kalorinin yüzde 10 kadarını cheat yap kalanı sağlıklı karb kaynaklarından al. sadece çok ufak bi kısmını pirinç gibi hızlı sindirilen kaynaklardan al o da ant öncesi olsun.

tarihinde marettam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19

Bro kan şekerimi en iyi geç kahvaltı yaparak sabahları biraz aç kalarak sağlamıştım bide bulk dönemlerinde yüksek kalorideyken ama , metformin kullanıyordum kan şekerimi düzenliyordu eksi tarafı bağırsakta karbonhidratın emilimini azaltıyor karaciğerdeki glikojeni azaltıyor pump hissiyatı düşüyor enerji düşüşü yaşıyordum biraz dozajları abarttığımda 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: sw1ssz
      Merhaba uzatmadan konuya gireceğim.Ben şuan deka testE rimo küründeyim ve 1 haftadır karbonhidrat tüketemiyorum adam akıllı sürekli tok oluyorum yemek yiyemiyorum yediğim gibi miğdem aşırı bulanıyor, insulin kullanmalı mıyım kullanacaksamda ne kadar kullanmalıyım? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
    • Yazan: AugCommand
      Merhaba arkadaşlar, sonuçlarım aşağıda.
      Tip-2 diyabet hastasıyım. İşten dolayı sonuçlarımla ilgili hekime henüz görünmeye fırsat bulamadım. Zayıflama ile ilgili sarm kürü düşünüyorum. Tavsiyelerinize şiddetle ihtiyacım bulunmakta...
      Bu arada sadece referans dışı sonuçlarımı ekledim, diğer değerler referans dahilinde. @rastlantisal @otopsicikedi @metinav @Askabar
      Yaş: 35 Boy: 180 Kilo: 104 Spor Geçmişi: 1 yıl aradan sonra önümüzdeki hafta yeniden başlayacağım.
      Kırmızı değerleri nasıl referans aralığına çekebilirim?

• Yazan: Gainzzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bazı sorularım olacak sizlere;
      Definasyon döneminde gh ve insülin birlikte kullanımı ne gibi bir fayda sağlıyor? Eğer ki kullanımı yağ yakımını hızlandırıyorsa günlük nasıl ve ne kadar alınmalı? Teşekkürler.
    • Yazan: supraxdt
      Merak ettiğim bir konu var anabolik Steroid eklenmeden yanına rimobolan ve insülin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip olan var mı yada deneyen birini biliyorum insülin ve rimobolan kullanıyorum dedi ve sağlam kütle koymuş açıkçasi ama nasıl kombine etmiş ne gibi yol izlemiş soramadım acaba aranızda kullanan var ise yada bilen anlatırsa çok mutlu olurum...
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.